26 urodziny Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 4 października 2010, o 14:05

Polacy lekko zaspali, ale... Jest ktoś chętny do nagrania się Katinie? :eye: Gdyby coś ładnego sklecić i oddelegować kogoś to by nawet nie był zły pomysł. Chyba. :ups:

Kuźwa, koleś ze Szwajcarii, a oni tam chyba nawet strony nie mają o laskach. Taki wstyd... 3 polskie strony i ani jednego delegata. :eye: W przyszłym roku coś wymyślimy... Albo na urodziny Julii. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez wolny » 4 października 2010, o 14:17

Z okazji urodzin Leny mały prezent :rose:
[url=http://galeria.tatuhq.pl/thumbnails.php?album=178]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
The best Of Lena - 26th Birthday HQs![/url]
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez koko » 4 października 2010, o 14:29

Julcia_Volk napisał(a):kto się zna narzeczy i podejmuje się zmontowania naszego filmiku?
W sensie, że za rok? Jeżeli będą chętni do nagrania życzeń (chociażby i po polsku) to chętnie przetłumaczę, dodam napisy, zmontuję i wrzucę na nasz kanał. Proponuję niektórym już się mobilizować. :eye:

Galeria.... Wow. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 4 października 2010, o 14:30

Jak się z tą Leną połączyć? Wciskam zaś 1 i nic!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez koko » 4 października 2010, o 14:31

SnegoSmiles napisał(a):Jak się z tą Leną połączyć? Wciskam zaś 1 i nic!
A masz już sygnał czy coś? Może poczekaj aż Cię z czymś połączy... Jakaś automatyczna sekretarka czy coś. :eye: Osobiście to nie wiem - nie dzwoniłam. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 4 października 2010, o 14:33

Jakiś facet rusek, coś tam mówi (chyba halu) i wciskam 1 i nic! :( Poza tym mam sieć Orange i za 16 s. zapłaciłem 11 gr! )
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez KatinaVolkova » 4 października 2010, o 15:36

SnegoSmiles napisał(a):Jakiś facet rusek, coś tam mówi (chyba halu) i wciskam 1 i nic! :( Poza tym mam sieć Orange i za 16 s. zapłaciłem 11 gr! )


Lol.. ja mam z tym samym problem. Ale ja chcę esa wysłać. I też nie trybi.
A bardzo Lenie chciałam te życzenia złożyć.

koko napisał(a):Jest ktoś chętny do nagrania się Katinie? :eye: Gdyby coś ładnego sklecić i oddelegować kogoś to by nawet nie był zły pomysł. Chyba. :ups:


HA!! :mrgreen: Czemu nie :D Dobry pomysł ;p Lena lub Julia byłyby w ciężkim szoku :D
No ale to się przecież wytnie, co nie ?? :D :D :luv:
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Happy Smile » 4 października 2010, o 15:37

Boże, widzieliście tych fanów? Arabska księżniczka co ma pewnie wanne ze srebra, breżniew z argentyny, wykastrowany Jezus z argentyny :eye: dalej nie daję rady oglądać XD

:edit:

jezu, ten szkot który próbuje mówić po angielsku mnie przeraża XD

:edit2:

ta z rumunii to taka fala, góra dół góra dół góra dół XD
Ostatnio edytowano 4 października 2010, o 21:10 przez Happy Smile, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 4 października 2010, o 15:50

Happy Smile napisał(a):Boże, widzieliście tych fanów? (...)

Przynajmniej mieli na tyle odwagi by się pokazać. Za to ich szanuję, bo niektórych stać jedynie na takie właśnie komentarze, które są nie na temat. Radzę zaznaczyć małą czcionką albo najlepiej zmienić treść posta, bo Pof Cię poczęstuje kolejnym ostrzeżeniem. :coctail:

Happy Smile napisał(a):jezu, ten szkot który próbuje mówić po angielsku mnie przeraża XD

Poza tym, że w Szkocji oczywiście mówi się po angielsku, Szkoci mają bardzo specyficzny akcent. Wciepa nie wyszła. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 4 października 2010, o 20:29

koko napisał(a):Poza tym, że w Szkocji oczywiście mówi się po angielsku, Szkoci mają bardzo specyficzny akcent. Wciepa nie wyszła. :eye:


oj, koko, koko. postaraj się następnym razem bardziej (: szkoci to naród celtycki, i niewszyscy mówią po angielsku, bardzo wiele osób mówi po szkocku, tudzież w innym języku celtyckim, a angielski jest ich drugim językiem, uczonym w szkole. dlatego mają taki śmieszny akcent.

Przynajmniej mieli na tyle odwagi by się pokazać. Za to ich szanuję, bo niektórych stać jedynie na takie właśnie komentarze, które są nie na temat. Radzę zaznaczyć małą czcionką albo najlepiej zmienić treść posta, bo Pof Cię poczęstuje kolejnym ostrzeżeniem. :coctail:


no wiesz... nie muszą być na temat te komentarze, poza tym niektórzy wolą się pokazywać, a niektórzy komentować. i właśnie ja wolę komentować, jakiś problem? (: marzę o kolejnej ostrydzę, dziękuję za koktajl, był pyszny :love:
Ostatnio edytowano 4 października 2010, o 21:10 przez Happy Smile, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 4 października 2010, o 21:01

Happy Smile napisał(a):oj, koko, koko. postaraj się następnym razem bardziej (: szkoci to naród celtycki, i niewszyscy mówią po angielsku, bardzo wiele osób mówi po szkocku, tudzież w innym języku celtyckim, a angielski jest ich drugim językiem, uczonym w szkole. dlatego mają taki śmieszny akcent.
Twój post jest nielogiczny, bo próbuje obalić moją tezę, a jednak ją potwierdza. :eye: Facet mówił ze śmiesznym akcentem, bo Szkoci mówią po angielsku. Między innymi rzecz jasna. ^^ Nie powiedziałam TYLKO po angielsku. :D Niektórzy posługują się różnymi dialektami. :D
Ostatnio edytowano 4 października 2010, o 21:14 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 4 października 2010, o 21:08

Happy Smile napisał(a):oj, koko, koko. postaraj się następnym razem bardziej (: szkoci to naród celtycki, i niewszyscy mówią po angielsku, bardzo wiele osób mówi po szkocku, tudzież w innym języku celtyckim, a angielski jest ich drugim językiem, uczonym w szkole. dlatego mają taki śmieszny akcent.
Szkocki którego się używa obecnie jest językiem zachodniogermańskim związanym z dialektami północnoangielskimi i uznawany de facto za dialekt języka angielskiego. Język szkocki, gaelicki wyszedł z użycia i posługują się nim głównie starsi ludzie, tak więc masz problem :eye: Szkoci mówią... po angielsku.

Happy Smile napisał(a):no wiesz... nie muszą być na temat te komentarze, poza tym niektórzy wolą się pokazywać, a niektórzy komentować. i właśnie ja wolę komentować, jakiś problem? (: marzę o kolejnej ostrydzę, dziękuję za koktajl, był pyszny :love:
A więc smacznego :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 4 października 2010, o 21:13

Alexander napisał(a):]Szkocki którego się używa obecnie jest językiem zachodniogermańskim związanym z dialektami północnoangielskimi i uznawany de facto za dialekt języka angielskiego. Język szkocki, gaelicki wyszedł z użycia i posługują się nim głównie starsi ludzie, tak więc masz problem :eye: Szkoci mówią... po angielsku.
Właściwie można powiedzieć, że to praktycznie jak u nas z dialektami takimi jak kaszubski czy śląski. :D Uwarunkowane geograficznie, historycznie itp itd. To może wróćmy już do wątku głównego. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez KatinaVolkova » 4 października 2010, o 21:53

koko napisał(a):Właściwie można powiedzieć, że to praktycznie jak u nas z dialektami takimi jak kaszubski czy śląski. :D Uwarunkowane geograficznie, historycznie itp itd. To może wróćmy już do wątku głównego. :eye:


No ;D
Przydałby się ten główny wątek :D
A jaki był bo już nie pamiętam :D :D

Alex: ale małą czcionką proszę.
Ostatnio edytowano 5 października 2010, o 08:15 przez KatinaVolkova, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez KatinaVolkova » 5 października 2010, o 13:40

Dobrze Alex, hi ;)
Będzie małą czcionką ;)
Na życzenie ;p
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron