Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 21 listopada 2010, o 01:27

Nie ma takiego tematu, a chyba się przyda. :eye:

tatuhq.pl napisał(a):Po wielu miesiącach Insider postanowił przerwać milczenie.

Mała wycieczka w historię t.A.T.u., która zawiera wiele aluzji do ewolucji Leny Katiny.

Minęły prawie dwa lata między narodzinami t.A.T.u., a pojawieniem się Ya Soshla S Uma na MTV. Mieliśmy kilka dem i jeden sfinalizowany produkt - Ya Soshla S Uma. Próbowaliśmy wkręcić tą piosenkę do radia na długo przed tym jak Ivan nakręcił klip. Dla moskiewskiego show-biznesu Shapovalov i ja byliśmy obcymi bez kontaktów, nie byliśmy profesjonalistami. Ivan był we wszystkich stacjach radiowych w Moskwie (kilka z nich istnieje po dziś dzień) z Ya Soshla S Uma i wszędzie spotkał się z tą samą reakcją - nudne, nieprofesjonalne, bez polotu.
I jak Wam się to podoba? Ya Soshla S Uma, w dokładnie takiej samej wersji jaka potem w końcu została wydana, nie poruszyła nikogo w profesjonalnym świecie, nigdzie nie była mile widziana, a co więcej - uważano że to nudne g*wno.
Miałem w dzieciństwie przyjaciela - jednego z założycieli Russkoe Radio. Zaoferowałem mu 25% t.A.T.u. w zamian za jego wsparcie - odmówił, uważał że projekt nie ma przyszłości. Byłem zdesperowany, ale Shapovalov namówił mnie na sfinansowanie klipu.
Kolejna runda "kampanii u drzwi" zaczęła się po nakręceniu teledysku. Ponownie spotkaliśmy się wszędzie z tym samym pozdrowieniem (środkowy palec).
Dokładnie pamiętam jak pewna młoda dama, wtedy godna zaufania promotorka, powiedziała że "produkt jest interesujący i obiecujący, ale ja i Shapovalov jesteśmy nowicjuszami jeżeli chodzi o show-biz więc i tak go zmarnujemy".
Tak było. Wtedy brakowało tylko forum t.A.T.u. żebyśmy załamali ręce po czym umarli ze wstydu i frustracji. Na szczęście nie było wtedy forum, bo w przeciwnym wypadku nie mielibyście najmniejszej szansy na poznanie t.A.T.u.
Potem, podczas n-tej rundy, Ivan poszedł do MTV. Facet (przepraszam, ale zapomniałem imienia, a on naprawdę zasługuje na pomnik), który zarządzał lokalnymi kanałami powiedział "Teledysk jest fajny, podoba mi się, ale nie wierzę w jego przyszłość. Puszczę go na próbę.".
Konsekwencje znacie.

Nie chcę aby ta historia została zinterpretowana jako scenariusz rozwoju projektu Lena Katina. Nie myślcie że my tu sobie tylko siedzimy i czekamy na "gościa z MTV". Nie czekamy, robimy wszystko co w naszej mocy. Ten projekt jest nasz. Ani Universal, ani Sony nie wykonałyby tej pracy za nas. Ci którzy w to wierzą są jedynie naiwnymi dzieciakami. Ci którzy propagują tą możliwość - złośliwymi dzieciakami.

Słowa mądrości:

Czasami trudno sztuce samej utorować sobie drogę. Czasami wystarczy szansa, a czasami ona w ogóle się nie przytrafia. Rękodzieła domowej roboty podzielają ten sam los. Różnica polega na tym, że dobre rzeczy przechodzą do historii, stają się ikonami, kiedy te złe z czasem są bezlitośnie usuwane i nie ma po nich śladu.

Rozmaitości:

- Wreszcie mamy profesjonalnego managera z istotnymi zdolnościami i wiarą w Lenę. Później ogłosimy to oficjalnie. (Dla wielu będzie to ogromny zawód, ale to nie oznacza mojego przejścia na emeryturę. Nadal będę piastował stanowisko producenta wykonawczego.)

- Lena i zespół zagrają godzinny koncert w Dallas (Texas) 3 lutego. Więcej informacji wkrótce.

- To naprawdę szkoda, że Troy dosłownie "sprzedaje całe swoje życie" z rozpaczy i wystawia na sprzedaż wszystkie rzeczy łączące go z t.A.T.u. Tak czy siak nikt nie usunie wkładu jaki włożył w projekt Lena Katina, jak to zasugerował pewien smarkacz. Nikt nie będzie usuwał jego zdjęć, wywiadów czy oczywistych praw współautorskich do piosenek. Jesteśmy Departamentem Kontroli, ale nie Departamentem Prawdy - prosimy, nie mieszajcie tych dwóch rzeczy!

- Steve nie odszedł. Po prostu opuścił jeden koncert ze względu na inny projekt i tyle. Ludzie plujący jadem - nie szkalujcie!

Wasz,
Ten-którego-imienia-nie-można-wymawiać.


W sumie to tak jak napisałam w komentarzu pod newsem - i tak nadal uważam, że gdyby współpracowali z większą wytwórnią to lepiej by na tym wyszli. Wszyscy. :eye:

Tak czy owak... Koncert brzmi cool, wszystko ładnie pięknie, ale... Co z albumem? Singlem? Klipem? W tej dłuuugiej jak 150 notce nie ma o tych jakże istotnych sprawach ani słowa. I ten manager. Wątpię że będzie jakimś cudotwórcą, ale mimo to mam nadzieję na najlepsze. :coctail: Poza tym mógł sobie naprawdę podarować wspominanie o Troy'u, a przynajmniej pierwszą część wypowiedzi.
Ostatnio edytowano 21 listopada 2010, o 17:10 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez Kamil » 21 listopada 2010, o 03:44

koko napisał(a):Nie chcę aby ta historia została zinterpretowana jako scenariusz rozwoju projektu Lena Katina.

Bez obaw, wątpię, aby komukolwiek do głowy przyszło, że solowy projekt Leny odniesie taki sukces jak t.A.T.u. ;)

koko napisał(a):Dokładnie pamiętam jak pewna młoda dama, teraz godna zaufania promotorka, powiedziała że "produkt jest interesujący i obiecujący, ale ja i Shapovalov jesteśmy nowicjuszami jeżeli chodzi o show-biz więc i tak go zmarnujemy".

Miała rację. Stało się to w momencie, gdy Ivan poświęcił się wciąganiu koki i innym zabawom, Julii i Lenie kazano olewać wszystkich przed konkursem Eurowizji, a management nie dopilnował wydania teledysku do "Show me love" i wypromowania singla, który miał szansę stać się przebojem na miarę ATTS.

Nie wiem kto pisze te teksty - Boris, Zhenya czy Ś.P. pies Leny wysyła je zza światów - ale każdy kolejny powoduje coraz bardziej toksyczną atmosferę.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez Alexander » 21 listopada 2010, o 09:20

Kamil napisał(a):Stało się to w momencie, gdy Ivan poświęcił się wciąganiu koki i innym zabawom, Julii i Lenie kazano olewać wszystkich przed konkursem Eurowizji, a management nie dopilnował wydania teledysku do "Show me love" i wypromowania singla, który miał szansę stać się przebojem na miarę ATTS.
Tutaj muszę się zgodzić z Kamilem, nie wydanie teledysku do "Show me love" było absolutną katastrofą. Dobrze, że była ta afera z wynikami, bo jakby wygrały to pewnie by się im wszystkim kompletnie w d*pie poprzewracało.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 21 listopada 2010, o 13:25

Ale dzięki "Show Me Love" my, Polacy, jesteśmy wyjątkowi. Ten singel leciał TYLKO W POLSKIM RADIO i nigdzie indziej na świecie.
:D

Co do tego wpisu, skopiuję to, co napisałem pod newsem:

czasy się trochę zmieniły, jeżeli Lena chce nagrać piosenki i chodzić od stacji do stacji (w USA) to życzę jej powodzenia. takich jak ona jest tam na pęczki, powiem więcej - są ludzie bardziej uzdolnieni, charyzmatyczni i mający lepsze piosenki.

jej może pomóc to, ze jest ex-tatu. zobaczymy, życzę powodzenia.

autorem tego wpisu jest borys? on był w tatu od początku? w każdym razie, od jakiegoś czasu menedżmentowi zaczynają puszczać nerwy, nie lubię tych wpisów. atakiem chcą przekonać, że niby coś ważnego się dzieje. gówno się dzieje z perspektywy ledwo żywego fana Katiny i ma on prawo śmiać się z nich i narzekać, skoro Lena chce się odzywać tylko wtedy, kiedy wydarzy się coś naprawdę istotnego. kolejny koncert z 6 nudnymi piosenkami i resztą t.A.T.u. nie jest niczym ważnym.

powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 21 listopada 2010, o 13:40

powazny napisał(a):kolejny koncert z 6 nudnymi piosenkami i resztą t.A.T.u. nie jest niczym ważnym.
Może do tego czasu coś wyda? W końcu to za ponad dwa miesiące. Tia, marzenia. :palec:

Poza tym, to przywołanie początku historii t.A.T.u. nijak ma się do Katiny. No bo sorry - t.A.T.u. szokowało wizerunkiem i to przykuwało uwagę ludzi. To ludzie kupili. To było nowe. Tego wcześniej nie było. Mieli pacany szczęście, że ktoś w tym samym czasie nie wpadł na pomysł wypromowania dwóch nastoletnich lesbijek, bo pewnie by ich wyprzedził 10 razy. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 22 listopada 2010, o 19:13

Borys może ma dobre chęci, ale nie za bardzo mu to wychodzi. Akurat koncertowanie z niegotowym materiałym jest bardzo komercyjne, bo przecież w nagranie płyty i wypromowanie jej trzeba włożyć dużo kasy, lepiej zrobić koncert "Leny Katiny z t.A.T.u" i zarobić kasę, a potem mówić, że chce się sztuki i dlatego Lena nie jest popularna.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 19 grudnia 2010, o 14:34

Podczas kolejnej audycji Request Hour z t.A.T.u. gościem specjalnym będzie Lena, a na antenie odbędzie się premiera minutowego fragmentu pierwszej skończonej i zmasterowanej piosenki - Stay.

To są chyba jakieś jaja, że oni dopiero mają JEDNĄ(!) ukończoną piosenkę...

źródło
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 19 grudnia 2010, o 17:56

koko napisał(a):To są chyba jakieś jaja, że oni dopiero mają JEDNĄ(!) ukończoną piosenkę..


Nie jedną piosenkę, tylko jej minutowy fragment ;)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez szarit » 19 grudnia 2010, o 20:37

Nie wiem o co wam chodzi Lena jest przecież prawdziwą artystką :eye: .Jej muzyka to prawdziwa sztuka i nigdy nie pracuje dla pieniędzy tylko dla wyższych celów :lol2:.A doby wujaszek Boris i ciocia Żenia dbają by żadne głupoty jej się w głowie nie zalęgly :lolol:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez powazny » 19 grudnia 2010, o 21:56

Kamil (w innym temacie) napisał(a):Co do Leny, to w świetle ostatnich wydarzeń, jej "solowe z koncerty" (solo a t.A.T.u. 1 do 3) były chyba tylko po to, aby zarobić, bo T.A. Music nie wyżyje ze sprzedaży samych gadżetów, zanim Katina wyda album - chociaż już niebawem wyda pierwszą minutę! :D


Rozbawiło mnie to. :D

Myślę, że kolejnym krokiem będzie jakiś koncert na ulicy np. w Warszawie przed Empikiem, a Boris obok rozłoży namiocik z płytami i kasetami. Później może Lena sobie zacznie wrzucać na YT własne interpretacje piosenek nagrywane u siebie w pokoju z nadzieją, że ktoś ją wyłowi, jak Justina Biebera... albo po prostu pójdzie do X-Factor by wygrać wymarzony kontrakt płytowy z Sony BMG. :coctail:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 19 grudnia 2010, o 23:13

I to jeszcze najgorsza z tych piosenek, które słyszałam ... Nie podobają mi się jej piosenki, ale w Stay nie potrafiłam dostrzec, ani jednej ładnej nuty.

Załamka, nad czym oni tak długo pracują? Całe szczęście, że Julia od nich odeszła.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 19 grudnia 2010, o 23:24

powazny napisał(a):Myślę, że kolejnym krokiem będzie jakiś koncert na ulicy np. w Warszawie przed Empikiem, a Boris obok rozłoży namiocik z płytami i kasetami.
Ej, nie śmiej się... Tak robi tata Gosi Andrzejewicz...

:hahaha:
Jeszcze niech wprowadzą opłaty za autografy. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Ally26789 » 20 grudnia 2010, o 18:28

Jeszcze tego by brakowało :bum: ... Chcę płytę LENY! CHCĘ PŁYTĘ LENY! :pray:
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Postprzez koko » 30 grudnia 2010, o 19:14

tatuhq.pl napisał(a):Kilkadziesiąt minut temu dobiegła końca kolejna audycja z serii t.A.T.u. Request Hour na Cherrytree Radio. Tym razem gościem specjalnym była Lena. Jeżeli przeoczyliście audycję, nic straconego - poniżej możecie posłuchać co Lena mówiła o poszczególnych piosenkach (pierwsze wideo) oraz solowym projekcie + kawałek utworu Stay (drugie wideo).

P.S.
Z góry przepraszam za to bardzo denerwujące "trial" co kilka sekund, ale niestety - siła wyższa
.

>>> 1 <<< >>> 2 <<<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez pain_inside » 30 grudnia 2010, o 19:33

pain_inside
Nowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 listopada 2010, o 18:48

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron