Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Pierwszy singiel?

IRS
6
38%
Just a Day
0
Brak głosów
Lost In This Dance
3
19%
So Not Cool
0
Brak głosów
Stay
2
13%
World
1
6%
Nie był grany na żadnym z dotychczasowych występów
4
25%
 
Liczba głosów : 16

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 18:32

Jeśli interesują was dalsze losy Billboardowego numeru 1 - oto one.

Remix "Marq Aurel & Beatbreaker Edit" (już nie ekskluzywny dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii) zajmuje 18 miejsce w British Dance Charts, :coctail: ale jeśli myśleliście że to już wszystko, to jesteście w błędzie! :eye:

Ekipa z redlight-media już 24 czerwca dostarczy nam kolejny remix Never Forget!

A jeśli wciąż wam mało, to wiedzcie, że udzielono licencji na zremiksowanie Never Forget na rzecz fundacji charytatywnej z Nowego Jorku pomagającej dzieciom z guzem mózgu. Wszystkie 7 remixów możecie przesłuchać tutaj - http://acidted.wordpress.com/2012/07/18 ... e-remixes/

Pamiętajcie. NIGDY NIE ZAPOMNICIE o największym przeboju utalentowanej wokalistki o ciekawej przeszłości - Leny Katiny!!! (z t.A.T.u.™)

Nowe remixy już wkrótce na Twojej lokalnej remizie!
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez koko » 1 sierpnia 2012, o 23:08

Mam niewątpliwą przyjemność napisania kilku słów o każdym z remixów. Taka moja recenzja. Recenzja w postaci ostrzeżenia. Jeżeli komuś się nudzi to zachęcam do lektury. :popcorn:

Never Forget (THEE PAUS3's Amnesic RMX)
Całe biurko mi się trzęsło przy tych bassach. Obawiam się, że jak to puszczą tym dzieciom, na które zbierają pieniądze to nie skończy się to dobrze. Tak słucham, słucham i nagle Lena. Nie pasująca do niczego. Po prostu wchodzi Lena z buta i śpiewa. Bit sobie, Lena sobie. Ktoś na siłę chciał w to wepchnąć Lenę. Nic nie pasuje. I jeszcze te pseudo-efekty, cięcia etc. Matko boska, co za techniczny armagedon.

Never Forget (Lost Shadow Remix)
Jakież to wszystko podniosłe. Tak mi teraz smutno. Może to tak ma działać? Ma mnie to zasmucić, mam pomyśleć o tych dzieciach i chcieć pomóc kupując tę zacną składankę? Kuźwa, genialny marketing.

Alex Zelenka's Shaking Dat Ass Remix
Czy każdy te wokale dodawał losowo do wcześniej przygotowanego podkładu? To już moje Never Forget Gdzie Jest Krzyż brzmi 10,000 bardziej naturalnie, mimo że sklejenie tego zajęło mi jakieś 5 minut. Błędem tych ludzi jest to, że podkład ma inne tempo i wokal też. Czy oni nie wiedzą, że można zmienić tempo bez ingerencji w wysokość? To nie jest ładne.

Never Forget (R.Marlon Never Remix)
Zniechęca mnie już sam początek. 90% remixów zaczyna się tak samo - jeden bit przez ileś tam sekund/minut. Pozdro 600. Też wyjęte wszystko z dupy. Spodobał mi się motyw, który na kilka sekund pojawia się w 1:07 w tle, ale oczywiście nie został rozwinięty, bo trzeba było dać wokal do totalnie niepasującego bitu. Przecież to ma się sprzedać, to ma hipnotyzować głębią i w ogóle ma być wszystko. Ma być dużo wszystkiego. Bit, wokal, jeszcze jeden bit, jakieś dźwięki w tle, a to wszystko do gara, zamieszać, dodać szczyptę soli i kazać komuś za to zapłacić. HA, HA, HA, HAAAAAAA... A tak poważnie mówiąc to ten remix ma jakieś zaczątki czegoś dobrego tylko dali Lenę, która nie pasuje tempem. Naprawdę, niektóre sekwencje są całkiem dobre. Chyba najlepsze co do tej pory usłyszałam.

Never Forget (THEE PAUS3's Revenge Remix)
Oczywiście znowu to samo - Lena sobie, podkład sobie. Też jest dużo wszystkiego. Nawalili do gara co się dało. Muzycznie wsadzili mnie w kaftan bezpieczeństwa. Totalna psychodela, nie wiem co się dzieje.

Never Forget (DJ Lincoln Madley's Forgotten Remix)
No muszę przyznać, że początek mnie zaciekawił. O dziwo Lena nawet pasuje w tempo, ale ciągnąca się a capella nie brzmi zbyt dobrze. Ten remix jest chyba najlepszym z tej składanki. Podkład nie jest zły, ale wydaje mi się, że nie jest to dobrze zmasterowane, bo a capella naprawdę wyjątkowo się ciągnie i sprawia wrażenie spowolnionej. Remix jest inny, nawet do zdzierżenia. Na dwa przesłuchania. Smęt jak smęt, ale fajna gitara wchodzi pod koniec. :coctail:

Never Forget (Lost Shadow's Superstring Remix)
Ale to już przecież było. Tylko o dziwo w mniej smutnej wersji. Ta pobiła tamtą na głowę. Dobrze że to już koniec. O 7 remixów za późno.

Podsumowując, mam wrażenie że mogłam zarazić się trądem za pomocą tego co wydawały z siebie moje głośniki i za kilka sekund odpadną mi uszy. Nie rozumiem jak Tristram mógł się zgodzić na promowanie tego na stronie Leny. To nie jest dobre. Dobrym posunięciem nie nazwałabym sygnowania takiego tworu imieniem Leny, która podobno chce dostać Grammy. Niech każdy sobie remixuje jak chce, ale nie na każdą publikację muszą dawać licencję. Nawet jeżeli ma to pomóc chorym dzieciom. Kto normalny to kupi?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 23:15

Najbardziej zaskakującą pozycją spośród npwej porcji remixów jest pozycja trzecia.
Nazywa się ona na itunes Never Forget (Alex Zelenka's Remix) a na soundcloud figuruje jako Lena Katina - Alex Zelenka's Shaking Dat Ass Remix Co ciekawe - w obu przypadkach pod nazwą tą znajduje się nic innego jak remix... MELODY!!! ba dum tsss. :coctail: Pragnę w tym miejscu zacytować pana z bloga na którym zamieszczono remixy
Alex Zelenka’s Shaking Dat Ass mix emphasises the big room potential of the song by bringing out the anthemic house of the piano. And is that some of his vocals added to the track?
Pan nie dość, że nie dostrzega większej różnicy między NF a Melody mimo że recenzuje album pełen remixów tego samego wpada na pomysł, że wokale Clarka zostały dograne do tegóż ciekawego Never Forget ( :eye: ) przez remixera.

Czy oni kpią? Dać komuś licencje na użycie wokalu i SPRZEDAŻ czegoś takiego bez kompletnie najmiejszej kontroli jakości? Wrzucić to na swoje itunes? Wrzucić na facebooka? No ja was prosze. Ja rozumiem, że chcieli dobrze, chcieli pomóc. Ale z takim gównem na koncie są spaleni na wieki. Wszędzie. Tyle mojego komentarza :coctail:

Pragnę też zauważyć, że wbrew pozorom, mimo wszystko - ktoś za to płaci. Jeśli myślicie że te remixy są tak złe, że nikt ich nie kupi - jesteście w błędzie. Meksykanie zniosą wszystko :eye: . A tak na serio, to nie wiem jak ktokolwiek mógł to kupić nawet chcąc po prostu wspomóc fundację. Jakbym miał wybór to ściągnąłbym utwory kogoś innego - takich których jestem w stanie bezboleśnie przesłuchać. Albo dofinansowałbym nie słuchając niczego.

W każdym razie remixy nowojorskiej fundacji charytatywnej osiągają oszałamiający sukces na itunes
"Never Forget (Remixes) [feat. THEE PAUS3]" jest najpopularniejszym albumem Leny na itunes. :eye:
a pochodzące z niego utowy zajmują kolejno miejsca w top10 kupowanych utworów:
4 - "Never Forget (Lincoln's Forgotten Remix)"
9 - "Never Forget (THEE PAUS3's Amnesiac Remix)"
10 - "Never Forget (Lost Shadow Remix)"

Remixy naszych ukochanych niemców z redlight media również się załapały.
Album "(Remixes Prerelease) - Single" zajmuje zaszczytne 5 miejsce wsród "albumów"
A pochodzące z niego utwory zajmują kolejno miejsca:
7 miejsce dla będącego singlem Lena Katina - Never forget (Marq Aurel & Beatbreaker Edit)
8 miejsce dla Never Forget (Raindropz! Edit)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez koko » 1 sierpnia 2012, o 23:48

Obrazek

BA DUM TSS! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez koko » 8 sierpnia 2012, o 17:05

Manager Leny znalazł na YouTube remix, spodobał mu się i BUM! - Never Forget (Ni Ego Remix). O ile się nie mylę to można to było na legalu ściągnąć z soundclouda czy czegoś, a nawet jak nie to kto normalny to kupi. :eye:

Najbardziej rozbawiło mnie tłumaczenie:
Tristram Buckley napisał(a):Chcę Wam powiedzieć o oficjalnym wydaniu remixu Never Forget. Tak, wiem że myślicie "kolejny remix Never Forget! Chcemy nowe piosenki!"

Cóż, jestem tu by Wam powiedzieć że pracujemy nad nowymi piosenkami! Piosenkami które usłyszycie w radiu, ale ta praca zabiera trochę czasu i skupiamy się nad tymi utworami!

Jednakowoż ten remix został stworzony przez utalentowanego młodego człowieka, NiEgo, i sądzę że powinien być dostępny do ściągnięcia. To jeden z moich ulubionych remixów i mam nadzieję, że Wam też się spodoba!

Skoro wie to po co wydaje? Każdy z tych remixów to kolejna nieudana zapchajdziura. Trochę jak w przypadku polskich dróg. O, kariera Leny jest jak polskie drogi - dziurawa, nieprzejezdna i wiecznie w budowie rzecz jasna. Wielu robotników, a praca jak stała w miejscu tak stoi. Dziury łatane są na odwal średniej jakości asfaltem. Przychodzi zima, znowu dziury i wracamy do punktu pierwszego. Tak samo jest u Leny tylko nie trzeba czekać do zimy, bo remixy są takiej jakości, że do tego czasu by nie wytrzymały. Premier Tristram " Donek Tusk" Buckley obiecuje, obiecuje, trzasnął sobie exposé jak przyszedł kilka miesięcy temu, ale z tych obietnic przy dobrych wiatrach spełni 10%. Pozdrawiam serdecznie, straciłam wiarę już absolutnie, ale poczekam sobie, bo może mnie zaskoczy i umrę na zawał.

Jemu się podoba? To naprawdę cudownie. Jestem wniebowzięta. Jeżeli ten remix uważa za jeden z najlepszych to już się boję o to co on wymyśli dla Leny. Matko boska, Jezu, Allahu, Latający Potworze Spaghetti - miejcie nas w opiece.

edit:
Przeczytałam co jest napisane w opisie piosenki i... umarłam. :eye:

The Ni Ego "Never Forget" Remix marks another interpretation of the Billboard #1 hit by Lena Katina.

Primo: nie zesrajcie się z tym Billboardem.
Secundo: technicznie to Dave był na pierwszym, a nie Lena.
Ultimo: buahaAhahaHAhaHAHahahAhahahahaha.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez nielegalnaa » 8 sierpnia 2012, o 20:32

Mam już naprawdę dość tych wszystkich remixów...A komentarz Tristram'a to jest po prostu żal.pl...W sumie to na samym początku solowej "kariery" Lena więcej tworzyła niż obecnie, była też moim zdaniem bardziej ambitna. Potem nie mam pojęcia co się stało, ale przez ostatni rok opiera się tylko i wyłącznie na NF, przeplatanym czasem z "Melody". Ja już tracę nadzieję na cokolwiek. Nie wiem i nie rozumiem jak można się tak długo jarać jedną piosenką, która bądź co bądź należy raczej do średnich...Kiedyś nawet lubiłam NF, teraz NF nie trawię.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez James96 » 8 sierpnia 2012, o 21:11

+1 !!!

No ludzie, ale serio nie znudziło im się remiksowanie jednego utworu kilkanaście razy przez... hmm 14 miesięcy? Mają przecież tyle piosenek.. mogliby np. w końcu wypuścić studyjne wersji: The Beast, IRS, World i kilku innych ;x

Kilka remixów:
Never Forget (Trojan Project Remix)
Never Forget (IBBI Remix)
Never Forget (Sharooz Remix)
Never Forget (Core-Station Remix)
Never Forget (Marq Aurel & Beatbreaker Remix)
Never Forget (Wessam Remix)
Never Forget (Dave Aude Club Mix)
Never Forget (Dave Aude Radio Mix)
Never Forget (Loud Manners Remix)
Never Forget (Loud Manners Radio Mix)

To chyba wszystkie... a nie.. momencik:

Never Forget (Lost Shadow Remix)
Never Forget (Jeremz Word Remix)
Never Forget (Raindropz! Edit)
Never Forget (V2G Remix)
Never Forget (Happy HotDog Club Mix Remix)
Never Forget (Inna Beauty's Dubstep Remix)

Po co więcej wymieniać? Skoro zaraz nadejdą kolejne..
A może Lena czuje niedosyt? o.O
Może Będzie wydawać studyjne wersje co tyle czasu co t.A.T.u. wydawało płyty? Tylko, żeby zapełnić ten czas to wymyśliła rozdawanie piosenki wszystkim i proszenie o remixy? To jest patent. To ja poczekam...
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Aoi. » 8 sierpnia 2012, o 21:41

Przysięgam, że jesli jeszcze raz usłyszę : Remix piosenki NF- to zwymiotuję.
Chociaż, nie. Nie dość, że zwymiotuję to jeszcze napiszę w przypływie ataku szału do Tristama.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez James96 » 8 sierpnia 2012, o 21:43

Aoi. napisał(a):Przysięgam, że jesli jeszcze raz usłyszę : Remix piosenki NF- to zwymiotuję.
Chociaż, nie. Nie dość, że zwymiotuję to jeszcze napiszę w przypływie ataku szału do Tristama.


REMIX NEVER FORGET COMING SOON ! :lol2: I możemy mu spamować razem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Aoi. » 8 sierpnia 2012, o 22:08

Wielkie dzięki. Dobiłeś mnie.
:imdead:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Alexander » 8 sierpnia 2012, o 22:58

Przypominam, że 24go sierpnia wychodzi "Never Forget (Remixes)" które zawierać będzie

" 1. Never Forget (Raindropz! Edit)
2. Never Forget (ClubSukkerz & Danstyle Edit)
3. Never Forget (Marq Aurel & Beatbreaker Edit)
4. Never Forget (Marq Aurel & Beatbreaker Dub Edit)
5. Never Forget (Ni Ego Remix Edit)
6. Never Forget (Raindropz! Remix)
7. Never Forget (Clubsukkerz & Danstyle Remix)
8. Never Forget (Marq Aurel & Beatbreaker Remix)
9. Never Forget (Marq Aurel & Beatbreaker Dub Remix)
10. Never Forget (DJ V Remix)
11. Never Forget (Chris Peeters & Niki Sato Remix)
12. Never Forget (A Copycat Remix)
13. Never Forget (Mark Boom Remix)"

co prawda wspomniałem o tym na poprzedniej stronie, ale przypominam, żebyście się nie zdziwili. Zacznijcie się już do tego przygotowywać psychicznie najlepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Alexander » 9 sierpnia 2012, o 17:36

A co do samego remixu i jego recyclingu to TUTAJ można przesłuchać dawną wersję, kiedy jeszcze była za darmo. Niemniej jednak ten remix ma dwa niewielkie plusy które nie są ujemne.

1. jest zwykły, nudny i nijaki - w przeciwieństwie do pozostałych remixów NF które są zwyczajnie złe do cna i robione przez głuchoniemych. :eye:
2. "ocenzurowanie" surrender trickiem z 2.34-2.40, co nie mogło Lenie wyjść inaczej niż na dobre. :coctail:

Wspieram was w cierpieniu, bo już za 15 dni czeka nas 13 remixów NF i 11 remixów MELODY. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez February » 10 sierpnia 2012, o 13:34

Dziękuję za kolejne remixy, ale nie interesują mnie. Piosenka w każdej innej wersji będzie słaba. To nie All the things she said gdzie porywał mnie niemal każdy remix (biorąc pod uwagę to,że za czasów Tatu powstało wiele ciekawych remixów). Teraz jest nuda, zgrzyt i nijako... Nie można katować piosenki remixami ponad rok od wydania. Remixy tworzy się w czasie premiery, teraz to nie ma najmniejszego sensu. Za 10 lat też będą chcieli byśmy nie zapomnieli o pierwszym singlu Leny? Jakieś granice są.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez koko » 14 sierpnia 2012, o 23:29

Obrazek

Trolling level: Polska :hahaha:

Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę. :lol2: Najlepsze są te komentarze - ludzie się cieszą, a nie wiedzą z czego. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

Postprzez Kamil » 14 sierpnia 2012, o 23:34

Obiecałem Ci karierę, więc proszę :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron