Zdjęcia [Nowe]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 6 marca 2012, o 17:01

Фотограф: Jose Diego Gomez
[1]
[2]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 01:58

Odnośnie zdjęć wyżej - fajny obrus. :eye:

Lena z Vassy czyli zdjęcie opublikowane kilka minut przez Svena
Jak z reklamy Colgate. :love: Idę się rozpłynąć. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 20 kwietnia 2012, o 10:05

Nowe zdjęcie Leny ...
[*]
... Koko Ty milcz i nie mów więcej:)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 21 kwietnia 2012, o 12:18

Tym razem ja będę milczeć:)
[1]
[2]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 22 kwietnia 2012, o 11:56

Pierwsze zdjęcie ma ciekawy zamysł i fajną grę cieniem, ale światło samo w sobie jest dość słabe co daje wrażenie, że fotograf profesjonalistą nie jest. Ogólnie zdjęcie wygląda dość nieprofesjonalnie ze strony technicznej. Szkoda, bo pomysł był naprawdę ciekawy. Te okulary CzyDe i cień były fajne, ale całość przykryła oryginalny efekt.

Drugie zdjęcie to tragedia optyczna moim zdaniem. To gorseto-podobne-coś jest krzywdzące. Spłaszczyło górę, poszerzyło dół. Przypomnijcie sobie jak Katina wyglądała w gorsecie na takich Cometach. Góra jej się aż wylewała, za przeproszeniem. :eye: A tutaj jakaś masakra. Jak u starej baby nie przymierzając. Może to wina złego kadru co jest dość prawdopodobne. Lena naprawdę powinna sobie podarować prostowanie włosów i ulizywanie ich.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 22 kwietnia 2012, o 12:20

Całkowicie się zgadzam z opinią powyżej. Chciałam tylko zauważyć że przynajmniej jedna osoba na tych zdjęciach wygląda świetnie, ale nie jest nią Lena. Niestety. Chociaż ten gorsecik kojarzy mi się z klipem Friend or Foe.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez C... » 22 kwietnia 2012, o 13:14

Matko! Szczyt nieprofesjonalizmu! Co ta za kadry?! Ja również, bawię się kadrami i eksperymentuje, ale to co zostało zaprezentowane tutaj jest po porostu straszne. O co chodzi? Gdzie oni mają nogi? Przypomina mi się, jak byłam dzieckiem i robiłam zdjęcia od stóp do pasa, bo taki był mój zasięg wzroku :lol2: Tutaj chyba jest podobnie -.-' Co do faceta, to świetnie wygląda, jeśli chodzi o Lenę, to sukienka z pierwszego zdjęcia jest ok, okulary to nie wypał, zwłaszcza przy zamyśle czarno-białych zdjęć (wydaje mi się, że to spontaniczne posunięcie. Gdzie zabawa kontrastami, tak ważna przy tego typu zdjęciach? Strasznie 'płasko' to wygląda). Włosy są jak najbardziej w porządku. Cieszę się, że nie potraktowała loków żelem jak np. przy okazji koncertu z Petersburga ^^ Gorset jest źle dobrany. Miało być sexy, a wyszło jak zwykle ^^'
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez Alexander » 22 kwietnia 2012, o 15:32

Ogólnie amatorka straszna. I o ile pierwsze ujdzie w tłoku, to drugie to kompletny fail.
Z innych uwag - Pan się prezentuje ładnie, zapewne (sądząc po fragmencie piosenki) jest z tych "ja wyglądam, a komputer niech śpiewa za mnie", natomiast za drugie zdjęcie należało by zabić osobę robiącą makijaż bo uczyniła z Leny, nie przymierzając, sobowtór mamy Madzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez lenok » 22 kwietnia 2012, o 16:46

Pierwsze zdjęcie mi się spodobało. :luv: Lenka nawet fajne okularki ma :D Tylko jakość jakaś taka no nijaka :bum: (w pierwszej chwili myślałam, że to fotomontaż). Podobały mi się cienie.
Co do drugiego zdjęcia to no poprostu żal patrzeć. Pierwsze co do głowy przychodzi to WTF??? :bum:
I jak już ktoś wspomniał gorset rudzielca :faint: I nie wiem czy tylko mnie, ale mina Katiny przeraża ( ale to może dlatego, że zawsze jakaś inna byłam) :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez Grafitt » 22 kwietnia 2012, o 21:42

Siemka. :!: Nowy tu jestem, więc jak coś głupiego napisze to z góry "Gomenasai".
A co do zdjęć to chyba jestem jednym, któremu się podobają. No może jednak tylko to pierwsze bo drugie troche osłabia. :faint:
A ten gostek fajną ma koszulę (sam mam podobną) :love:
Grafitt
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 kwietnia 2012, o 11:55

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 22 kwietnia 2012, o 23:12

Grafitt napisał(a):Siemka. :!: Nowy tu jestem, więc jak coś głupiego napisze to z góry "Gomenasai".
Witamy na forum. :coctail: Jeżeli Twoje posty będą zgodne z regulaminem to gwarantuję, że nikt się nie będzie czepiał, a na pewno nie powie iż to co piszesz jest głupie. :coctail: Wolność słowa i prawie bez cenzury! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez Grafitt » 23 kwietnia 2012, o 07:38

koko napisał(a):
Grafitt napisał(a):Siemka. :!: Nowy tu jestem, więc jak coś głupiego napisze to z góry "Gomenasai".
Witamy na forum. :coctail: Jeżeli Twoje posty będą zgodne z regulaminem to gwarantuję, że nikt się nie będzie czepiał, a na pewno nie powie iż to co piszesz jest głupie. :coctail: Wolność słowa i prawie bez cenzury! :pomp:


Nie o to mi chodziło, raczej o to, że ja zwykle coś głupiego pisze :eye: Dlatego jestem otwarty na krytykę. :rozp:

koko: Oj tam, już nie płacz. :D Nie pisz posta pod postem - jeżeli chcesz coś zmienić użyj opcji edytuj. :coctail: + Offy piszemy małą czcionką.
Grafitt
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 kwietnia 2012, o 11:55

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez nielegalnaa » 23 kwietnia 2012, o 08:52

Pierwsze zdjęcie ujdzie, drugie to totalna tragedia. W ogóle to mam wrażenie, że ten gorset ma za małe miseczki i kompletnie nie pasuje Lenie. Zdjęcia technicznie są złe, zły jest makijaż, ubrania.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 23 kwietnia 2012, o 09:59

Kadry z Melody
[1]
[2]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2012, o 10:25

yuliasavicheva napisał(a):[2]

Uwielbiam to zdjęcie :) nawet nie przeszkadzają mi te cekiny na powiekach. Jestem na TAK :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron