Vlog Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Vlog Leny

Postprzez ProsteRuchy » 15 czerwca 2010, o 14:27

Lena z dniem dzisiejszym rozpoczęła prowadzenie swojego wideobloga (vloga xD).
Myślę że takowy temat się przyda ;)

Pierwsza wiadomość
Vlog part 1

Ps.
Lena wspomina w nim o tym że razem ze Svenem dyskutowali na temat koncertu w San Francisco. Są to w tej chwili plany ale bardzo chcieliby tam zagrać :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez KatinaVolkova » 15 czerwca 2010, o 19:42

Ha :xD: :haha2: Ależ Lena tu wygląda :D :D :D :D
No nie mogę.... Jakby była straszliwie zmęczona i niewyspana :szczerbaty:
Strasznie podkrążone oczka ma.
I świetna ta lalka z gitarą w 1:46 minucie :haha: ... Rozbroiło mnie to ;)

P.S. Sven (jeśli to on bo nie rozróżniam) fajnie na końcu wyszedł.. Fajną minkę zrobił ;p
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez James96 » 16 czerwca 2010, o 17:07

Początek zaczął się jak kryminał xDD Nawet nie wiedziała gdzie grała/miała grać [nie znam perfekcyjnie anglika xDD].... San Francisco.... Czarodziejski [Charmed] xD
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Postprzez koko » 17 czerwca 2010, o 12:08

James96, w filmiku mowa jest o tym, że chcieliby zagrać w San Francisco tylko jeszcze nic nie jest ustalone. :coctail:

Ogólnie to fajny pomysł z tym vlogiem, ale czy jest sens zaczynania takiego czegoś skoro Katina normalnego pamiętnika na tatu.ru nie potrafiła regularnie aktualizować? :ups: No cóż - i tak się cieszę, bo to też coś nowego. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez James96 » 18 czerwca 2010, o 16:55

Się czepiasz xD Napisałem że nie znam perfekcyjnie angielskiego. xD :mrgreen:
Ale prawda co do vloga i tatu.ru... dziwne... no nie? xD [miało wyjść jak w dreszczowcu xD]
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Postprzez koko » 18 czerwca 2010, o 17:07

James96 napisał(a):Się czepiasz xD Napisałem że nie znam perfekcyjnie angielskiego. xD :mrgreen:
Nie czepiam. Po prostu chciałam Ci wyjaśnić o co chodziło, bo sam stwierdziłeś, że nie znasz perfekcyjnie angola, a Twoja wypowiedź mogłaby wprowadzić kogoś w błąd. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 19 czerwca 2010, o 07:51

Gdy widziałem filmik z początku myślałem, że to nie ona! :) Ale głos mnie do tego przekonał! TO ona! Jednak wygląda na przemęczoną... :( Zaczynam się martwić...
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Alexander » 19 czerwca 2010, o 08:54

SnegoSmiles napisał(a):Gdy widziałem filmik z początku myślałem, że to nie ona! :) Ale głos mnie do tego przekonał! TO ona! Jednak wygląda na przemęczoną... :( Zaczynam się martwić...
Przecież nagrywała to w środku nocy, zaraz po koncercie. I miała jeszcze wyglądać na wypoczętą? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 30 czerwca 2010, o 00:32

Vloga cześć druga czyli Katina o powrocie do domu i koncercie zespołu Steve'a. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 20 lipca 2010, o 15:17

Niech ktoś potem złączy posty.


tatuhq.pl napisał(a):W najnowszej części vloga, Lena pokazała swoją typową stateczną postawę. "Widziałam wywiad Julii. Oczywiście zasmuciłam się, ale chcę wszystkim powiedzieć, że mam kompletnie inne nastawienie do tej sytuacji, z projektem Julii włącznie. Sądzę że jest bardzo utalentowaną osobą i mam szczerą nadzieję, że odniesie sukces." Poza tym już 24 lipca Lena wraca do Los Angeles pracować nad albumem, a 17 września planowany jest koncert w San Francisco. Miejmy tylko nadzieję, że do tego czasu album zostanie wydany.

Proszę państwa, to się nazywa klasa. Nie dała się zaczepić i chwała jej za to. Typowy dla Katiny spokój. :coctail: btw Mam nadzieję, że do tego występu w SF album będzie już gotowy... Błagam. :eye:
vlog Leny

Czekam na głosy typu "ona jest taka dobra pod publikę" oraz "ależ ona jest nudna i pretensjonalna z tym swoim zrozumieniem wobec bliźniego". :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 20 lipca 2010, o 19:07

Lena tylko mnie utwierdziła w tym, że nadaje się do bycia idolką. Jak dla mnie, do bycia fanem tak w pełni, wybrana "gwiazda" musi prezentować jakieś wartości moralne a nie tylko ładnie wyglądać.

A co do Julii, to podzielam zdanie Leny. Życzę jej wszystkiego najlepszego. Przyda się jej, skoro nie ma już grupy ludzi, która robiła wszystko za nią. Niech pokaże, że sama też potrafi zrobić coś poza nagrywaniem wokali po łasce i na ostatnią chwilę :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ilusion » 20 lipca 2010, o 20:27

Julcia_Volk napisał(a):Bo dobro się nie sprzedaje w świecie, gdzie prawem rynku jest konkurencja


Piękne słowa i niestety prawdziwe. Dobro nie sprzedaje się prawie nigdzie, a szkoda. Ludzie potrafią być naprawdę okrutni, tylko po co? Zdrada, oszustwo, podłe traktowanie i odtrącanie 2 osoby - czy przez takie anormalne zachowanie ktoś może czuć się dobrze? Lena zachowała się wspaniale i z klasą. Zabrzmi to śmiesznie, ale jestem z Niej dumna, tak samo jak dumna jestem z tego, że jestem Jej fanką. I Alexander ma rację - ona nadaje się do bycia idolką, a Jej prawdziwi fani powinni ją naśladować.
Co do Julii - naprawdę szkoda słów. I w sumie Jej samej. Widać, że ona nie ma już pomysłu na siebie więc choć w ten sposób chce sobie zrekompensować brak rezultatów w karierze. I chyba zazdrości Lenie tego, że ona działa. Za Lenkę trzymam kciuki, jak zawsze. A co do Julii - ehh, życzę Jej, żeby sie wzięła w garść i opamiętała. Bo dla nikogo nigdy nie ma za późno. A powinna pamiętać -zresztą to każdy powinien wziąść pod uwagę, że najlepiej się wychodzi na współpracy z 2 osobą, a nie na walce.
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Postprzez February » 20 lipca 2010, o 21:09

Pierwsza klasa. Smutno mi się zrobilo jak oglądałem vlog i sluchałem Leny. Nie jest dobrze, kiedy słyszysz w tv, ze osoba Tobie bliska krytykuje coś co tworzysz z pasją. To musiało zaboleć i ten ból widać.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 20 lipca 2010, o 21:12

Oj, wcale 90 % osób nie popiera Leny. Zależy na którym forum ;) Mnie fani dziś pozytywnie zaskoczyli xD

Co do Leny - no w sumie to ładnie się zachowała.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Happy Smile » 20 lipca 2010, o 21:18

Vedis napisał(a):no w sumie to ładnie się zachowała.


Nie vedis! Lena zrobiła to dla większej popularności i okłamała wszystkich :/ To chwyt marketingowy TYLE!

:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron