31.03.10 Akustyczne show

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez powazny » 5 kwietnia 2010, o 17:24

A ja mam teorię spiskową, że specjalnie - mimo wielu próśb - nie wydali "Fly on the Wall" jako singla t.A.T.u., żeby mogła go sobie wziąć sama Lena. Nie zdziwiłbym się, gdyby na płycie były jakieś bonusy w postaci odnowionych kawałków t.A.T.u.

:pejcz:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez PuMa » 5 kwietnia 2010, o 19:36

powazny napisał(a):A ja mam teorię spiskową, że specjalnie - mimo wielu próśb - nie wydali "Fly on the Wall" jako singla t.A.T.u., żeby mogła go sobie wziąć sama Lena. Nie zdziwiłbym się, gdyby na płycie były jakieś bonusy w postaci odnowionych kawałków t.A.T.u.


Bardzo prawdopodobne. ;| Przynajmniej zaoszczędzili by na czasie i samej pracy, bo półprodukt już był gotowy. Wystarczy trochę odpicować i voila!
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez February » 5 kwietnia 2010, o 20:09

Ehh te wasze teorie^^ Myślę, że album będzie w pełni czymś nowym :)

Swoją drogą chciałbym by z repertuaru t.A.T.u. Lena zaśpiewała Vsya Moya Lyubov :oczka:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Przemko » 5 kwietnia 2010, o 22:04

Lena pięknie daje sobie radę. Oby tak dalej - już nie mogę się doczekać końcowego rezultatu. Masz rację February - nie ma sensu tracić czas na puste spekulacje, co ma być będzie. I fajnie jak nas czymś nowym zaskoczy.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Vedis » 6 kwietnia 2010, o 20:11

Ja myślę, że ta teoria spiskowa jest nieprawdziwa, ponieważ, gdy nagrywano FOTW nic jeszcze nie mówiono o karierach solowych. Gdy tatki były w Polsce na Viva Comet w październiku 2008 to mówiły o swoich planach związanych z nową płytą (Veselye ulybki) i nie było żadnej mowy o zawieszeniu. Dopiero kilka miesięcy później nastąpiła taka niespodzianka.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 13:00

Kurczę, ona to rzeczywiście szybko się rozwija! Nie szybciej od Lady GaGi, ale za to szybciej od Julii! :love: :pray: Mam nadzieję, że jak będzie tournee to zajrzy do nas!! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez ProsteRuchy » 22 listopada 2010, o 21:17

Lepiej późno niż wcale, czyli pozostałe dwa utwory wykonane podczas akustycznego występu Leny z zespołem ;)
Miłego słuchania.
Lost in this Dance (Krogi)
Just a Day (Krogi)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron