Występ w Troubadour, LA

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 31 maja 2010, o 12:47

Ej daliby jakieś nowe a nie tatuchowe ^^ Ciekawe jak będą brzmieć :D A co do tych trzech, które mamy do tej pory - najlepiej wypada ATTS :D Lena cicha woda, skacze na tej scenie jak porażona :D Aż spadł jej mikroport (?) albo coś innego :P Strasznie podoba mi się moment jak fani zaczynają śpiewać, takie poruszające ;)

P.S. HOW SOON IS NOW :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 13:04

Na ATTSS ktoś jej chyba sprężynę w tyłek wsadził i zapomniał wyjąć. :eye: Skacze jak naćpana. Ogólnie momentami niemiłosiernie piszczy. Mam nadzieję, że to wina sprzętu. :eye: W sumie teraz nie ma co oceniać - poczekam na inne filmiki. Poza tym ponad 50% piosenek t.A.T.u. to chyba lekkie przegięcie pały. :ups:

btw... Czy tylko mnie się wydaje czy Lena jest bardziej ruchliwa niż podczas koncertów t.A.T.u.?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 31 maja 2010, o 13:26

Kamil napisał(a):Oczywiście moje przypuszczenia się potwierdziły. Budowanie "karierki" na sukcesie t.A.T.u. Od dnia dzisiejsza ekipa Lena, Zhenya i Boris jest dla mnie jeszcze bardziej żałosna, do kwadratu, i nie wybiorę się nigdy na występ tej rudej osoby, nawet jeśli zagra darmowy koncert pod moim mieszkaniem. Dla mnie jest skończona i nie interesuje mnie jej dalsza kariera. Trochę szacunku do schedy po t.A.T.u., moskiewska dziewojo w golfie!


Chyba Cię z leksza nawiedziło. Znowu jesteś pod wpływem? Przecież to oczywiste, że mając nagrane kilka piosenek z niewydanego jeszcze albumu, który i tak ma mieć zaledwie 10 utworów, muszą coś dodać, żeby móc zagrać normalny koncert. Z resztą, bardzo dobrze, że gra stare utwory. Nie widzę powodu, dla którego miałaby się odcinać od korzeni. Źle będzie dopiero wtedy, kiedy solowe utwory nie będą w niczym dorównywać starym. Ale żeby to ocenić, musimy poczekać do wydania albumu...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 31 maja 2010, o 13:28

Dlaczego ona śpiewa sama? To był koncert t.A.T.u. z dodatkami w postaci dwóch śpiewających brunetek i nowymi piosenkami. (Może jedną z tych lasek była jednak Julia? ;d)

Lena ma "świetnych" menadżerów t.A.T.u., wystrzałową wytwórnię płytową, ma zespół, nagrywa już od kilkunastu miesięcy i zaśpiewała zaledwie 6 swoich piosenek. ZUPEŁNIE nie widzę w tym momencie promocji tego albumu, będzie gorzej niż przy ostatnich singlach t.A.T.u., chyba że mają w zanadrzu jakieś Interscope czy inne Sony Music. Ale tym chyba by się już pochwalili dawno.

W ogóle mi się to nie podoba. Ale cieszę się, że po 10 latach na scenie Lena wzięła nie tylko za lekcje śpiewu, ale i ruchu. Szkoda, ze tak się nie starali za czasów "Waste Management", bo zmarnowali świetny materiał.

Sądzę, że na zapchajdziurę albumową dostaniemy parę remixów i exkluziwy z serii "Fly on the Wall" czy "Craving" śpiewane tylko przez Katinę. No i te 6 piosenek.

Czekam na nie, na pewno będą dobre, ale jakoś nie mam zaufania do całej tej otoczki wokół Leny i jej ekipy. Podświadomie chyba nawet nie życzę jej sukcesu, ale to przez menedżment... cóż, myślę, że w "najgorszym wypadku" będą ją kreować na "niszową, niedocenianą, ambitną artystkę" grającą po dyskotekach w stanie OHIO.

USA, ofc.

Dobra, nie no - powodzenia,

ale mam nadzieję, że Julia uderzy i teraz to jest tylko cisza przed burzą. :)
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 13:30

To jest w sumie normalne, że wokalista po rozpadzie/zwieszeniu zespołu wykonuje jego piosenki. Lena nie jest tutaj wyjątkiem. Przykład pierwszy lepszy z brzegu - Chris Cornell, wokalista zespołu Soundgarden, wykonuje piosenki zespołu mimo tego że teraz zajmuje się karierą solową. :D Trzeba poczekać do wydania albumu - potem się to pewnie jakoś wyważy. :coctail:

powazny napisał(a):chyba że mają w zanadrzu jakieś Interscope czy inne Sony Music
:hahaha: Uważaj bo Boris pozwoli się jeszcze komuś dorwać do koryta, z którego za wiele pewnie nie wyciągną. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 31 maja 2010, o 13:33

Jak na razie proporcje 60% na 40% nie są aż tak znowu tragiczne. No i nie wiem, co to zrzędzenie, że marna promocja albumu. Albumu z reguły się nie promuje przed wydaniem, tylko po. A albumu jeszcze nie ma, bo jeszcze nie nagrano wszystkich piosenek... :palec:

I nie sądzę, żeby miało być gorzej, w przeciwieństwie do ostatnich dokonań tatu, Lena występuje... co prawda dwa razy do roku i żeby czasem się nie przemęczała zbytnio przyjeżdżając do Europy, ale zawsze.
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 13:35 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 13:34

No albumu którego nie ma to raczej promować się nie da. :eye: Prędzej mogliby singla lansować gdyby takowego już wydali, no ale... jego też nie ma. :ups: Teraz to jest promocja Leny "byłej wokalistki t.A.T.u." Katiny. :ups:

Alex: Która to promocja jest potrzebna, żeby ktokolwiek w przyszłości dowiedział się o wydaniu albumu. :eye:
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 13:40 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 31 maja 2010, o 13:47

Ja w ogóle jestem zwolennikiem wydania najpierw 2-3 singli, wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia i dopiero wypuszczenia albumu, później można jeszcze coś tam do singli dorzucić. Skoro mają już 6 piosenek (chyba, że coś zachowali na ten drugi występ w tym roku) i nawet je remixują to mamy materiał na singla.

Spokojnie można to wysłać... na Youtube i do MTV Brazil. :) Tam jest codziennie nowa lista przebojów i każde miejsce powyżej 5th jest okrzykiwane ogromnym międzynarodowym sukcesem na forum tatu.ru.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 31 maja 2010, o 14:08

Poważny napisał(a):każde miejsce powyżej 5th jest okrzykiwane ogromnym międzynarodowym sukcesem na forum tatu.ru.


Bo to przecież jest sukces.
Tak poza tym to się z Tobą zgadzam.

A ja coś kiedyś słyszałam, że Lena ma 10 piosenek. Z tego spokojnie można by zrobić cały album. Ale też coś dzisiaj czytałam, że oni nie mogą znaleźć wydawnictwa, które chciałoby wydać tę płytę :lol:
W ogóle to głupio, że Lena śpiewa tyle piosenek t.A.T.u na koncercie :/
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Pofyrtaniec » 31 maja 2010, o 17:02

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 17:05

Pofyrtaniec napisał(a):FOTW
Moment od 1:25 do mniej więcej 1:41... Jestem w ciężkim szoku. :eye: Zaśpiewała tak... tak zupełnie niekatinowo. :ups: Podoba mi się. :love:

Ktoś coś mówił, że Lena to tylko do spokojnych piosenek? Widać dziewczyna potrafi z siebie wiele wykrzesać. :D Albo ona albo parę głębszych na odwagę przed występem. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 31 maja 2010, o 17:37

Pofyrtaniec napisał(a):FOTW


A jaka aranżacja i w ogóle. Łaaaaaaaaał :oczka:

A tak w ogóle chcę zobaczyć jak Lena śpiewa running blind na żywo... :palec: natychmiast!
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 31 maja 2010, o 17:50

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 31 maja 2010, o 19:45

Stay brzmi obiecująco. szczerze to jak na razie najbardziej mi się spodobało :) . So not cool również nie wypada najgorzej, ale przydałaby się lepsza jakość.

Ps.
Podoba mi się wykonanie Fly on the Wall, lena dałą czadu :D
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 31 maja 2010, o 20:10

WORLD
Jakiś nowy kawałek w bardzo dobrej jakości. Bardzo mi się podoba :oczka:
Ps.
Tak w ogóle to ta piosenka ma podobny rytm oraz bit co ten podkład z sesji zdjęciowej w LA....

Oficjalnie kocham tą piosenkę :luv1:
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 20:45 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron