Vlog Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 14 kwietnia 2011, o 22:11

Kwietniowy vlog - Poznajcie Jörga czyli słów kilka o nowym gitarzyście. Oprócz wygłupów, żadnych konkretów.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez szym » 14 kwietnia 2011, o 22:39

Oficjalnie tracę resztki zainteresowania tym, co ona robi. Mniej blogasków, więcej muzyki, dziewczyno.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Vlog Leny

Postprzez robertkey » 16 kwietnia 2011, o 22:27

Szym musze cie czesciowo poprzec. Ciagle wszystko jest juz "prawie" gotowe. Ja to centralnie nic nie skumalem o co chodzilo w tym odcinku! (poza przedstawieniem niemca gitarzysty) Ten Jorg to jest dodatkowo czy kogos zastapil ? Bez bicia przyznaje ze gubie sie w jej ekipie. Szym prawda to nie "Matysiakowie" ani "Moda na sukces" choc to tylko raz na miesiac ost. Od czekania na cokolwiek od Leny boli mnie juz tylek i mozg. Widzieliscie te ich studio? Santa Maria! Oni nie maja juz kasy na wynajecie porzadnego lokalu to ide sie upic! :eye: Poka Rebiata!
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 17 kwietnia 2011, o 18:00

A To było studio ? Znudziło mi się czekanie na cokolwiek zarówno od Leny jak i od Julii, bo ile można ? Prędzej Britney Spears wróci na szczyt niż One coś wydadzą.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 17 kwietnia 2011, o 20:37

Matko jedyna, przecież to raczej nie studio było. Marcowy vlog był robiony w studio i wyglądało ono przyzwoicie. Aczkolwiek moja cierpliwość też się kończy, no bo ileż można...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez szym » 17 kwietnia 2011, o 20:45

yuliasavicheva napisał(a):Prędzej Britney Spears wróci na szczyt niż One coś wydadzą.

Hmmm, to gdzie teraz jest Britney Spears?
:mrgreen:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Vlog Leny

Postprzez robertkey » 17 kwietnia 2011, o 21:57

Ok. Mea culpa, mea maxima culpa! Slowo "studio" potraktowalem szeroko. Jasne ze to nie jest "studio nagraniowe"! pewnie raczej miejsce prob itp. Jednak to nie zmienia mojego zdania. Ten lokal wyglada na ekskluzywny inaczej :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 18 kwietnia 2011, o 13:50

Hmmm, to gdzie teraz jest Britney Spears?

Cóż, Britney ostatnio coś wydała w przeciwieństwie do naszych tatuszek. Także to chyba porównanie nieba i ziemi. Przyzwoite studio to jeszcze nie album.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez szarit » 20 kwietnia 2011, o 01:08

Nie podoba mi się nowa fryzura Leny strasznie ulizane i naciągnięte te włosy,no i kolor w ciemniejszym jej zdecydowanie lepiej.Gitarzysta może być.A co do płyty może w tym roku może w przyszłym...byle w tym 10 leciu (to jeszcze 9lat)
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Vlog Leny

Postprzez Alexander » 13 maja 2011, o 11:35

Majowy blog i nowa pani z chórku

Ja już nie czaję, ciekawe kogo jeszcze wymienią przed premierą albumu o ile takowa nastąpi kiedykolwiek. Sami nowi ludzie ale Boris i Zhenya jakoś się wymienić na kogoś innego to nie chcą za cholerę. -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 13 maja 2011, o 11:51

Popłakałam się ze śmiechu. :lol2: Genialne! Złośliwi pewnie powiedzą, że śpiewa lepiej niż Julia....... :hahaha:

Poza tym to Lena serio fest schudła.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 14 czerwca 2011, o 21:00

Lena na Pride Fest :hahaha: Matko boska, jak dziecko w sklepie z zabawkami. :eye:

Brakowało jeszcze tego żeby na końcu powiedziała "Oh, and the album is coming out very soon". :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez weroni93 » 15 czerwca 2011, o 16:27

Bardzo fajne video, zachowuje się jakby w życiu na festynie nie była :mrgreen: . Na bardzo szczęśliwą wyglądała
Szkoda tylko trochę, że oprócz tych wygłupów na jej blogu nie ma żadnych konkretów i że nie trwa dłużej :rolleyes:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Vlog Leny

Postprzez szym » 15 czerwca 2011, o 17:45

Nie dość, że nie ma pomysłu na to, jak i kiedy wydać swój album to teraz jeszcze zaczęła nagrywać beznadziejne video blogi.
Gdzie te czasy, Lena, gdy byłaś wielką gwiazdą z fajnym comiesięcznym vlogiem? :szczerbaty:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Vlog Leny

Postprzez robertkey » 16 czerwca 2011, o 11:08

Przykro mo to mowic ale, musze cie zmartwic. Te czasy minely i wydaje sie ze Lenka ani Julka gwiazdami nie beda. A teraz jestesmy swiadkami dogorywania naszych zludnych nadzieji ze beda.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron