Facebook

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Facebook

Postprzez Alexander » 2 września 2009, o 16:19

Ktoś się orientuje co i jak? Ja założyłem i jak na razie nic nie łapię ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 2 września 2009, o 23:05

Mam od dawna konto. Facebook jest bardzo ciekawy. Ostatnio rozwiązywałem quiz i wyszło mi, że jestem Małą Mi z Muminków! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Piorunek » 4 września 2009, o 18:49

Alex nie martw się, ja mam konto od ponad roku i też nic nie kumam :lolol:
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Alexander » 4 września 2009, o 19:22

Gram w farmville i jest fajnie xD tylko to skapowałem w miarę.
Ale nk chyba chce jakąś podróbę fb dodać niedługo... śledzik -.-"
Ale żal...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Facebook

Postprzez Alexx » 24 sierpnia 2011, o 16:32

Fb fajnie się rozwinął - znacznie lepiej niż nk. Ostatnio to sama przyjemność z korzystania z usług tego portalu. No i jest więcej niż przydatny - pisałam przed chwilą z kumpelą na gg i dzięki Niej dowiedziałam się, jak można też za jego pomocą rozwiązać parę problemów. Hehe na to bym nie wpadła :D. Koleżanka miała właśnie taki trochę śmieszny problem - zaczęła znajomość z kimś, kto okazał się kompletnie niewypałem - wiadomo, zdarzają się rozczarowania. No i chciała zakończyć tą znajomość, ale z tym był problem, bo czasami się nie da, bo ktoś aluzji nie łapie. Nic dziwnego, że nikt tej osoby nie lubił z Jej znajomych. No w chciała przy okazji wrócić do kogoś sobie bliskiego. I był dylemat jak to załatwić. Pomógł m.in. facebook. Było co prawda potem trochę nieporozumień - nie każdy wiedział o co chodzi z tego co tam był na tablicach napisane, no ale na szczęście teraz już wszystko jest tak jak miało być. Więc takie portale społecznościowe to naprawdę fajna sprawa. :)
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: Facebook

Postprzez szyszka » 26 października 2011, o 21:35

kulik napisał(a):Ja nie cierpie tych portali społecznościowych , ludzie sprzedają swoją prywatność na lewo i prawo ,ohyda .

Jak bym słyszała moją dyrektorkę .
To prawda , że w pewnym sensie sprzedajemy swoją tożsamość ale bez przesady nie jestem seryjnym mordercą żeby się kryć.
NK usunęłam bo mnie troszkę wkurzało i zostałam przy fb.

koko: Post, który cytowałaś został wywalony, bo był spamem. :coctail:
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Facebook

Postprzez koko » 20 marca 2012, o 23:12

Facebooka mam i korzystam z niego namiętnie. :eye: 100 razy bardziej czytelny od nk, które teraz jest jednym wielkim syfem na kółkach z milionem różnych niepotrzebnych pierdół. Tamten portal był fajny na początku i miał misję, ale teraz szkoda gadać. Jedyne co mnie wkurza to narzucane z góry zmiany. Z takich najnowszych to timeline. Chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądać, zmieniłam, po czym jebut - nie można zmienić wyglądu strony na ten nie-timelinowy. :eye: Szkoda. Niby z czasem się przyzwyczaiłam, ale chciałabym mieć jakąś kontrolę nad profilem. :ups:

Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo użyteczny portal. I można pogadać i się pośmiać z obrazków czy innych artykułów wrzucanych na ścianę. Dla mnie bomba. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron