A miało być tak pięknie - EuroPride 2010 w Warszawie

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

A miało być tak pięknie - EuroPride 2010 w Warszawie

Postprzez koko » 28 maja 2010, o 15:33

To miała być niespodzianka. Pod koniec marca wpadliśmy razem z Pofem na pomysł, aby napisać do organizatorów EuroPride wiadomość z zapytaniem czy byliby zainteresowani żeby Katina wystąpiła na tymże festiwalu. Pan organizator odpisał bardzo szybko i ogólnie był nawet za. Poprosił abyśmy skontaktowali się z managementem Leny co oczywiście uczyniliśmy. Napisałam do Zheni, że EuroPride to świetna okazja do promocji w Europie i takie tam. 22 marca dostałam odpowiedź od Zheni, że dzięki za inicjatywę bla bla bla i żeby organizatorzy skontaktowali się bezpośrednio z nimi. Pof napisał do organizatora jak ogólnie sprawa wygląda, a ten napisał do managementu... Od tego czasu cicho. Miesiąc temu ponownie skontaktowaliśmy się z organizatorem, aby zapytać czy był jakiś odzew, ale nie było. Pomyśleliśmy, że może jakiś problem z dostarczeniem maila czy coś. 23 kwietnia napisałam kolejną wiadomość do Zheni, która została przeczytana, ale odpowiedzi nie doczekałam się do dzisiaj.

Nie dość, że organizator robi im łaskę pisząc to oni to jeszcze zlewają. To ma być management? Ręce opadają. Przy piwie z Alexem uznaliśmy, że czas najwyższy zrobić o to wiję. Za jakiś czas otwieramy temat na tatu.ru, aby inni fani dowiedzieli się jak wygląda sprawa promocji w Europie. Koncert po paradzie odbywa się 17 lipca więc mamy jeszcze czas.

Czy tu chodzi tylko o kasę? Może im się nie chce, bo w czerwcu Katina ma koncert w USA? Nie wiem. Smutna sprawa.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 28 maja 2010, o 15:42

Ponadto wyszedł jeszcze pomysł skontaktowania się z kimś z zespołu, celem dowiedzenia się czy w ogóle usłyszeli o propozycji organizatorów EuroPride. Sądząc po kompletnie nieprofesjonalnym braku odpowiedzi można podejrzewać, że Zhenya podjęła decyzję odgórnie, nie pytając nikogo o znanie.

Niemniej jednak nawet brak grzecznej odmowy, jest zachowaniem poniżej pasa i pokazaniem, że menagement ma, za przeproszeniem, w dupie europejskich fanów. Myślę, że warto poruszyć ten temat również na oficjalnym forum Katiny.

Lekką paranoją jest lansowanie występu na podrzędnej amerykańskiej paradzie jako wielkiego wydarzenia, podczas gdy ignoruje się propozycję wystąpienia na największej europejskiej imprezie tego typu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 28 maja 2010, o 21:35

Jestem z Wami. Wątek na tatu.ru załóżcie jak najszybciej ze wszystkimi szczegółami, poprzemy Was tam wszyscy.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 28 maja 2010, o 21:48

powazny napisał(a):Jestem z Wami. Wątek na tatu.ru załóżcie jak najszybciej ze wszystkimi szczegółami, poprzemy Was tam wszyscy.

Jutro z rana będziemy się produkować z Pofem. :coctail: A potem to już będzie efekt domina... :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 29 maja 2010, o 19:01

Przed Leną drugi solowy występ, sądzę, że jest dla niej dość stresujące i nie wiem czy aż trzy występy w przeciągu jednego roku nie nadwyrężyłyby jej zdrowia i w ogóle... :oczka1:

Zhenya to taki "tatuszkowy" Kaczyński.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 30 maja 2010, o 12:07

Kamil napisał(a):Zhenya to taki "tatuszkowy" Kaczyński.
Kamil, rozwiń myśl, bo normalnie mnie zaintrygowałeś tym porównaniem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 11:43

Główne natarcie na forum tatu.ru jest planowane na środę. Nie chcemy być teraz zmieszani z błotem, bo w końcu wczoraj był koncert Leny, fani cali podnieceni więc... Lepiej się nie narażać. :ups: Miejmy nadzieję, że znajdziemy sprzymierzeńców poza naszymi granicami. :eye: Jeżeli macie konta na forum tatu.ru to mile widziana byłaby jakaś odpowiedź w temacie, który się tam pojawi - nie omieszkam podać linka. :coctail:

:pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 31 maja 2010, o 13:50

Koko, jestem z Tobą. Już dzisiaj zacznę pisać odpowiedź, żeby było jak najmniej błędów. :D
Koniecznie wspomnijcie o "zmęczeniu" dziewczyn po VIVA Comet i odrzuceniu propozycji wystąpienia w ogólnopolskiej tv 3 dni później przed 4 (napiszcie, ze 6) milionami widzów.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Pofyrtaniec » 31 maja 2010, o 13:56

Powazny najpierw chcemy poruszyć serca (?) managementu i fanów, jacy to my nie jesteśmy spragnieni występu Leny na Europride, jak to nie wpadliśmy na pomysł, żeby tam wystąpiła i skontaktowaliśmy się z managementem EP. Jeżeli to nie da żadnych efektów (zapewnie nie xD) przejdziemy do bitwy w kisielu :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 14:01

Będzie rzeźnia, wyciąganie teczek i dziadkowie z Wehrmachtu. :oczka: Innymi słowy - wija na całego. :eye:
Bo Nas Polaków się nie olewa... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 2 czerwca 2010, o 18:40

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 3 czerwca 2010, o 00:07

Ja poczekam na bitwę w kisielu i wtedy coś powiem. Nie będę płakał i lizał dupy Żeni, żeby chociaż odpisała na forum.

:eh:

(btw, dwie emoty mają ten sam kod <eh>, ja chciałem tę drugą: Obrazek) :D
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Pofyrtaniec » 3 czerwca 2010, o 08:48

Boris wrote a message clearing the situation.

Dear fans,

We are very proud of your great effort to support Lena.
Thank you very much, guys.

Of course Lena will be happy to perform on Europride.
I sent an email to Mr.Biskupiak on May 20th to confirm our availability and never heard back from him.
As soon as almost 2 weeks past I decided Pridfest management is not interested.
This is the end of the story.
In the event my mail is get lost or something I'm open to resume the dialog and get shit done.

Cheers,

Boris Renski


To teraz do Biskupiaka xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 3 czerwca 2010, o 09:07

Można? Można! Matko boska ależ oni są szybcy z tym odpisywaniem. :eye: Trzeba tylko zrobić lekką wiję i już. :ups:

Wiadomość... Od Borisa... :oczka:

Znowu czuję te same emocje co na początku akcji. :eye: Trzymajmy kciuki towarzysze! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 3 czerwca 2010, o 09:27

Czuje lekką ściemę co prawda odnośnie ginących maili, ale mniejsza o to już. Boris pewnie się dopiero teraz dowiedział i robi dobrą minę do złej gry :eye: Może zwolni Zhenyę... XD
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron