Vlog Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 16 czerwca 2011, o 18:58

robertkey napisał(a):Przykro mo to mowic ale, musze cie zmartwic. Te czasy minely i wydaje sie ze Lenka ani Julka gwiazdami nie beda. A teraz jestesmy swiadkami dogorywania naszych zludnych nadzieji ze beda.

Myślę że dziewczyny uwierzyły że projekt Tatu pozwoli stać się im gwiazdami, i że po rozpadzie nadal nimi będą, Nie oszukujmy się, one nigdy gwiazdami wielkiego formatu nie były, skąd więc nadzieje że nimi będą? Owszem przez chwile były znane, rozchwytywane ale jako produkt. Nie jako artystki. Czy prasa kiedykolwiek pisała o ich wokalu czy raczej o szumie wokół nich, kolejnych ciążach i skandalach. Pod koniec ''życia" Tatu nie miało już nic do zaoferowania i Lena i Julia solo też najwidoczniej nie mają. Gdyby było inaczej to od dwóch lat słuchalibyśmy piosenek z ich solowych albumów, a nie zapowiedzi o ich wydaniu i odwlekaniu się w czasie. A wideo mi się podoba są na świecie ludzie którzy potrafią się cieszyć. Aż dziw że nikt nie rozpoznał w Lenie tej Leny i nie rzucił się na nią z aparatami, kamerami i prośbami o autografy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 7 sierpnia 2011, o 15:13

Sierpniowy vlog

- Lena prosi żeby pisać do stacji i składać prośby o puszczanie Never Forget;
- Piosenki(?) będą na iTunes, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu;
- Lena potwierdza duet z Belanovą, MOŻE pojawi się w teledysku;
- Wkrótce pojedzie do Meksyku, ale nie powie kiedy dokładnie, bo wszyscy potem powiedzą, że jest kłamcą jak data nie pyknie;
- Nie mogą wymyślić logo Leny zatem ogłaszają konkurs. Nagrodą będzie to, że użyją tego loga i oczywiście jakiś dodatkowy gyszynk;
- Teraz Lena idzie nagrywać balladę o....... katastrofie w Japonii.

Najlepszy motyw z tym logo. Szczerość. Nie możemy wymyślić logo. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 7 sierpnia 2011, o 15:56

Koko nie mogą wymyślić loga więc masz pole do popisu. Wybacz ale jak Ty go wymyślisz to wszystkim szczęki opadną ;) Poza tym "produkcja" tego majstersztyku będzie po kosztach.
Co do Vlogu... Podoba mi się wygląd i angielski Leny w tej odsłonie. Nie zależnie od tego czy to będzie jedna czy kilka piosenek co znaczy "będą" na iTunes ? Powinny być tam od kilku miesięcy. Nie znam się ale moim zdaniem każdy szanujący artysta gdy wypuszcza singiel to dzień, dwa najwyżej tydzień i udostępnia go lub je ( w przypadku piosenek). Lena prosi... a co ona nie ma od tego ludzi odpowiedzialnych za promocję ? Ja rozumiem komuś się Never Forget spodobało dzwoni do ZET-ki czy RMF-u i prosi o puszczenie, ale bez przesady. To w końcu Lena jest dla Fanów a nie odwrotnie, i to Lenie powinno zależeć a nie im. To świetnie że Lena wreszcie nabrała przyspieszenia i coś robi, ale mam nadzieję że na efekty nie przyjdzie nam czekać kolejnych dwóch lat...
Katastrofa w Japonii ? Ehh Lenka, Lenka Ty pod nosem masz temat jak nic, a Japoni szukasz. Ja znalazłam nawet dwie ballady:
- "Solowy projekt Lena Katina - katastrofą stulecia"
- Przepraszam za wyrażenie ale mogłaby jeszcze nagrać balladę o "najbardziej niemrawym managemencie tego tysiąclecia"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez nielegalnaa » 7 sierpnia 2011, o 21:16

yuliasavicheva - zgadzam się z Tobą jak najbardziej w kwestii promocji. Sama oglądając vloga zastanawiałam się nad tym dlaczego to sama Katina nie może wraz osobami współpracującymi, wysłać singla do chociażby największych stacji radiowych w większych krajach. Dlaczego to fani mają prosić stacje radiowe o puszczanie jej piosenek? Po prostu idzie na łatwiznę, bo wie że fani t.A.T.u. są gotowi do poświęceń, ale trochę własnego zaangażowania nie zaszkodzi. Już widzę jak to będzie z klipem...pewnie nie zobaczymy go nigdzie dopóki sami nie zrobimy jakiejś akcji. Szkoda gadać...

Co do piosenki o Japonii...zanim ona tę swoją płytę wyda to piosenka będzie już nie bardzo aktualna. Poza tym...zawsze mi jest przykro a propos takich katastrof, ale jakoś nie uważam żeby koniecznie trzeba było nagrywać o tym piosenki. Nie kojarzy mi się to niestety z wyrazami współczucia.

I jak zwykle ten Meksyk...Nie wiem czemu Julia i Lena tak się na niego uparły. Mimo, że nas mają blisko to olewają Polskę sikiem prostym. Ale trudno, najwyżej kiedyś się przekonają, że warto było być zainteresowanym również resztą fanów...przekonają się jak na ich koncert nikt nie przyjdzie.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 7 sierpnia 2011, o 22:04

nielegalnaa napisał(a):Po prostu idzie na łatwiznę, bo wie że fani t.A.T.u. są gotowi do poświęceń, ale trochę własnego zaangażowania nie zaszkodzi.

Fani są wierni, ale do czasu. No bo ile można czekać ? Każda cierpliwość ma swoje granice. Gdy dziewczyny wreszcie wypuszczą albumy nie będzie dla kogo.
Mnie zastanawia taka rzecz; Wiera Breżniewa odeszła z zespołu "Via Gra" w 2007 r. w 2010 wydaje solowy album, od 2007 do 2011r. wypuściła 8 klipów, dlaczego Lena ma z tym problem ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez Pofyrtaniec » 8 sierpnia 2011, o 09:11

yuliasavicheva napisał(a): Mnie zastanawia taka rzecz; Wiera Breżniewa odeszła z zespołu "Via Gra" w 2007 r. w 2010 wydaje solowy album, od 2007 do 2011r. wypuściła 8 klipów, dlaczego Lena ma z tym problem ?


:oczka: :zako3:

Musiałem :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Vlog Leny

Postprzez SnegoSmiles » 8 sierpnia 2011, o 09:52

Jak to nie mają pomysłu na logo????!!!!!!! Przecież logo ze strony jest bardzo ładne ... -,-
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 1 września 2011, o 14:28

Wrześniowy vlog
Kacina siedzi (siedziała?) w Słowenii. To teraz obstawiamy kim była osoba za kamerą - czyżby wakacje z bojfrendem? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez robertkey » 1 września 2011, o 16:43

Jakie sentymentalne spotkanie. Jakto mowia "gora z gora a ..." Lena juz odpoczywa po pracy? To ciekawe jak szybko te owoce jej pracy beda dostepne? Oj, jak Lenie tak sie podoba coreczka Romana to jeszcze i ona po Julii zapragnie byc mamusia. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 7 października 2011, o 21:46

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez robertkey » 9 października 2011, o 17:38

Lena coraz lepiej wlada angielskim ale te slowianskie "odglosy" np. gdy spadl jej kapelutek jej zostaly. Na szczescie! A jak uroczo przeklina. Mam dreszcze gdy mowi "crazy motherfuckers" :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Vlog Leny

Postprzez ProsteRuchy » 9 października 2011, o 20:20

Strasznie podobają mi się te skarpetki :) Są rewelacyjne. W ogóle Lena wygląda bardzo dobrze :) mam nadzieje że po imprezie miała giga kaca :D
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Vlog Leny

Postprzez koko » 11 października 2011, o 10:19

Widzę, że gruba impreza była. :eye: Tekst crazy motherfuckers rozwalił mnie doszczętnie. :lol2: Co do stroju - bardzo mi się podoba, ALE te-takie-tęczowe-cokolwiek-to-jest tak troszeczkę ni w pięć ni w dziewięć. Cóż, grunt że było jej ciepło. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Vlog Leny

Postprzez yuliasavicheva » 11 października 2011, o 14:17

koko napisał(a): ALE te-takie-tęczowe-cokolwiek-to-jest tak troszeczkę ni w pięć ni w dziewięć. Cóż, grunt że było jej ciepło. :ups:

Żeby tylko. Moim zdaniem to tęczowe, to jest ładne, i podobne do tego co Julia kiedyś tam miała na sobie. Ale nie pasowało do pogrzebowego stroju Leny. Wyglądała jakby się na stypę wybierała a nie oblewać 27 urodziny.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Vlog Leny

Postprzez ProsteRuchy » 8 listopada 2011, o 13:30

Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron