Pierwszy singiel "Never Forget" (i jego liczne remixy)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Pierwszy singiel?

IRS
6
38%
Just a Day
0
Brak głosów
Lost In This Dance
3
19%
So Not Cool
0
Brak głosów
Stay
2
13%
World
1
6%
Nie był grany na żadnym z dotychczasowych występów
4
25%
 
Liczba głosów : 16

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez yuliasavicheva » 10 sierpnia 2011, o 13:16

A dla mnie to dobra wiadomość co z tego że "200 по встречной" czy "All about us" wypuścili na płycie i z okładką, skoro do polskich sklepów muzycznych nie zawitało. A tak przynajmniej można legalnie otrzymać. Chciałabym aby większość rosyjskich artystów korzystało z iTunes.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez koko » 10 sierpnia 2011, o 13:24

yuliasavicheva napisał(a):A dla mnie to dobra wiadomość co z tego że "200 по встречной" czy "All about us" wypuścili na płycie i z okładką, skoro do polskich sklepów muzycznych nie zawitało.
Jak nie? Osobiście widziałam singiel All About Us na półce w Saturnie, ale akurat wtedy jeszcze nie bardzo interesowałam się t.A.T.u.. :ups: Co więcej, widziałam też Friend or Foe, które kupiłam. :eye: Praktycznie wszystkie Tatuchowe płyty można było znaleźć w polskich sklepach. Nie liczę tych po zerwaniu umowy z Universalem.

Nie panikujcie. To że singiel pojawił się na iTunes nie jest równoznaczne z tym, że album nie zostanie wydany w fizycznej wersji. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez yuliasavicheva » 10 sierpnia 2011, o 14:12

koko napisał(a): Jak nie? Osobiście widziałam singiel All About Us na półce w Saturnie, ale akurat wtedy jeszcze nie bardzo interesowałam się t.A.T.u.. :ups: Co więcej, widziałam też Friend or Foe, które kupiłam. :eye: Praktycznie wszystkie Tatuchowe płyty można było znaleźć w polskich sklepach. Nie liczę tych po zerwaniu umowy z Universalem.[/size]

Nie panikujcie. To że singiel pojawił się na iTunes nie jest równoznaczne z tym, że album nie zostanie wydany w fizycznej wersji. :coctail:


Właśnie można było, powiedz mi czy gdybym dziś poszła i chciała kupić byłaby taka możliwość ? W tym roku nie widziałam ani jednej. Pytałam czy mogą sprowadzić nieee.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez szym » 10 sierpnia 2011, o 14:25

W Empiku zawsze można sprowadzić (wystarczy, ze na empik.com jest), kilka płyt zawsze będzie w magazynie. Pamiętam, jak pracowałem i zamówiłem z innego salonu w Polsce do nas na salon "200 km/h in the Wrong Lane", żeby puszczać i puszczałem, ale w końcu ktoś to kupił. :mrgreen:

Jak jeszcze bywałem w Media Markt to tam zawsze była osobna zakładka "Tatu" za którą stały ze dwa thebestofy.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez yuliasavicheva » 10 sierpnia 2011, o 15:28

Właśnie mam na myśli wyżej wymienione sklepy. Na półkach brak. Szansy na sprowadzenie brak. Przynajmniej tak jest w Krakowie.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez szym » 16 sierpnia 2011, o 01:21

Teledysk w MTV Brazylia.

Miło jest zobaczyć, że jej menedżment robi coś innego niż proszenie fanów o pomoc.
Ale z drugiej strony wygląda na to, że Lena zapomniała o tym, że istnieją też ludzie poza Ameryką Południową.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez koko » 31 sierpnia 2011, o 20:15

A capella :coctail:

Nieźle refren odpicowany. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez robertkey » 31 sierpnia 2011, o 20:57

Bardzo ciekawe i oryginalne. Moze byc nawet jako wersja bonusowa na albumie. A ten "pomidor" jest genialny! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez February » 4 września 2011, o 15:18

Czy wiadomo jak NV radzi sobie w radiu, czy w ogóle jest puszczane (mowa o meksyku, bo w Rosji to chyba nic?)? Jeżeli chodzi o klip to widzialem, że w jakiś notowaniach to jest.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez yuliasavicheva » 8 września 2011, o 13:31

Piosenka "Never Forget" jest testowana, to chyba dobre słowo na stronie TOPHIT. W każdym bądź razie można ją oceniać tutaj:
<<<tophit.ru/testing>>> propozycja ma numer 34486. Tak więc klikamy i klikamy i GŁOSUJEMY!

Never Forget pojawiła się w rotacji ukraińskiego kanału muzycznego RU MUSIC! <<<Lena Katina Never Forget>>>
Premiera Never Forget na stronie redstarmusic <<<Premiera>>>

<<<Never Forget (Happy HotDog Remix Edit)>>>
<<<Never Forget (IBBI Remix)>>>

koko: Nie piszemy posta pod postem. :coctail:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez ProsteRuchy » 12 września 2011, o 10:09

Nie wiem czym jest ClipNews Chart Top 30 ale Lena z utworem Never Forget uplasowała się na 5-tym miejscu i wciąż pnie się w górę ;)
http://www.youtube.com/watch?v=wB6xwRijffs
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez robertkey » 12 września 2011, o 13:04

yuliasavicheva napisał(a):Piosenka "Never Forget" jest testowana, to chyba dobre słowo na stronie TOPHIT. W każdym bądź razie można ją oceniać tutaj:
<<<tophit.ru/testing>>> propozycja ma numer 34486. Tak więc klikamy i klikamy i GŁOSUJEMY!

Never Forget pojawiła się w rotacji ukraińskiego kanału muzycznego RU MUSIC! <<<Lena Katina Never Forget>>>
Premiera Never Forget na stronie redstarmusic <<<Premiera>>>

<<<Never Forget (Happy HotDog Remix Edit)>>>
<<<Never Forget (IBBI Remix)>>>

koko: Nie piszemy posta pod postem. :coctail:

YuliaSavicheva, a zauwazylas ten podpis na RedStar pod Never Forget? Mi to ganz pasuje z tym co wymyslilem gdy dyskutowalismy o formie klipu. "wszyscy umra a ja zostane" :lolol:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez yuliasavicheva » 12 września 2011, o 15:57

Szczerze mówiąc zwróciłam na niego uwagę dopiero po przeczytaniu Twojego postu. I przyszło mi na myśl że Julia też pewnie ma takie aspiracje."Wszyscy umrzemy, a mój SEX ROCK zostanie". Zresztą i tak najlepiej ten slogan pasuje do Tatu. Swoją drogą ciekawe kto ten tekst wymyślił. Czy mi się wydaje czy Lena sobie o istnieniu Rosji przypomniała ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez February » 13 września 2011, o 19:37

Klip NV jest już puszczany na RuMusic :)video. W końcu promocja poza granicami Meksyku :P
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Pierwszy singiel "Never Forget"

Postprzez robertkey » 14 września 2011, o 21:51

Tez odnioslem takie wrazenie. Skoro przypomniala sobie o ojczyznie to moze i o reszcie Europy. :mlynek:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości