Występ w Troubadour, LA

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 20:44

Przejrzałam wszystkie widea i.... bajecznie. :oczka: Nowe piosenki brzmią naprawdę ciekawie. Stay - bardzo przyjemne. So Not Cool - mimo tytułu wyciągniętego z dupy brzmi dość interesująco. I coś co zaskoczyło mnie tak, że miałam prawie zawał. Ona... Ona... Śpiewała refren NGGU. :oczka: Wyszło jej to całkiem sprawnie.

Śmieszyły mnie te momenty trzymania się za brzuch podczas refrenów FOTW i SML. Czyżby Lena delikatnie dawała fanom do zrozumienia "wiecie.. za dużo koncertów to nie będzie.. dzidzia w drodze" ? :lol2:

Cały występ ogólnie oceniam pozytywnie. Nie mogę się już doczekać nowych piosenek. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 31 maja 2010, o 20:53

Może miała tam jakiś guzik wspomagający głos? :D

"Fly on the Wall" bardzo fajne, właśnie dlatego chciałem, żeby odbył się jakiś koncert na 10-lecie t.A.T.u. i zrobili z tego kolejne DVD koncertowe, z którego mozna byłoby mieć fajne mp3. No, ale cóż. :)
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Kamil » 31 maja 2010, o 21:24

Lena trzymała się za brzuch, bo Zhenya wykupiła jej przed występem kilka lekcji z korzystania z przepony...
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez powazny » 31 maja 2010, o 21:38

Kamil napisał(a):Lena trzymała się za brzuch, bo Zhenya wykupiła jej przed występem kilka lekcji z korzystania z przepony...


:eye: :eye: :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Alexander » 31 maja 2010, o 21:54

powazny napisał(a):
Kamil napisał(a):Lena trzymała się za brzuch, bo Zhenya wykupiła jej przed występem kilka lekcji z korzystania z przepony...


:eye: :eye: :eye:


Tylko przeponą się oddycha, a nie ją masuje. :eye:
No chyba, że nasza ukochana jest na etapie
na którym musi kontrolować ręką,
czy aby na pewno jej używa :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 31 maja 2010, o 22:52

koko napisał(a):Ktoś coś mówił, że Lena to tylko do spokojnych piosenek? Widać dziewczyna potrafi z siebie wiele wykrzesać. Albo ona albo parę głębszych na odwagę przed występem.


Boshe, ale się tego uczepiłaś. To, że Lena potrafi zaśpiewać weselszą piosenkę, wcale nie oznacza, że śpiewa "super, ostro". Jak dla mnie wszystkie te piosenki, które zaśpiewała są spokojne. I to przecież oczywiste, że Julia ma ostrzejszy, mniej spokojny głos od Leny.


Jej piosenki są absolutnie nie w moim stylu, ale spodziewałam się czegoś gorszego. Najbardziej przypadło mi do gustu "So not cool".

Alex: off. a to, że ktoś harczy, nie znaczy, że jest ostry. :coctail:
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 23:51 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Pofyrtaniec » 1 czerwca 2010, o 06:37

Lena po koncercie :D
Czemu w takiej białej koszulce na scenę nie wyskoczyła? :D

IRS
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 1 czerwca 2010, o 07:51

Pofyrtaniec napisał(a):IRS

Pam Pam Pam Pam :lol2: No bo skonam. :lol2:
Ogólnie piosenka bardzo mi się podoba. Przez moment skojarzyła mi się z 3 od Britney, ale to skojarzenie szybko zniknęło. :eye:

Vedis napisał(a): Boshe, ale się tego uczepiłaś. To, że Lena potrafi zaśpiewać weselszą piosenkę, wcale nie oznacza, że śpiewa "super, ostro". Jak dla mnie wszystkie te piosenki, które zaśpiewała są spokojne. I to przecież oczywiste, że Julia ma ostrzejszy, mniej spokojny głos od Leny.
Ojeju, żeby tak od razu "Boshe"? Po prostu koko. :eye: A tak zupełnie poważnie - nie nazwałabym tych piosenek spokojnymi. Przynajmniej nie wszystkich. Jednakże chyba raczej nikt nie sądził, że Katina nagle zacznie śpiewać "na ostro". Przecież samo t.A.T.u. też ostre nie jest więc... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 1 czerwca 2010, o 10:52

ATTS/WORLD

Nie jest to najlepszej jakości wideo. Zamieściłem je z tego względu ponieważ można dokładnie zaobserwować ruchy rąk wykonywane przez Lenę podczas wykonywania utworu World. Jak dla mnie piosenka jest cudowna i nie obraziłbym się gdyby była pierwszym singlem :zako:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Kamil » 1 czerwca 2010, o 10:54

Pofyrtaniec napisał(a):IRS


Ta piosenka mi się spodobała. Najlepsza z wszystkich jej solowych kawałków, które słyszałem. Taka trochę w stylu Gaby Kulki :love:
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Vedis » 1 czerwca 2010, o 11:17

koko napisał(a):Jednakże chyba raczej nikt nie sądził, że Katina nagle zacznie śpiewać "na ostro". Przecież samo t.A.T.u. też ostre nie jest więc.


I o tym mówiłam od początku. A Julia ma tak ostry głos, że w jej wykonaniu nawet spokojne piosenki brzmią niegrzecznie

Piosenka "World" może być niezła. Szkoda tylko, że jest takiej słabej jakości, bo przez to "warczenie" w tle nie mogę jej słuchać. Poza tym podobał mi się refren w "So not cool". Pozostałość raczej cienka, ale i tak wszystkie są lepsze od tej pierwszej piosenki ,którą słyszeliśmy.

IRC jest ciekawe, oryginalne, zwłaszcza to "pam, pam", ale nie jakieś genialne. W ogóle to łatwiej będzie powiedzieć, gdy odsłuchamy tych piosenek w lepszej jakości.

Po koncercie Lena ubrała świetną bluzkę. Mogła w niej występować, a nie w tym przeciętnym swetrze. Ale za to podczas występu miała zdecydowanie lepsze włosy. Poza tym podobał mi się makijaż jej oczu. Takiego ciekawego wyrazu im nadał.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 1 czerwca 2010, o 11:25

ProsteRuchy napisał(a):ATTS/WORLD
6:22 - Kozakiewicz? :eye:

Też dość ciekawa kompozycja. Poza tym widać różnicę w podejściu. Mam tu na myśli, że podczas koncertów t.A.T.u. Lena raczej stała jak słup soli i od czasu do czasu skakała jak porażona, a tutaj - nawet takie ruchy rękoma robią różnicę wizualną. Jak najbardziej na plus. :D Czekam na ostatnie 2 piosenki. :oczka:
Vedis napisał(a):Poza tym podobał mi się makijaż jej oczu. Takiego ciekawego wyrazu im nadał.
Zgadzam się co do joty. Taki makijaż naprawdę jej pasuje. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 1 czerwca 2010, o 11:57

Również podoba mi się IRS. Gdy słucham tego utworu chce mi się tańczyć i podskakiwać. Fantastyczny jest ten moment w którym Lena powtarza słowo "You, you, you...." :nana: . Energetyczny jest również kawałek Stay (ten kawałek następujący po So Not Cool), mam nadzieje że będzie nam dane usłyszeć go w całości.

-:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_: EDIT:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_
ATTS
Dobrej jakości wersja ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 1 czerwca 2010, o 21:01

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 2 czerwca 2010, o 08:58

NGGU
Ależ Lena zakręciła pod koniec... Taka namiastka Julii. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron