Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance"

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance"

Postprzez ProsteRuchy » 14 stycznia 2011, o 16:59

W chwili obecnej Lena znajduje się w Szwecji gdzie nagrywa kolejne piosenki na swój debiutancki album.
Hey!!! I am in Sweden, having some great songwriters to write with!!! They are super nice and very talented!!! It is really fun to work with them. I am sure we'll have some great songs in the end of my stay!!! Cool! I am a songwriter now! Still very green though!!! :-) Wish me luck and a lot of creative ideas!!!! :-) Thank you!


"Hej!!! Jestem w Szwecji, mam wspaniałych producentów z którymi tworzę. Są super mili i bardzo utalentowani. Praca z nimi to na prawdę zabawa. Jestem pewna że do końca mojego pobytu będziemy mieli jakieś świetne piosenki. Super!!! Jestem teraz producentem! Życzcie mi szczęścia i mnóstwo pomysłów!!! Dziękuję!!!"

Z tonu Leny można wywnioskować że jest rzeczywiście szczęśliwa i usatysfakcjonowana tym co w tej chwili robi.


Prawdopodobnie pracuje z Bardur Haberg i Oli Jogvansson z Baroli Music: http://www.myspace.com/barolimusic.

,,Songs in the making with Lena Katina from T.A.T.U. :)"


Ps.
Stworzyłem ten temat gdyż uważam że mija się z celem pisanie wiadomości o albumie Leny w temacie "Mniej znaczące informacje". Mam nadzieje że nikt nie poczuje się tym urażony ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szym » 15 stycznia 2011, o 00:55

Ufam, że w końcu coś z tego wyjdzie. Fajne, że "zabawnie jest z nimi pracować", ale mam nadzieję, że nie wyjdą z tego znowu jakieś jaja. Jak Lena chce się pośmiać to niech idzie do kina na komedię, liczę naprawdę na coś konkretnego na niespełna DWA LATA po ogłoszeniu, że cały zespół t.A.T.u. (bez Julii) pracuje teraz nad solowym projektem Katiny.

Od tego czasu co kilka miesięcy słyszymy o kolejnym duecie z tym czy tamtym, nagrałam coś w Australii, coś w Chile, coś w Czechach, mam super producenta, fajnego menadżera.

Przypomnę, że minęło tyle czasu, a my usłyszeliśmy do tej pory 5 minut i 3 sekundy ze studyjnego materiału Leny. Trochę mnie to nie satysfakcjonuje, ale może w końcu zrobi jakiś boom. Z tym, że po takim czasie oczekiwania to musiałoby być coś REALLY, REALLY HUGE.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Vedis » 15 stycznia 2011, o 22:38

Bo po prostu ten cały zespół jest bardzo niezorganizowany i nic dziwnego, że Lena nic nie wydała. Julia dobrze zrobiła odchodząc stamtąd. Jej również powoli idzie, ale ona musiała szukać nowych osób do współpracy i miała trudniejsze zadanie, poza tym rodzina, no i wiadomo, że Julia raczej do pracowitych osób nie należy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez ProsteRuchy » 2 marca 2011, o 14:17

Z facebooka Svena:
- recoding Drums for Lena all day!
- 10 (!) Songs of drums...Great job Steve and Andrew from Speakeasy sound in Burbank...Amazing studio!


Mam nadzieje że to nie oznacza iż na albumie Leny będzie tylko 10 piosenek. Po tak długim czasie nagrywania liczę na 11-13 utworów. Wiem że 10 to i tak dużo w porównaniu do tego co serwowało t.A.T.u. co nie zmienia jednak moich oczekiwań. Od 30.05.2010 znamy 6 utworów. Jeżeli dobrze liczę od tego czasu minęło 9 miesięcy pracy, nagrywań, spotkań min. z Vassy czy Szwedami oraz konkursu zorganizowanego przez domniemanego nowego Menagera Leny na potencjalnego hitsingla. Czas leci a my generalnie nie poznaliśmy żadnej oficjalnej daty czegokolwiek. Jeżeli w tym roku nie ukaże się singiel (wciąż liczę na to że jeszcze przed wakacjami) to możemy postawić krzyżyk na choćby cieniu szansy jej światowego sukcesu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szym » 2 marca 2011, o 19:39

Ależ dostaliśmy oficjalne daty! Boris na blogu (chyba jeszcze blogu na tatu.ru nawet) napisał:
Singel: połowa 2009 roku.
Album: końcówka 2009, początek 2010.
:coctail:

10 piosenek, można powiedzieć, że jest okej. Mam nadzieję, że nie nagrali tylko 10 piosenek w ogóle/dem i to wszystko. Wydaje mi się, że żeby stworzyć dobry album trzeba przygotować trochę więcej materiału i wybrać najlepszy.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez robertkey » 8 marca 2011, o 17:47

Podsumowywujac to dobrze ze jest material. Czy to bedzie 7 czy 10 kawalkow to juz sprawa ich jakosci. Zeby starczylo choc na 2-3 single. Oraz jeden porzadny przebojowy kawalek. Sadzicie ze z tych ktore znamy ktorys "zazre"? ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szarit » 9 marca 2011, o 19:48

A mnie się marzy tak,nowe 10 plus 6 tych co do tej pory nagrała to by było dobrze.Ze dwa-trzy single to już i teraz by się dało wydać o ile Lena i jej ekipa się na coś zdecyduje po idzie im podejmowanie jakichkolwiek decyzji po prostu strasznie.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez robertkey » 9 marca 2011, o 23:10

Nie tylko tobie sie marzy te kilkanascie kawalkow materialu na album :mrgreen: Jednak musze potwierdzic twoja opinie. Nie wiem co sie dzieje w tym teamie ale nie wyglada to zdrowo. Czy Borys to naprawde taki zly duch? Kto wogole tam teraz decyduje? Chyba wykopanie Troya nie "pomoglo" dodatkowo. Latwo sie domyslic po tym jak "odchorowala" toLena. Boje sie ze znow zmarnuja cala robote tak jak zmarnowano ze tak to nazwe "Tatu-reaktywacja". A myslalem ze my polacy tak cudowni umiemy przep . . . kazda okazje! :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Vedis » 10 marca 2011, o 12:21

robertkey napisał(a):Podsumowywujac to dobrze ze jest material. Czy to bedzie 7 czy 10 kawalkow to juz sprawa ich jakosci. Zeby starczylo choc na 2-3 single. Oraz jeden porzadny przebojowy kawalek. Sadzicie ze z tych ktore znamy ktorys "zazre"? ;)


IRS, World, Lost in this dance, Stay - coś z tego na pewno będzie singlem. Ja kibicuję World i nie kibicuję Stay, bo w tym drugim nic mi się nie podoba.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szyszka » 10 marca 2011, o 18:56

Niech nagra jeszcze z 11 utworów. Wszystkie które nagrała niech wrzuci na płytę . Któraś z piosenek musi być niezła .
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Ally26789 » 11 marca 2011, o 16:41

Vedis - ja akurat chciałabm usłyszeć "Stay" w radiu czy TV. Wg mnie jest to materiał na hit. Szyszka - zgadzam się z Tobą, niech nagra jeszcze 11 piosenek na płytę :oczka: .
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez ProsteRuchy » 20 marca 2011, o 18:09

Potwierdzono tytuł siódmego utworu z debiutanckiego albumu Leny którym jest "Mulholland Drive". Inspiracją do powstania piosenki był film Davida Lyncha o tym samym tytule.
http://www.youtube.com/watch?v=g-ySENuTDwA - tutaj możemy posłuchać fragmenty MD w wykonaniu podopiecznej Leny.

Na chwilę obecną piosenka niczym się nie wyróżnia, jest mdła i nudna. Mam nadzieje że wraz z finalną wersją czyli dopracowanym podkładem i wokalem Leny zmienię zdanie. Cieszy mnie fakt że każdy ze znanych nam utworów jest inny, ma swój klimat i styl. Jestem niesamowicie spragniony już albumu :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Vedis » 23 marca 2011, o 19:04

Przynajmniej podkład muzyczny jest ciekawy, taki rockowo-bluesowy. Ale moim zdaniem w takim programie nie powinni śpiewać nieznanych piosenek. Jak Lena tak dalej będzie robić, to w ogóle nie będzie żadnej niespodzianki, gdy album wyjdzie. Ta dziewczyna mogłaby śpiewać piosenki t.A.T.u.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez robertkey » 23 marca 2011, o 23:19

ProsteRuchy, Vedis- niestety po czesci musze sie zgodzic z waszymi wypowiedziami. Piosenka niestety "jakas taka". Rzeczywiscie moze ostateczna wersja i to anglojezyczna bedzie lepsza. Czy Lena nie przesadza z tym old-school'owym repertuarem? Okey, fajnie poczuc ten nastroj ale nie mozna debiutanckiej plyty az tak zawezac. Chyba ze Lenoczka chce byc taka niszowa? Niby odpowiada to jej charakterowi jednak jesli jej ulubionym zespolem byl Roxette to dalekie to klimaty. :mlynek: Za to widzieliscie jaka chlodna pani psorka z Lenki. Nie cacka sie z podopieczna :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez szym » 24 marca 2011, o 00:41

Tak. Trochę mnie zdziwiły te jej opinie, że ta dziewczyna "fałszuje niemiłosiernie" (no chyba, że źle zrozumiałem), bo obie brzmią prawie identycznie, lol.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron