Zasugeruj cover

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Zasugeruj cover

Postprzez koko » 27 czerwca 2010, o 19:01

Idąc śladem forum tatu.ru... Chcielibyście żeby Lena nagrała jakiś cover? Sven powiedział, że miło by było gdyby fani coś zasugerowali czyli może w przyszłości możemy na coś liczyć. Oczywiście pewnie nie przeczyta tego wątku, ale podyskutować można. :coctail:

Osobiście widzę cover U2 - With or without you albo The Ting Tings - Shut up and let me go (pomijam fakt, że druga piosenka jest w miarę nowa :eye:). Dwie całkiem różne kompozycje i naprawdę byłabym ciekawa jak Lena by się w nich sprawdziła. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia aranżacji, która też jest bardzo interesująca. :D Jeżeli jeszcze mi się coś przypomni to pewnie wspomnę. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 28 czerwca 2010, o 07:14

Nie wiem za bardzo, jaki by wybrać utwór. Ale dla Lenki jako cover dałbym raczej spokojną piosenkę. Podobną do Craving!

No właśnie! Ona uwzględni Craving na swoim albumie, czy nie?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Vedis » 28 czerwca 2010, o 11:43

Mogłaby nagrać cover Sinead O'Connor - dobrze sprawdziłaby się w "Feel so different" albo "Nothing compares for U". Ewentualnie piosenki z Titanica.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 9 lipca 2010, o 13:24

A ja chciałbym aby Lena nagrała cover tego utworu :
http://www.youtube.com/watch?v=NXwyE0IrA2M

Jej anielski głos w połączeniu z podkładem tej piosenki wypadł by rewelacyjnie :love:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron