Zdjęcia [Nowe]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 26 kwietnia 2012, o 11:05

ProsteRuchy napisał(a): nawet nie przeszkadzają mi te cekiny na powiekach.
Nie przeszkadzają, bo ich nie widać. :eye: Też jestem na tak. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 11 maja 2012, o 21:04

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 18 maja 2012, o 17:18

Lena w Moskwie
[1]
[2]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yasoshlasuma16 » 19 maja 2012, o 12:04

Indiańskie fankluby Leny mnie miażdżą, przykład:

Obrazek
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 19 maja 2012, o 12:18

Matko boska, jakież to głupie i nieśmieszne. Meksykańskie poczucie humoru.... hahahahahahahahahaha nie. :ups: I te tagi wszędzie gdzie się da. Ludzie są naprawdę dziwni. Kto o zdrowych zmysłach chciałby się przyznawać do mema bez jakiejkolwiek puenty? To już nawet suchary zakończone *ba dum tss* prezentują znacznie wyższy poziom i są autentycznie śmieszne. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yasoshlasuma16 » 19 maja 2012, o 22:01

A widziałaś te boskie zdjęcia fanów z Peru co siedzą na trawce w kółeczku z plakatami, tshirtami i sobie puszczają hiciorki (Melody, Never forget)? Na jakichś międzynarodowych zlotach to by się człowiek musiał odmóżdżyć by się dostosować

Swoją drogą ja myślałam, że Peru i te inne Cziłały to biedne kraje, gdzie większość ludzi żyje w ghetcie, i ledwo wiąże koniec z końcem, a tu widze wypasik transparenty...
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 19 maja 2012, o 23:22

yasoshlasuma16 napisał(a):A widziałaś te boskie zdjęcia fanów z Peru co siedzą na trawce w kółeczku z plakatami, tshirtami i sobie puszczają hiciorki (Melody, Never forget)? Na jakichś międzynarodowych zlotach to by się człowiek musiał odmóżdżyć by się dostosować
Widziałam. Pamiętam nasze forumowe spotkanie w Bierhalle w zeszłym roku. Było naprawdę zacne, aczkolwiek obyło się bez plakatów, wychwalania dziewczyn pod niebiosa oraz śpiewania w kółeczku. :eye: Za to były teksty typu "marmurowa płyta za zero sprzedanych płyt" więc powiem nieskromnie, że Polacy są naprawdę zajebiści. :lol2: Jesteśmy chyba jednym z niewielu narodów, które potrafią sobie z kogoś centralnie robić jaja jednocześnie go wspierając. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 22 maja 2012, o 17:10

średni kadr
awwwwwwwww :oczka:

W momencie w którym zobaczyłam zdjęcie numer dwa, pomyślałam jedno - "Matko boska, starsza Lena wygląda jak stara Lena". :eye: Te warkoczyki, uśmiech. Szkoda że aż tak podrasowane Instagramem i w ogóle jakościowo średnio, ale nie możemy mieć wszystkiego. Wygląda uroczo. :love:

Niech wizyta w Moskwie przyniesie duuuuuuużo wywiadów i ogólnie duuuuuuuuuuuuuuużo fajnych rzeczy, błagam. :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 23 maja 2012, o 17:22

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 23 maja 2012, o 17:56

yuliasavicheva napisał(a):[*]
Z Katiny to takie trochę tatuchowe Chateau Petrus - z wiekiem wygląda jeszcze lepiej o ile nie sypnie sobie cekinami w oczy. Genialna, po prostu genialna. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yasoshlasuma16 » 24 maja 2012, o 13:17

Wow, piękne. Ruchałabym ją bez wahania.

W ogóle, YuliaSavicheva co to za groteskowy sposób dodawania zdjęć w postaci linków-świeczek? :eye: Żałoba po t.A.T.u. trwa w najlepsze?
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez Alexander » 24 maja 2012, o 14:49

yasoshlasuma16 napisał(a):W ogóle, YuliaSavicheva co to za groteskowy sposób dodawania zdjęć w postaci linków-świeczek? :eye: Żałoba po t.A.T.u. trwa w najlepsze?

No właśnie, w końcu ktoś kiedyś rzekł:
Kod: Zaznacz cały
Nawet nie wiecie, jakie niebezpieczne jest igranie ze śmiercią i zniczami. Usuńcie ten temat jak najszybciej.
:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 24 maja 2012, o 15:19

yasoshlasuma16 napisał(a):
W ogóle, YuliaSavicheva co to za groteskowy sposób dodawania zdjęć w postaci linków-świeczek? :eye: Żałoba po t.A.T.u. trwa w najlepsze?

Od kiedy [*] oznacza żałobę/znicz ? To że głupi ludzie bezmyślnie kopiują symbole na portalach społecznościowych, wcale nie oznacza że dany znak czy symbol to znicz czy żałoba. Nie wiem kto to wymyślił, ale musiał być "bardzo" inteligentny. A ja lubię w ten sposób lubię oznaczać zdjęcia które powstały w nieznanych dla mnie okolicznościach. I Tyle. Żałoba po Tatu? Julia i Lena są wśród żywych, więc nie mam po Kim jej nosić.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 29 maja 2012, o 11:38

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez koko » 29 maja 2012, o 16:03

yuliasavicheva napisał(a):[21] :oczka:
Lena wygląda wyjątkowo świeżo i... młodo. Na zdjęciu 21 wygląda jak nastolatka, przysięgam. Porównując z niektórymi występami gdzie postarzała się na siłę to po prostu niebo i ziemia. Co też potrafi zdziałać t-shirt, którego kolor notabene bardzo fajnie pasuje do jej włosów. :eye:
Zdjęć oznaczonych "oczkami" nawet nie skomentuję, bo emotka oddaje wszystko. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron