Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 30 grudnia 2010, o 19:55

pain_inside napisał(a):A tu PORZĄDNIE nagranie :D
http://www.youtube.com/watch?v=hj61sZzemaw
No rzeczywiście, to zmienia postać rzeczy. Całkowicie inna wersja. Ta głębia dźwięku. O matko, teraz to się zakochałam totalnie. Ah.


:ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 1 lutego 2011, o 15:20

tatuhq.pl napisał(a):W czwartek (3 lutego) Lena miała wystąpić na jednym z serii koncertów przed finałem Super Bowl. Niestety, jak podaje dallasvoice.com, organizatorzy przedsięwzięcia odwołali czwartkową część imprezy z powodu słabej sprzedaży biletów, a co za tym idzie koncert się nie odbędzie. Przypomnijmy że w czwartek na scenie stadionu Cotton Bowl mieli wystąpić również Lady Bunny, the Village People i Cazwell. Management Leny jeszcze nie potwierdził tej informacji, ale zapewne to kwestia czasu.

No cóż... Zdarza się. Nie ma co się czepiać, bo to w końcu nie wina Leny. Jak wiadomo Teksas to jeden z najbardziej konserwatywnych stanów więc nie dziwota, że bilety nie poszły. Chociaż w sumie wina po stronie organizatorów też pewnie jest. Reklama czwartkowego koncertu podobno była średnia. Komentarze pod TYM ARTYKUŁEM mówią same za siebie. No i ten... Ceny biletów też straszą. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez yuliasavicheva » 6 października 2011, o 19:46

Nie wiem czy to istotne ale Lena dorobiła się własnego <<<lena-katina.pdj.com>>> Lepiej późno niż wcale.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 6 października 2011, o 19:47

To już w sumie dawno było dostępne. Do tegoż właśnie nieszczęsnego profilu podałam link Panu z Kwejka o co potem była chaja. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez yuliasavicheva » 6 października 2011, o 19:49

To może jak się już oficjalnie pochwalili to dadzą tam cuś nowego ?????
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 12 lutego 2012, o 20:48

Już w nadchodzącym tygodniu (bodajże w środę) Katina wróci do LA. :coctail: Ciekawe czy w związku z powrotem pojawią się jakieś informacje odnośnie wytwórni, albumu albo chociaż Melody... Ah, marzenia nic nie kosztują. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez robertkey » 12 lutego 2012, o 21:45

koko napisał(a):Już w nadchodzącym tygodniu (bodajże w środę) Katina wróci do LA. :coctail: Ciekawe czy w związku z powrotem pojawią się jakieś informacje odnośnie wytwórni, albumu albo chociaż Melody... Ah, marzenia nic nie kosztują. :D

Naprawde sie rozmarzylas droga Koko. ;) Predzej juz Julia otworzy siec tych swoich restaracji czy barow. :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez yuliasavicheva » 12 lutego 2012, o 22:03

Klip obiecali w styczniu, a mamy luty (na szczęście to krótki miesiąc) pożyjemy zobaczymy:)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Istotne informacje oraz oficjalne komunikaty

Postprzez koko » 6 kwietnia 2012, o 23:21

To już oficjalne - jak powiedziała Lena na fejsie, siedzi w studiu i pracuje nad hiszpańską wersją NF. Na wszystko kuźwa mają czas, ale nie na wydanie albumu. Niech mi ktoś powie jaki jest sens śpiewania w języku, którego w ogóle się nie zna (prócz podstawowych zwrotów typu hola)? Nie licząc wchodzenia w tyłek fanom z Ameryki Południowej rzecz jasna. :eye: Kuźwa, to tak jak ja bym nagle zaczęła śpiewać po francusku albo szwedzku. :ups: Po prostu jakieś takie dziwne się to wydaje. Próbuję się postawić na miejscu fanów z krajów hiszpańskojęzycznych i dochodzę do jednego wniosku - gdyby ją nagle wzięła wena na śpiewanie po polsku to chyba padłabym ze śmiechu po czym dodała "bicz, pliz". :eye: Tak czy siak, marketingowo zagranie bardzo dobre, bo Lena zdaje sobie sprawę gdzie fanów ma najwięcej. Tylko czy to jej się na dłuższą metę opłaci? Mam nadzieję że chociaż jakiegoś native speakera wzięli co by to Katina totalnie się nie zbłaźniła... Btw, piosenka dla Julii - ciekawe czy jej się spodoba. :love: Po hiszpańsku. :love: Przecież Julia biegle włada 10 językami. :love:


Naprawdę wolałabym NF po rosyjsku... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron