Występ w Troubadour, LA

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 2 czerwca 2010, o 10:43

World
Najlepsza wersja jaka do tej pory została udostępniona. Uwielbiam wszystko w tej piosence, poczynając od muzyki kończąc na wokalu. Czuje że World będzie którymś z singli promujących album. Chce już wersje albumową :oczka:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 2 czerwca 2010, o 12:16

Lost in Love
Nic dodać, nic ująć, piękne wykonanie :oczka: :bieg:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 2 czerwca 2010, o 22:50

Just a Day Ulubiona piosenka Leny (zachodzę w głowę dlaczego :eh1: )
oraz
IRS
Lost in Love 2
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 3 czerwca 2010, o 09:47

Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 3 czerwca 2010, o 09:58

PR - dzięki za wszystkie linki. Ubóstwiam Cię. :zako:

Moje TOP3 po tym występie to IRS, Stay i World. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 3 czerwca 2010, o 10:04

Nie ma za co koko ;)
Moje top 3 to również World, IRS oraz Stay. Natomiast na dzień dzisiejszy najmniej spodobała mi się piosenka Just a day (imo ulubiuna Leny). Jednak reasumując wszystkie nowe kawałki jestem całkowicie zadowolony z pracy zespołu oraz Leny i z niecierpliwością czekam na album:)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 3 czerwca 2010, o 10:08

Moim zdaniem Just a Day w sumie nie jest tragiczne, ale być może brzmi lepiej w wersji studyjnej. Ja już chcę ten albummmmmmmm, bo zapowiada się ciekawie.
:oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez tomek » 8 czerwca 2010, o 21:42

World :luv: Nowe kawałki są świetne i ja także nie mogę się doczekać albumu. Zapowiada się świetnie. A tak poza tym Lenka wygląda tak słodko, jak cukiereczek, chociaż osobiście wolałbym jakby wróciła do kręconych włosów . No i wreszcie zaczęła się ruszać.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez szarit » 8 czerwca 2010, o 22:01

Lena ma naprawdę dobry głos i potrafi śpiewać jej piosenki są przyjemne dla ucha ale niepowalają niestety ,szkoda bo uważam że Lenę stać więcej ma dziewczyna potencjał a nie potrafi go do końca pokazać,osobiście uważam że solo karierę powinna zacząć już w 2005 jak miała początkowo w planach szkoda że się wycofała bo być może dziś była by bardziej znana i ceniona w szołbiznesie a tak dopiero się uczy :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Vedis » 9 czerwca 2010, o 12:40

szarit napisał(a):Lena ma naprawdę dobry głos i potrafi śpiewać jej piosenki są przyjemne dla ucha ale niepowalają niestety ,szkoda bo uważam że Lenę stać więcej ma dziewczyna potencjał a nie potrafi go do końca pokazać,osobiście uważam że solo karierę powinna zacząć już w 2005 jak miała początkowo w planach szkoda że się wycofała bo być może dziś była by bardziej znana i ceniona w szołbiznesie a tak dopiero się uczy :coctail:


Przecież wtedy nie powstało mi Luidy Invalidi i Dangerous and moving, nie mówiąc o Veseyle Ulybki. :/
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez szarit » 9 czerwca 2010, o 13:08

za to powstały by inne utwory może nawet lepsze?w końcu chto ne hvataet demo Leny jest moim zdaniem lepsze niż na płycie,a z kolei demo Julii liudi invalidi też fajniejsze niż na płycie,a Julia nie zrujnowała by sobie głosu bo musiałby się porządnie wziąć do pracy a nie "ćwiczyć"vokal na karaoke.Julia ma ciekawy bardzo wysoki głos ale źle wytrenowany ona potrzebuje indywidualnych lekcji śpiewu i regularnych treningów a nie od święta w klubie karaoke,a styl śpiewania w tatu zrobił krzywdę obu dziewczyną,bo Lena bała?się w pełni pokazać swoje możliwości a Julii się nie chciało bo Lena śpiewała za nią albo śpiewały chórem
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Vedis » 9 czerwca 2010, o 19:54

szarit napisał(a):za to powstały by inne utwory może nawet lepsze?w końcu chto ne hvataet demo Leny jest moim zdaniem lepsze niż na płycie,a z kolei demo Julii liudi invalidi też fajniejsze niż na płycie,a Julia nie zrujnowała by sobie głosu bo musiałby się porządnie wziąć do pracy a nie "ćwiczyć"vokal na karaoke.Julia ma ciekawy bardzo wysoki głos ale źle wytrenowany ona potrzebuje indywidualnych lekcji śpiewu i regularnych treningów a nie od święta w klubie karaoke,a styl śpiewania w tatu zrobił krzywdę obu dziewczyną,bo Lena bała?się w pełni pokazać swoje możliwości a Julii się nie chciało bo Lena śpiewała za nią albo śpiewały chórem


A ja osobiście wolę wersje na płycie i bardzo podobał mi się duet Julii i Leny. Mam wrażenie, że przez solowe kariery obydwie dziewczyny stracą
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez szarit » 9 czerwca 2010, o 21:39

znając Julię to ona jeżeli coś naprawdę nagra to zadba o to by się dobrze wypromować,o jej karierę raczej bym się nie martwiła jeżeli naprawdę będzie chciała ją zrobić,Lena ma paradoksalnie trudniej bo choć ma dobry i sprawdzony zespół muzyków nawet niezły materiał to ma też kiepskich menadżerów ,nie ma jeszcze wytwórni co jest bardzo dziwne bo wytwórnie wydają płyty nieraz znacznie słabszych i mniej znanych od od Leny muzyków ,a do tego sama Lena czasem sprawia wrażenie że tak naprawdę to nie wie co ma zrobić,z sobą i swoją karierą.co do tatu nie łudźmy się jeżeli dziewczyny odniosą choćby minimalny sukces to raczej już razem pracować nie będą,chyba że jakieś gościnne występy,w końcu już starożytni mówili" nikt dwa razy nie wchodzi do tej samej wody"
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez tomek » 9 czerwca 2010, o 22:07

A ten tego, Lena śpiewała w Troubadurze... Tak pomyślałem, że warto by o tym napomknąć. :eye:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez szarit » 10 czerwca 2010, o 00:04

Bardzo dobrze śpiewała dlatego uważam, że solowa kariera jej wyjdzie.

Pofyrt: Wielka litera, przecinek, kropka. ;)
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez szarit, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron