Oficjalny sklep internetowy Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Oficjalny sklep internetowy Leny

Postprzez koko » 13 czerwca 2010, o 10:09

Z zapowiedzi Troya wynika, że już za jakiś czas będzie można zakupić koszulki i plakat(y). :coctail:

Obrazek
Obrazek

Uznałam, że temat się przyda do dyskusji ogólnej odnośnie "sklepu". :eye:

Osobiście mam nadzieję, iż pojawią się jeszcze jakieś wzory. Wtedy może się skuszę i kupię. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lady_Galant » 13 czerwca 2010, o 11:04

Ta czarna koszulka jest super :luv:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Alexander » 20 czerwca 2010, o 16:06

A ja przypomnę kubek dawany jako nagroda pocieszenia.

Obrazek

Mam nadzieję, że też będzie dostępny w sprzedaży +koszulki z takim wzorem. Bo ta czarna jest taka niemęska kompletnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 18 września 2010, o 19:57

No i otworzyli :coctail:

Ktoś reflektuje na Friends of Lena VIP Club? :eye: No i co tam robi WM? ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 19 września 2010, o 06:45

Ło! Same gadżety! :) I WM za dychę u nich! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez koko » 12 listopada 2010, o 15:41

tatuhq.pl napisał(a):Management w końcu wyjaśnił sytuację z nagłym zamknięciem sklepu internetowego sprzedającego gadżety Leny. Sklep If Lightning Strikes został poproszony o podanie danych o pierwszych dwóch tygodniach sprzedaży. Prośba została odrzucona. Następnie zespół Leny nakazał zamknięcie witryny oraz zwrócenie towaru. To również zostało zignorowane, a następnie If Lightning Strikes ogłosił wyprzedaż. Przedmioty należące do zespołu Leny, są teraz sprzedawane na szybko, a cały zysk inkasuje właściciel If Lightning Strikes.

Zatem ostrzegamy - pieniądze, które wydacie na zakupy w sklepie If Lightning Strikes nie trafią do Leny, a przedmioty które jeszcze niedawno były oficjalne już nimi nie są.

No to ich ładnie zrobili. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 12 listopada 2010, o 16:11

tatuhq.pl napisał(a):przedmioty które jeszcze niedawno były oficjalne już nimi nie są.

Czyli co? Zrobią nowe, "oficjalniejsze" a te oficjalnie potępią jak podróbki? Bo tak to brzmi.
koko napisał(a):No to ich ładnie zrobili. :eye:
A Ty się nie ciesz, bo masz piracką koszulkę :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 12 listopada 2010, o 16:58

Alexander napisał(a):Czyli co? Zrobią nowe, "oficjalniejsze" a te oficjalnie potępią jak podróbki? Bo tak to brzmi.

Najwidoczniej tak właśnie będzie. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że na profilu tego sklepu na fejsie nadal pisze, iż jest on oficjalny. :eye: Cyrk ostry.

Alexander napisał(a):A Ty się nie ciesz, bo masz piracką koszulkę :eye:
Ale ona jest za duża więc to się nie liczy. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 12 listopada 2010, o 19:41

(pozwolę sobie skopiować mój komentarz spod newsa):
Jeeeezu, oni niczego nie umieją dobrze zrobić!

(a teraz część specjalna TYLKO dla forumowiczów):
Niech oni zwijają interes, przestaję wierzyć, że Lena cokolwiek nagra, wypuści, zrobi singel, który będzie puszczany nie tylko w MTV Brazil.

Jedyna nadzieja w Julii, która się nie spieszy, bo woli oglądać walki bokserskie, no ale dobra.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 12 listopada 2010, o 19:53

powazny napisał(a):Niech oni zwijają interes, przestaję wierzyć, że Lena cokolwiek nagra, wypuści, zrobi singel, który będzie puszczany nie tylko w MTV Brazil.

Powazny, nie martw się - nie tylko Ty masz takie odczucia. Osobiście powiem, że już ogólnie zaczynam tracić zarówno wiarę jak i zainteresowanie. Ostatnio doszłam do jakże trafnego wniosku, iż czekam na cokolwiek z przyzwyczajenia. Jak coś wyjdzie - fajnie. Będę się naprawdę cieszyć, a jeżeli materiał będzie dobry to już w ogóle ekstaza. Tylko do tego momentu to sobie jeszcze poczekamy.
Największym błędem dziewczyn (nie licząc zerwania umowy z Universalem) było rozejście się. Co one mogą osobno? Zamiast tego powinny podziękować towarzyszowi Borisowi i spółce po czym znaleźć sobie porządną wytwórnię... Mogłyby się ładnie uśmiechnąć do Universalu i się z nimi przeprosić, no ale po co? :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 12 listopada 2010, o 20:06

koko napisał(a):
powazny napisał(a):Niech oni zwijają interes, przestaję wierzyć, że Lena cokolwiek nagra, wypuści, zrobi singel, który będzie puszczany nie tylko w MTV Brazil.

Powazny, nie martw się - nie tylko Ty masz takie odczucia. Osobiście powiem, że już ogólnie zaczynam tracić zarówno wiarę jak i zainteresowanie. Ostatnio doszłam do jakże trafnego wniosku, iż czekam na cokolwiek z przyzwyczajenia. Jak coś wyjdzie - fajnie. Będę się naprawdę cieszyć, a jeżeli materiał będzie dobry to już w ogóle ekstaza. Tylko do tego momentu to sobie jeszcze poczekamy.
Największym błędem dziewczyn (nie licząc zerwania umowy z Universalem) było rozejście się. Co one mogą osobno? Zamiast tego powinny podziękować towarzyszowi Borisowi i spółce po czym znaleźć sobie porządną wytwórnię... Mogłyby się ładnie uśmiechnąć do Universalu i się z nimi przeprosić, no ale po co? :palec:


Cóż, koko, nic dodać nic ująć - mam dokładnie takie same odczucia, więc podpisuję się pod tym, co piszesz.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 26 listopada 2010, o 16:55

Przenieśli się do tatushop'u. Boże. :eye:

W przedsprzedaży - 20$ (pi razy drzwi jakieś 60PLN) + koszt przesyłki do Polski czyli 12,8$ (36PLN) za 4 fotki. Oczywiście potem cena podskoczy do 25$ (75PLN).
Nie, Borisa w ogóle nie obchodzą pieniądze. Ależ skąd. :lol2:

Za to naszyjnik z Katiną za 0$ więc proponuję zamawiać już teraz póki się nie skapną, że walnęli się z ceną. Potem jeżeli management zażąda od Was pieniędzy za rzeczony naszyjnik to możecie ich pozwać o odszkodowanie za wprowadzenie konsumenta w błąd. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalny sklep internetowy Leny

Postprzez koko » 21 maja 2012, o 19:56

tatuhq.pl napisał(a):Płyty w fizycznej wersji to swojego rodzaju rarytas w dobie iTunes i innych tego typu sklepów, z których muzykę ściąga się bezpośrednio na dysk. Od dzisiaj w Lena's Store (aka t.A.T.u. shop) możecie zakupić Melody oraz Never Forget Remixes w fizycznej wersji. Płyty można kupić osobno (5.99$/~20PLN za sztukę) lub razem (9.99$/~35PLN).

Jedyne co psuje ten piękny obrazek to cena przesyłki. Jeżeli wybierzecie opcję poczty rosyjskiej, za przesyłkę zapłacicie 34.88$ co w przeliczeniu na złotówki daje, bagatela, około 120PLN. Istnieje również opcja przesyłki kurierskiej, która wynosi 63.76$ czyli pi razy drzwi 220PLN. Co ciekawe, cena za przesyłkę pocztą rosyjską jest taka sama bez względu na miejsce zamieszkania. Polska, Honduras, Mauritius - wszyscy płacą tyle samo. Poczta rosyjska naprawdę się ceni. Ktoś się skusi?
Jak zacznę wydalać dolary to dam znać. :love: Cena za przesyłkę jest po prostu śmieszna. Swarovski zaczął produkować koperty i ja nic o tym nie wiem czy co? :ups: Ktoś oszalał tylko nie wiem kto - poczta rosyjska czy management. W ogóle to jak to działa, bo nie do końca łapię. Wydawało mi się, że to będzie wysyłane z Los Angeles. W końcu tam chyba było robione zdjęcie kartonów z owymi płytami. Teraz jak się sprawdza koszty przesyłki to pisze "Russian Post". Czyli że jak? Było w LA, a teraz jest w Moskwie? Lena wzięła ze sobą jako bagaż podręczny czy jak? :ups: Bez seeeeeeeeensuuuuuuuuu to wszystko. :love:

Kupiłabym ale szkoda mi po prostu pieniędzy. :eye: Poczekam aż będzie taniej na eBayu. :ups:

edit:
Nie musiałam długo czekać na niższą cenę. :eye: Na facebookowym profilu Leny pojawiła się oferta specjalna - płyty wraz z przesyłką za 19.69$ czyli około 66.80PLN. Jak na dwa single z przesyłką to nie jest źle. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to musi skontaktować się z Tristramem. Płatność za pomocą Google Checkout albo PayPala. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Oficjalny sklep internetowy Leny

Postprzez koko » 20 czerwca 2012, o 17:07

Jak powiedziałam, tak zrobiłam - poczekałam aż będzie taniej i w końcu dotarła do mnie przesyłka ze Stanów. :coctail: Fotki płyt (przód, tył, środek) można zobaczyć TUTAJ.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otwarciu przesyłki to kurz. :eye: Kurz z importu rzecz jasna. :ups: Cztery płyty (dwie moje, dwie PR'a) były zapakowane osobno o TAK. Na zdjęciu tylko dwie, bo swoje już otwarłam. Nie powiem żeby było to jakoś szczególnie dobrze zabezpieczone, ale przejdźmy do zawartości tektury. :eye:

Zacznijmy od triumfatora zestawienia Billboardu. :eye: Jak tylko wzięłam opakowanie do rąk to wydawało się cięższe od Melody. Oczyma wyobraźni już widziałam zajebisty i gruby booklet. Jakie było moje zaskoczenie gdy otworzyłam pudełko. W środku... pustka. Oprócz płyty rzecz jasna. Zwykłe opakowanie na płyty jakie można kupić w kiosku, booklet chyba ukradli po drodze. :eye: Nawet nie zrobiłam zdjęcia lewej części, bo w sumie po co skoro to zwykły biały odwrót przedniej okładki. Zawiodłam się trochę, no ale uznałam że poczytam co piszą z tyłu. Zaciekawił mnie fragment Published by The Kennel AB - Universal Music Publishing AB. Wrzuciłam w Google i okazało się, że to po prostu firma Haydena Bella, który notabene jest wymieniony nieco wyżej jako współautor. Jak już tak się kręcą wokół tego Universalu i ludzi, którzy mają z nim jakieś powiązania to mogliby coś konkretnego zrobić w tym kierunku... No nic, wracając do płyty to szkoda że nie ma oryginalnej wersji NF. Remixy, remixy i jeszcze więcej remixów.

Meeeeeeelodyyyyyyyy. Cóż, już wiem kogo można zabić za te straszne zdjęcia - Borisa. :eye: Po co zatrudniać profesjonalnego fotografa skoro wujek Boris ma "luszczanke firmy Sony" i zdjęcia fajne zrobi. Kasę na projekt wykłada więc nich coś chłop ma od życia. Niech się spełnia jako fotograf. :eye: Bardzo podoba mi się jak graficznie rozwiązali sprawę imienia Clarka. Te połączenie C i O jest bardzo fajne. To samo tyczy się O i D w MELODY. To tyle co do grafiki. W środku zawartość jest trochę bogatsza niż remix NF. Po lewej jest tekst piosenki i adresy kilku stron. W końcu wysłuchałam wszystkiego co jest na płycie i nawet zaczyna mi się podobać remix SYQ. Jedyna wada to długość. Gdyby wywalić niepotrzebne dłuuuuugie intro i wstawki to byłoby przyzwoicie.

No, to by było na tyle jeżeli chodzi o opis. Trudno mi powiedzieć czy polecam czy nie. Kupiłam bo kolekcjonuję i lubię pomagać ludziom. Charytatywność to takie moje hobby trochę. :ups: Lena, zainwestuj te moje dolary przyzwoicie. Przykładowo na wydanie albumu. Pozdrawiam serdecznie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron