Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Pierwszy singiel?

IRS
6
38%
Just a Day
0
Brak głosów
Lost In This Dance
3
19%
So Not Cool
0
Brak głosów
Stay
2
13%
World
1
6%
Nie był grany na żadnym z dotychczasowych występów
4
25%
 
Liczba głosów : 16

Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 17:36

Aż się dziwię, że jeszcze nie ma takiego tematu. :eye:

Usłyszeliśmy już sporo piosenek, a zważywszy na to że w wywiadzie dla tego całego kroogi Lena powiedziała, iż podczas Pridefest prawdopodobnie zagrają pierwszego singla, możemy zacząć obstawiać. Więc jak to Waszym zdaniem będzie?

Moje osobiste nadzieje wiążę z IRS. Piosenka z charakterystycznym pam pam pam, szybko wpadająca w ucho, melodyjna. Jak nie będzie singlem to powieszę management za... :ups:
W sumie to wybór jest trudny, bo oprócz IRS mam jeszcze dwa typu - World albo So Not Cool. Wszystkie piosenki są inne, w zupełnie innych klimatach, a co za tym idzie - każda ma inne dobre strony...
Ostatnio edytowano 23 lipca 2010, o 17:55 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 23 lipca 2010, o 17:45

Pierwszym singlem powinien zostać utwór IRS. Najszybciej oraz najłatwiej wpada w ucho. Jest przyjemny dla ucha i nie nudzi się. Tekst jest prosty i momentami zabawny np. "zaraz eksploduje mi głowa, kto posprząta ten bałagan" xD Podkład również jest urozmaicony, a sama budowa utworu nie jest szablonowa. Jestem pewny że zatrudniono tego pana właśnie do pracy nad elementami podkładu do IRS
Obrazek

Osobiście jednak najbardziej podoba mi się piosenka World. Uwielbiam każdy moment tego utworu. Od intrygującego początku do ostatnich fraz "pozwólcie mi powiedzieć dlaczego". Gdybym mógł oddać swój głos to obdarzyłbym nim właśnie World.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 23 lipca 2010, o 17:51

Moim zdaniem pierwszym singlem powinno bez 2 zdań zostać IRS, albo utwór, którego jeszcze nie słyszeliśmy i jest lepszy od IRS. World oraz So not cool nie są złymi piosenkami jednak wydaje mi się, że na samym początku trzeba wybrać coś szybko wpadającego w ucho, porywającego i charakterystycznego. World oraz So not cool mogą być kolejnymi singlami, kiedy Lena zapadnie w pamięć dzięki IRS.

Wybranie na pierwszy promujący utwór World bądź So not cool nie będzie dla mnie zrozumiałe. Możemy spojrzeć na wyniki IRS wśród fanów. Nawet fani Julii uważają, że jest to najlepsza piosenka z jej dotychczasowego repertuaru.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 23 lipca 2010, o 17:56

Moim zdaniem 1 singlem będzie So Not Cool. Powód? Refren piosenki na tych cudownych kubeczkach :eye: Swoją drogą, to fajna, rockowa piosenka jest. I myślę, że w refrenie jest całkiem dynamiczna nawet, tylko musimy poczekać na wersję studyjną. A IRS jest za to moim ulubieńcem i mam nadzieję, że zostanie którymś z kolejnych singli.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 17:57

ProsteRuchy napisał(a): Jestem pewny że zatrudniono tego pana właśnie do pracy nad elementami podkładu do IRS
Obrazek
Powiem Ci nawet, że mam to samo przypuszczenie. Zaraz po "You, You, You, You" następuje taki charakterystyczny motyw i ja tam widzę ten instrument. W sensie pasowałby. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 23 lipca 2010, o 21:18

Największą szansę na sukces ma oczywiście IRS, ale ja jestem mało komercyjna i zagłosowałam na World, które moim zdaniem jest najładniejsze, ponieważ Lena ślicznie śpiewa w zwrotkach.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 19 września 2010, o 16:22

Według internetowego sklepu Leny nadchodzącym singlem będzie piosenka So Not Cool.

W opisie kubka którego można nabyć na powyższej stronie napisano :
Lena Katina tea cup with an illistrated image of Lena and the lyric
"I see the beast inside of you" from the forthcoming single, So Not Cool.
Lena prefers a nice hot cup of Earl Grey tea, however she says it's good for coffee too!


Co o tym sądzicie? Czyżby So not Cool było debiutanckim singlem Leny?
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez Alexander » 17 czerwca 2011, o 06:21

Lena Katina
Hey everyone!!! I think I got some really good news for you. My first single "Never forget you" will be premiered tomorrow, June 17th on the radiostation FM Tu Monterrey, Mexico. Please call in and request as much as you can so we can finally come and perform for you! :-) Wow! I am sooo excited!!! Hope to see you soon! Kisses...


Yyyy... no to zaskoczyła, nie powiem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 17 czerwca 2011, o 07:00

Wow. Cudowna wiadomość z samego rana. I już nawet egzamin z kultury nie wydaje się taki straszny. :oczka:
Czekamy, czekamy! Jak to będzie jakiś smęt to się powieszę.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez Alexander » 17 czerwca 2011, o 07:42

koko napisał(a):Czekamy, czekamy! Jak to będzie jakiś smęt to się powieszę.

Nie chcę nic mówić, ale... http://soundcloud.com/tatualbums/lena-announcing-her-first :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 17 czerwca 2011, o 07:49

I teraz będzie jad za Lena Katina from t.A.T.u.. :lol2: Hmmm... trudno ocenić po takim fragmencie. Niby nie brzmi źle, ale z drugiej strony nie jest to też 220, którego zapowiedź brzmiała genialnie i okazało się, że sama piosenka też jest zajebista. Zobaczymy jak wygląda całość. :coctail:

btw, jeżeli ktoś chce posłuchać radia to macie - >>> ZING! <<<. Wystarczy kliknąć Escúchanos en vivo. :coctail:


Jako że temat poświęcony singlowi już został kiedyś stworzony, uznałam iż przeniosę dyskusję o Never Forget You tutaj. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez Pofyrtaniec » 17 czerwca 2011, o 11:34

No fajnie, fajnie. Szkoda tylko że Lena doprowadziła do takiego stanu rzeczy, że już mnie to ani ziębi ani grzeje. Będzie dobry utwór - fajnie, będzie zły - nic się nie stanie. Może zmienię nastawienie po usłyszeniu kawałka, który okaże się naprawdę dobrym (na tyle dobrym, że wynagrodzi cały ten czas oczekiwania na cokolwiek).

A i widzę wielkie ambicje światowej kariery w Meksyku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez szym » 17 czerwca 2011, o 11:37

Wow, szybko. Już nie mogę się doczekać :D

Trochę mnie dziwi, że jej ostatni videoblog był o niczym, skoro dzisiaj premiera singla. Czyżby decyzja zapadła w ciągu ostatnich godzin...?

***

Sven z zespołu napisał "iTunes soon".
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez yuliasavicheva » 17 czerwca 2011, o 17:19

Czyżby jednak Lena była pierwsza? Niesamowite. Cóż po wysłuchaniu zapowiedzi, jedyne co mi się w niej podoba to angielski Leny. Może nie jest zniewalający ale porównaniu do Julii niebo a ziemia.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez koko » 17 czerwca 2011, o 17:30

szym napisał(a):Trochę mnie dziwi, że jej ostatni videoblog był o niczym, skoro dzisiaj premiera singla. Czyżby decyzja zapadła w ciągu ostatnich godzin...?
Może to miała być taka niespodzianka? No chyba że opcja druga i trochę śmieszniejsza - "Musimy wydać singla szybciej niż Julia". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron