17.09 - Show w San Francisco

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez powazny » 20 września 2010, o 11:35

Podpisuję się pod powyższymi słowami. Wcale nie trzeba pokazywać takich nieskoordynowanych ruchów wszystkimi kończynami, żeby występ na scenie nie był nudny.

Trochę głupio było mi patrzeć na te podskoki w "Not Gonna Get Us"... ale może taka specyfika występu, bo chórki miały podobnie.

Cóż, ważne, że ona się spełnia i się dobrze bawi. Jeżeli znajduje to fanów to spoko.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez szyszka » 20 września 2010, o 15:05

Tak co w tym trudnego zjechać naszą ulubioną wokalistkę,że skacze jak zając w kapuście.(żarcik).
Nie no nawet mi się podobało.Bawiła się jak dziecko albo poprostu coś wypiła albo łyknełą przed występem hehh.Jakoś na początku zabardzo nie słyszałam jej głsu ale później nieco lepiej było ją słychać...
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez koko » 20 września 2010, o 16:11

Przekombinowane... Bridge IRS? Masakra jakaś.. Każdy na własną nutę jechał. I ten motyw tańca z chórkiem... :lol2: Komuś brakuje motywów rodem z Malchik Gay'a? :lol2: World? Perkusista za bardzo improwizuje i "ulepsza". No i ta kiecka Katiny... Matko, to ja już wolę jak ona w spodniach biega. :eye: Ogólnie występ średnio mi się podoba. Bywało lepiej.

So Not Cool
All The Things She Said
Cosmos
Craving
Fly On The Wall
How Soon Is Now?
30 Minutes
Encore
Just A Day
Not Gonna Get Us
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 20 września 2010, o 16:25

Ja nie wiem co ona ma teraz za stylistę ale lepiej niech szybko się go pozbędzie. Ta sukienka w ogóle jej nie pasuje. Piersi ma ściśnięte do maksimum. Wygląda tak jakby biust związany miała bandażem. Natomiast tyłek wydaje się większy niż w rzeczywistości jest. Tusza Leny nie rzuca się tak w oczy gdy ma dobrze wyeksponowane piersi. W tym wypadku z przodu jest płaska co sprawia że od pasa w duł wydaje się strasznie pulchna. No i ta jej bladość. Na tle zespołu wygląda niezdrowo. Co do wokalu to strasznie fałszuje. Just a Day nie da się wręcz słuchać. Tak jak koko zauważyła każdy członek z zespołu grał jak chciał. Troy chcąc zabłysnąć coś tam pobrzękolił, Svena i jego organek w ogóle prawie nie było słychać a perkusista to inna bajka. Liczę na to że wideo Odette i Anneke będzie w lepszej jakości.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Patrycja » 20 września 2010, o 18:19

Słaby występ, ładna kiecmana, ale nie dla niej. Lena powinna schudnąć jakiejś 10 kg jeżeli chce nosić takie ciuchy. No i mogłaby już nie śpiewać piosenek t.A.T.u. na swoich koncertach.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Vedis » 20 września 2010, o 20:41

Wyraźnie widać, ze Lena okropnie przytyła. Dziewczyny z chórku wyglądają znacznie szczuplej. Poza tym ta seksowna sukienka podkreśla tłuszcz Leny.
Jeżeli chodzi o występ to jest ciekawszy od tego sprzed pół roku. Podoba mi się ta solówka gitarowa w "World".
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez szyszka » 21 września 2010, o 13:21

Julcia mnie to nie dziwi że walnełą sobie coś przed występem no ale dziwi mnie to że nie myliłą słów jak śpiewała.Mnie by ze 3 razy trema zjadła przed występem więc zawsze jak śpiewam lub mówie wiesz to nie pije nic z % tylko biore leki na uspokojenie.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

17.09 - Show w San Francisco

Postprzez KatinaVolkova » 22 września 2010, o 13:18

hehe, widzę, że nie wszystkim tu się ten występ spodobał.
I słusznie bo mnie też nie za bardzo. Macie rację, zgodzę się z Wami co to stroju Leny. Bo też za bardzo mi do gustu nie przypadł. Lena powinna się inaczej ubrać. Albo rzeczywiście w spodnie. Bo w spodniach jej lepiej.
Fakt, przytyła. Tez to zauważyłam. Lepiej wyglądała jak młodsza była jeśli mam być szczera.
I, tak, z 10 kilo mogłaby zeszczupleć. Fakt.
Co do piosenek, racja. Mogłaby tylko ze swojego repertuaru zaśpiewać, bo znów się będą o to czepiać złośliwcy. M.in. pewnie Julia. Pewna jestem. Będzie powtórka z rozrywki.
A jeśli chodzi o całokształt, to ujdzie w tłumie ;p
Mogło być lepiej.
Trzymam kciukensy.
A co do zdjęć.... yyy... Pożal się Panie Boże :pray:
Ten kto robił te zdjęcia, to chyba ich nie umie robić.
Takie ujęcia, że Lena wygląda na nich koszmarnie. Oczywiście nie na wszystkich.
Bo, owszem. Są fotki, które mi się rzeczywiście podobają. Ale to takie nieliczne tylko.
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez koko » 23 września 2010, o 16:18

Stay - (...) about girls who are lovers. ke? :eye: Katina... coś Ty brała? :lol2:

Lost in this Dance
Show Me Love

Bo liczy się oświetlenie, kąt i sprzęt, ot co! - zjawiskowa :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 24 września 2010, o 14:30

koko napisał(a):Katina... coś Ty brała? :lol2:


Owy komentarz pasuje też do tego http://www.youtube.com/watch?v=eoDBNEexzTo od 05:11 XD
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 24 września 2010, o 19:54

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 24 września 2010, o 21:07

Polecam obejrzeć cały występ ze względu na przekomiczne elementy choreografii Katiny :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 28 września 2010, o 22:50

Coś dla leniwych... :eye: Ściągnęłam, pocięłam i wrzuciłam na YouTube cały koncert Leny. Jakość oceńcie sobie sami - nie jest zła, ale oryginał (link w poście Julci) na pewno lepszy. :D Tak czy owak... Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. :eye:

Running Blind
Fly On The Wall
All The Things She Said
IRS (including kanapka :eye:)
World
Craving (I Only Want What I Can't Have)
Cosmos (Outer Space)
How Soon Is Now?
Lena przedstawia zespół
Lost In This Dance
Show Me Love
So Not Cool
Stay
Just A Day
30 Minut
Not Gonna Get Us
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 2 października 2010, o 15:19

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron