Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance"

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez robertkey » 24 marca 2011, o 13:15

szym napisał(a):Tak. Trochę mnie zdziwiły te jej opinie, że ta dziewczyna "fałszuje niemiłosiernie" (no chyba, że źle zrozumiałem), bo obie brzmią prawie identycznie, lol.

Ach, co za ciety jezyk :O Jak mozesz tak o naszej piewicy Lence ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez February » 24 marca 2011, o 19:33

Ojjj okropna piosenka. Niemiłosiernie nudna... o chyba, że wersja Leny będzie brzmiała znacznie lepiej, chociaż to niewiele pomoże zapewne...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 25 marca 2011, o 00:14

Zgrywanie wielkiego znawcy i mentora przez Lenę było tak niemiłosierne sztuczne, że po prostu Boże uchowaj. :lol2: Naprawdę, próbowałam być poważna i ogólnie, ale śmiech brał górę. Taka komedia trochę, aczkolwiek przyjemnie się oglądało i Lena wyglądała bardzo reprezentacyjnie. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 25 marca 2011, o 10:24

E, tam Lenę oglądało się sto razy lepiej niż tę "rock gwiazdę"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Leonardo » 27 marca 2011, o 13:53

Dla tych, którzy nie rozumieją do końca po rosyjsku, wersja z polskim tłumaczeniem ekskluziv dla tatuhq.pl :
http://www.youtube.com/watch?v=5rn9C0IVHqE :coctail: :coctail: :coctail:
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 27 marca 2011, o 18:36

Popłakałam się ze śmiechu. :hahaha: Prawie jak Hitler w poszukiwaniu elektro. :lol2:
Ten stary pierdziel powiedział, że dostaniemy jedną kamerę, buty i same mamy sobie to zmontować. :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szym » 27 marca 2011, o 20:27

REWELACJA! :D
Dla mnie ten program dopiero teraz ma sens, mogę to oglądać non-stop, brawo, brawo!

(cały czas jednak nie mogę zrozumieć dlaczego Lena z taką łatwością krytykowała tę dziewczynę /nie chodzi mi o te polskie napisy :P/, czasami zastanawiam się czy kiedy ona uczyła ją śpiewu sama śpiewając to nie robiła tego dla jaj... no strasznie te jej wokale tutaj brzmią, skala głosu nie jest współmierna z jej machaniem ręką, czasami to wygląda jakby ją przedrzeźniała).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez robertkey » 27 marca 2011, o 21:35

Szym- maniere dydaktyczna Lenki juz wysmialismy :mrgreen: Natomiast wokale Leny czy brzmia tak jak piszesz? Nie jestem Zapendowska. Jednak nie wyczulem takiej "tragedii". Co masz na mysli ze teraz ten program na sens? Jesli chodzi o te polskie napisy to super pomysl! :mrgreen: Gorzej gdy ci co nie kminia rosyjskiego ani ciut-ciut potraktuja je powaznie ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez ProsteRuchy » 31 marca 2011, o 06:10

Drogą pantoflową ujawniono tytuł kolejnego utworu z debiutanckiej płyty Leny. Jest nią piosenka którą Katina nagrała przy współpracy z Vassy. Jej tytuł to Wish on a Star.

Vassy twitter
Cant wait for @lenakatina new album to drop of course my fav song on the album is WishOnAStar (big guess who wrote it) lol


Czyżby premiera albumu tuż tuŻ?

Ps.
Jak dla mnie tytuł fantastyczny
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez ProsteRuchy » 4 września 2011, o 09:00

Sven w wywiadzie dla klubu Lena Katina Argentina ujawnił tytuł kolejnej piosenki. Jest nią "The Beast". Ciekawe co jeszcze zdradził ;)


Sven o albumie Leny:
The upcoming album is...hmmm...actually pretty diverse. We have quite a few songs and have not settled on the final track list yet. I believe you guys will be quite impressed with it. I think my favorite could be "Wish on a star", since it's quite electronic and dark. There are rock tracks like "Never forget" and "The beast" but also fun songs like "IRS" turned out really good.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 4 września 2011, o 12:02

31 marca:
ProsteRuchy napisał(a): Czyżby premiera albumu tuż tuŻ?

Mamy wrzesień, a do wydania albumu daleko...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez February » 4 września 2011, o 15:11

Jestem bardzo ciekawy jej materiału :) Nie ma ostatnio dnia bym nie słuchał "Never Forget" :) Z "Stay" podobnie. Czekam na album, bo na pewno będzie na nim parę perełek. Nie zdziwi mnie to gdyby był lepszy od Waste Management, który według mnie jest dość ciężki w słuchaniu. W utworze "NF" i "Stay" czuję większe dopracowanie, utwory są lżejsze i bardziej radiowe niż to co prezentowały nam dziewczyny ostatnio jako t.A.T.u. . Pierwszy singiel miał swoją premierę ponad miesiąc temu, Lena rusza w trasę promocyjną. Teraz nie ma łatwo, nie wyda albumu kiedy singiel nie podbija jeszcze list. Nie wiemy tez nic o wytwórni, niezależnie to może skończyć się porażką. Mam nadzieję, że wszystko dopracują. Mam wrażenie, że Lena prędzej wyda drugi singiel i wtedy album. Teraz premiera byłaby nie na miejscu. "Tic Toc" z udziałem Leny ma mieć teledysk o ile dobrze pamiętam? jeśli tak, to pozwólmy Lenie nawet w Meksyku bardziej wypromować swoja markę jako "Lena Katina" , a nie "t.A.T.u. .
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 29 września 2011, o 13:00

Pragnę jedynie podzielić się pewną ciekawostką na temat jednego z wokalistów, którego słucham. Otóż wydał on wczoraj nowy album. Jest na nim 13 utworów. Niby nic, ale każda osoba która zakupi album może potem ZA DARMO co tydzień ściągnąć piosenkę. Łącznie tych darmowych jest 14 czyli na dobrą sprawę taki drugi album gratis. O dawaniu piosenek ZA DARMO przed wydaniem albumu nawet nie wspomnę. O ile się nie mylę udostępnił on 3 EPki po 4-5 utworów każda. Mam wrażenie że aby doczekać się takiego gestu ze strony Katiny musielibyśmy czekać dekadę albo i więcej. Chociaż nie powiem - zajebiście by było. Ah, marzenia. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 29 września 2011, o 17:13

Nie ma cudów w obozie Leny tak nigdy nie będzie, a u Julii za 2-3 tysiąclecia, w końcu trzeba coś nagrać żeby za darmo rozdawać.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez ProsteRuchy » 6 października 2011, o 21:24

Nawiązując do informacji użytkowniczki yuliasavicheva na temat piosenki "This is who I Am" została ona potwierdzona w wywiadzie udzielonym przez Lenę dla magazynu "Billboard".
http://s001.radikal.ru/i194/1110/fb/c709ab216634.jpg
Dzięki temu znamy już tytuły 11-nastu utworów które prawdopodobnie znajdą się na albumie:
1. Never Forget
2. Stay
3. Waiting
4. Lost in this dance
5. World
6. Just a Day
7. IRS
8. The Beast (So not cool)
9. Mulholland Drive
10. Wish on a star
11. This is who I AM
Szansa na to że album Leny będzie zawierał więcej niż 11 piosenek jest bardzo wielka :) Niecierpliwie czekam na efekty pracy Leny oraz chłopaków z zespołu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron