Lena Katina na Orange Warsaw Festival?

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena Katina na Orange Warsaw Festival?

Postprzez powazny » 26 maja 2010, o 20:27

Za media2.pl:

Orange Warsaw Festival to także międzynarodowy
konkurs muzyczny. Jego zwycięzca zostanie ogłoszony podczas festiwalu i otrzyma nagrodę telewizji TVN i Radia Zet. - Chcemy, by ta statuetka była znakiem jakości w muzyce, marką samą w sobie. To słuchacze oraz widzowie zadecydują, do kogo trafi - mówi Piotr Metz. Już od dziś (26 maja) wytwórnie mogą zgłaszać swoich kandydatów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Finalistów będzie można usłyszeć w lipcu i sierpniu na antenie Radia Zet oraz zobaczyć w TVN. Słuchacze i widzowie poprzez głosowanie SMS wybiorą swojego faworyta. Na festiwalu zaprezentuje się najlepsza trójka.


Co Wy na to, żeby posunąć Żenii i całemu menedżmentowi Leny Katiny pomysł, by zgłosiła się do Orange Warsaw Festiwal? Wiadomo, że wybiorą tylko trójkę do festiwalu, ale sylwetki w TVN oraz singel w Radio Zet byłby puszczany, jeżeli przejdzie pierwszy etap. Myślę, że Lena ma szanse z jakąś fajną piosenką, ćwiczy głos, więc może nawet zakwalifikowałaby się to top3? Menedżmentowi można przypomnieć, jak miło były dziewczęta przyjęte na VIVA Comet w Polsce, myślę, że przemyśleliby to, zwłaszcza, że wytwórnie mają same zgłaszać kandydatów, a Lena ma wytwórnię niezależną, więc na wielką promocję nie ma co liczyć. A taki festiwal?
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 26 maja 2010, o 20:41

Uwierz mi, że Zhenya będzie miała to w dupie. :eye: Przemawia przeze mnie doświadczenie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 26 maja 2010, o 20:49

Czyli próbowałaś już coś załatwiać? :D
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Kamil » 26 maja 2010, o 22:56

Przypomnę, że Lena współpracuje z managementem, który stwierdził, że Julia i Lena nie wystąpią - z jednym utworem - w jednym z polskich programów rozrywkowych (który nadawany jest przez jedną z największych polskich telewizji, w najlepszym czasie antenowym i miał wielomilionową widownię), ponieważ przez dwa dni nie zdążą odpocząć po męczącym udziale w gali VIVA Comet, więc wątpię, aby Lena zdążyła pozbierać się po pełnym koncercie w USA w ciągu zaledwie dwóch miesięcy...
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 27 maja 2010, o 09:05

Myślę, że temat dotychczasowej komunikacji z Zhenyą lepiej przemilczeć...

Chociaż może warto spróbować? Może jak się ich zarzuci setkami propozycji to chociaż jedna zostanie uznana przez cudowną menadżerkę Zhenyę za godną uwagi? ... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 27 maja 2010, o 13:14

Kamil napisał(a):więc wątpię, aby Lena zdążyła pozbierać się po pełnym koncercie w USA w ciągu zaledwie dwóch miesięcy...
Mnie to się osobiście wydaje, że Lena dopiero po około 6 miechach będzie w stanie o własnych siłach pójść do toalety... To smutne jest w sumie. Oddziałowa Zhenya będzie jej musiała cewnik podłączyć. Jakaż to ona jest w ogóle wielofunkcyjna - sprzątaczka, pielęgniarka, operatorka kamery, managerka... Podziwiam tą kobietę. :oczka:

A tak poważnie to jeżeli zasypiemy ją falą maili to... Pewnie pomyśli, że to jedna osoba się uwzięła. :eye: Teorie spisku panny Zheni to już legenda. :ups: No i w sumie Lena, a raczej jej pożal się Boże management, bardzo nastawili się na podbój Stanów Zjednoczonych więc przemilczmy kwestię promocji w Europie.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 27 maja 2010, o 22:06

To, że olały "Jak oni śpiewają" to trochę siara. Wiem, że program Polsatu, no ale mimo wszystko... VIVA Comet oglądał niecały milion widzów, a JOŚ co tydzień miał kilka tych milionów. Mniejsza.

Koko, co masz na myśli mówiąc o "teoriach spiskowych"? :D Ja nic nie wiem, podziel się.

Ja myślę, że spróbować można, nic nam się nie stanie. Niestety nie wróżę Lenie komercyjnego sukcesu w USA z T.A. Music, ale trzymam kciuki. Inne kraje jednak też są ważne, na YT widea t.A.T.u. zawsze dostają wyróżnienia z kilku krajów, m.in. z Polski, Meksyku, Czech, Niemiec... warto tam uderzyć.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 28 maja 2010, o 14:38

powazny napisał(a):Koko, co masz na myśli mówiąc o "teoriach spiskowych"? :D Ja nic nie wiem, podziel się.


Osobiście podejrzewam, że Zhenya uznała iż mail napisany do niej przez organizatora pewnego festiwalu, został tak naprawdę napisany przez kogoś z nas. Po prostu że ktoś się podszył żeby wydobyć informacje o kosztach występu Leny. W sumie to nie wiem po co by to komuś było. Ta kobieta ma chyba jakieś fobie... I to jest smutne. Podaliby maila do Borisa, a nie do jakiejś sprzątaczki... :sciana:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 28 maja 2010, o 15:28

Tak w dużym skrócie, Zhenya olała wiadomość od organizatorów Europride i nie raczyła nawet odmówić... :eye:

A bardziej szczegółowo będzie w specjalnym temacie... :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron