gratyzchaty.pl

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

gratyzchaty.pl

Postprzez Alexander » 18 sierpnia 2009, o 16:21

Portal, na którym możemy szybko pozbyć się rzeczy które zalegają nam w domu, a które nie są warte sprzedaży. Możemy też znaleźć coś co nam się przyda, a komu innemu jest wyłącznie niepotrzebne. Głównym celem portalu jest prmowanie ekologi dzięki idei reusingu (ponownego wykorzystywania przedmiotów, aż do całkowitego zużycia - czasem lepiej coś oddać, niż to wyrzucić) - wszystko co wystawiamy, oddajemy za darmo, w przypadku odbioru pokywamy jedynie ew. koszty wysłki. Istnieje też dzial z poszukiwanymi przedmiotami, oraz tzw "Bank Czasu" - możemy poprosić o pomoc w wykonaniu czegoś, lub takową zaoferować.

Razem z Michałem mamy konto i uważamy, że ten portal jest czymś bardzo dobrym i potrzebnym w dzisiejszych czasach. Jedyną przeszkodą dla niektórych, może być to, iż wymagane jest ukończenie 18 lat. (Wiecie, rozporządzanie przedmiotami bez zgody rodziców i tym podobne - nic dziwneg, że chcą uniknąć takich problemów)

Szczeże polecam i zachęcam do dalszego promowania portalu, wśród rodziny i znajomych :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 18 sierpnia 2009, o 16:28

Bardzo ciekawie wygląda, rozejrzę się. :coctail: Może akurat znajdę coś do mnie zainteresuje, ewentualnie oddam w dobre ręce. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Leonardo » 18 sierpnia 2009, o 16:58

Poza tym, dodawajcie użytkownika kyoczek do znajomych:) To ja z Alexem:P I również bardzo polecam serwis:P
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58


Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron