Pomoc!

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez SnegoSmiles » 2 stycznia 2011, o 18:49

koko napisał(a):To ja mam inny problem, ale też związany z gg. Używam AQQ i od jakiegoś czasu z automatu staję się dostępna kiedy moim pragnieniem jest czajenie się na niewidoku. Ta sytuacja bardzo mnie irytuje, bo... No co tu dużo mówić - z niektórymi nie mam ochoty rozmawiać. :eye:
Ktoś ma jakiś pomysł?


Ale to od razu po uruchomieniu?! Bo jak tak, to chyba można ustawić, żeby od razu na niewidok był. :)
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Alexander » 2 stycznia 2011, o 19:38

koko napisał(a):To ja mam inny problem, ale też związany z gg. Używam AQQ i od jakiegoś czasu z automatu staję się dostępna kiedy moim pragnieniem jest czajenie się na niewidoku. Ta sytuacja bardzo mnie irytuje, bo... No co tu dużo mówić - z niektórymi nie mam ochoty rozmawiać. :eye:
Ktoś ma jakiś pomysł?


AQQ lubi zapamiętywać ostatni ustawiany stan przed wyłączeniem programu. Najlepiej wyłączyć automatyczne łączenie się z serwerami po uruchomieniu programu, a przed zamknięciem przestawiać na "rozłączony". Po włączeniu łączysz się jako niewidoczny i po problemie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Madziara220 » 3 stycznia 2011, o 10:51

Dzięki. Uspokoiłeś mnie Przemko. W sumie to nie było nic takiego, ale zaciekawiło mnie czemu tak się dzieje. Ahhh te braki wiedzy... Człowiek potem nie może się odnaleźć i o pomoc woła. :P
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 13 lutego 2011, o 18:01

Błagam! Pomóżcie mi! :rozp:

Otóż gram w FIFA10 na Win7. Wszystko zawsze ładnie chodziło. Do wczoraj. Gram w trybie Zostań gwiazdą i musiałam rozegrać spotkanie ze Słowenią. Ładnie poszło, wygrałam, po zakończeniu meczu klikam dalej żeby móc przejść do opcji iiiiiiii... Na chwilę pojawia się obraz wczytywania po czym wszystko gaśnie w pizdu i ja zostaję z komunikatem program fifa 10.exe przestał działać. Spróbowałam zagrać jeszcze raz. Znowu to samo. Wygrywam, przegrywam, remisuję - non stop się wyłącza i nie mogę iść dalej. Szlag mnie już powoli zaczyna trafiać. Nie mam pojęcia co sprawiło, że nagle wszystko idzie w pizdu, ale może ktoś z Was zna rozwiązanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez szyszka » 13 lutego 2011, o 20:00

Nie mam Windowsa 7 ale grywam w gry tego rodzaju.
1) Możesz mieć źle zainstalowaną grę bo ja tak miałam w Heroes 3 że mogłam grać tylko w " Pojedyńczy Scenariusz " w innych opcjach gry po porostu wyskakiwał mi Error.
2) Czytałaś na forach czy Fifa 2010 działa na Win7?
3) Może coś w ustawieniach , w grze masz coś nie tak .
4) Może masz płytkę brudną? Zarysowaną? . Jak ja mam płyty w wierzy i któraś z nich jest zakurzona to mi piosenka przyśpiesza i zwalnia :eye:
To chyba tylko tyle....
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 27 kwietnia 2011, o 15:52

Kolejny życiowy problem ode mnie, otóż... nie mogę ściągać plików. Przynajmniej niektórych. Problem zaczął się wczoraj kiedy próbowałam ściągnąć COD Black Ops w częściach z jakiegoś chomika. Kilka partów normalnie się ściągało, ale kilka nienormalnie. :eye: Problem polega na tym, że plik niby się ściąga, Firefox pokazuje ile już się niby ściągnęło, ale czas pobieranie jest nieznany. Czyli może się tak ściągać do usranej śmierci, ale przeglądarka tak jakby nie rejestruje wielkości pliku. Szlag mnie już powoli zaczyna trafiać, bo transfer mi znika, a plików nie ma. Ktoś ma jakieś pomysły?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez micha21 » 27 kwietnia 2011, o 22:05

Sprawdź czy masz miejsce na dysku, na każdym najlepiej, bo to że się ściągają na dysk nic nie znaczy, może nie ma gdzie przechowywać plików tymczasowych.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Re: Pomoc!

Postprzez szarit » 27 kwietnia 2011, o 22:53

Koko piszesz że transfer ci zanika możesz podać czy masz internet mobilny od któregoś z operatorów czy na kabel?Jak miałam mobilny też miałam problem ze ściąganiem niektórych plików od kiedy mam światłowód problem zniknął jak ręką odjął.Na wszelki wypadek przenieś co możesz na dysk d a resztę wyczyść CCleanerem
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 28 kwietnia 2011, o 07:41

Okazało się, że problem najprawdopodobniej nie tkwi w moim komputerze, a plikach które próbowałam ściągnąć. Są uszkodzone czy coś. Pofyrt próbował ściągać i też się nie dało, aczkolwiek dziękuję za odpowiedzi - będę pamiętała na przyszłość. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 2 czerwca 2011, o 08:46

Czy ktoś wie za pomocą jakiego programu można pobierać pliki audio i wideo z portali typu VKontakte, video.mail.ru ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 7 czerwca 2011, o 20:57

yuliasavicheva napisał(a):Czy ktoś wie za pomocą jakiego programu można pobierać pliki audio i wideo z portali typu VKontakte, video.mail.ru ?

Program FlashGot powinien być dobry. Przynajmniej u mnie na Mozilli działa bez zarzutu. Jak już masz otwartą stronę, z której masz ochotę ściągnąć dany plik, klikasz logo FG znajdujące się w prawym dolnym rogu Twojej przeglądarki. Problem w tym, że pliki wideo zasysa głównie w rozszerzeniu flv. No ale w sumie co to za problem - zawsze można zmienić w avi. :coctail: Mam nadzieję, że pomogłam.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 21 czerwca 2011, o 14:04

Nawet nie wiesz jak bardzo ;) Dziękuję
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 25 czerwca 2011, o 14:25

Tak, to ja i znowu mam problem. :eye: Może zabrzmi to groźnie i nielegalnie, ale ściągnęłam sobie grę FIFA 11 i coś nie chce mi śmigać. Wszystkie części złączyłam programem o jakże wdzięcznej nazwie dzielenie i łączenie plików. Obraz iso, który po tym procesie powstał odpalam za pomocą daemon tools. Do tego momentu wszystko gra i buczy. Niby otwiera mi się okno instalacji, ale po chwili wyskakuje komunikat Proszę włożyć CD/DVD 1 do napędu. Koniec. Nie wiem co robić dalej.
Help? :pray:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 1 lipca 2011, o 17:46

Wybacz koko ale ja sama w sobie jestem problemem życiowym a w dodatku jestem z tych "dać dziecku g a nie zegarek" w tym wypadku komputer. Kto mi powie co popsułam: loguje się na http://vkontakte.ru/ i po naciśnięciu wchodź odsyła mnie do http://vkontakte.ru/login.php po zalogowaniu się wracam do http://vkontakte.ru/ i tak w koło Macieju. Wczoraj rano działało a dziś już nie.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2011, o 18:06

Mam pytanie jak pobrać zdjęcia stąd: http://www.flickr.com/photos/musecube/with/5993401806/ ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron