Pomysły na + info o teledysku Never Forget

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez robertkey » 3 sierpnia 2011, o 13:07

Samym profesjonalnym podejsciem do teledydku nie jestem zaskoczony tym bardziej ze siegneli po Cox'a. Teraz juz wiecie w jakiej formie miala sie pojawic Julia w clipie. :mrgreen: Troche nie fair jest ze tylko ta niby Julia byla naga. ;) Ja mialbym zastrzezenia do scenariusza. Malo tam akcji. Nawet symbolicznych drobiazgow. Jednak ogolnie ja tez jestem zadowolony. Ciekawe ze na teledysku jakby Lena "ocala" tylko siebie. A Julce tylko buzka na wieczna dobranocke. Ja myslalem ze ja ozywi tak jak siebie. co prawda tylko do stanu duszka ale, lepszy taki Casper niz nicosc dla Julii! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ProsteRuchy » 3 sierpnia 2011, o 18:30

Teledysk bardzo mi się podoba. Jestem mile zaskoczony tym że nie ma w nim scen ze Snegopadów. Początek uważam za rewelacyjny. To intro idealnie pasuje do piosenki, razem z nim wydaje się taka pełniejsza. Jedynie scena na cmentarzu wydaje się taka niedopracowana. Podsumowując jestem pozytywnie zaskoczony i uważam że jest to świetny teledysk na rozpoczęcie solowej kariery.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez nielegalnaa » 3 sierpnia 2011, o 18:50

Ogólnie uważam, że teledysk jest naprawdę dobry. Początek i środek genialny, ale końcówka jest moim zdaniem spie***ona. Ciągle nie kumam motywu z karłem i te rozsypywanie róż. Jakoś mi to nie pasuje do klimatu jaki panował na początku klipu.

I bardzo mi się podobała scena w której Lena całowała zdjęcie Julii...być może jest zbyt wzniosła, ale nie powiem...łezka się zakręciła w oku :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez February » 3 sierpnia 2011, o 19:33

E tam Yulia ożyje jako dark anglel :D Lena kreuje się na dobrego anioła/ducha, Yulia na mrocznej sesji z psami na kogoś z piekła :eye: Po prostu są po dwóch różnych stronach, dlatego nie mogą się spotkać :D

Klip mi się podoba, niektóre sceny szokują swoją treścią ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez TATYRUSSIA » 5 sierpnia 2011, o 11:53

Rewelka moim zdaniem - chyba jeden z lepszych klipów LENY (taaa wiem, że to pierwszy :D )
Żadnych skomplikowanych ujęć, wszystko dopracowane - miło się ogląda i można wyciągnąć wnioski. Rozumiem, że ta druga w trumnie to YULIA ;> ?
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 11:56

TATYRUSSIA napisał(a): Rozumiem, że ta druga w trumnie to YULIA ;> ?
No nie wierzę własnym oczom kogo widzę. :coctail: I tak, ta druga trumna jest Volkovej. Że taki pogrzeb t.A.T.u. niby. Swoją drogą... Klip jest już dostępny kilka dni i nadal żadnego komentarza za strony Julii. Ciekawa sprawa. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Aoi. » 5 sierpnia 2011, o 11:56

Tak, Yulia.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 13:11

Klip w HD
:oczka:

Wizualnie genialne, tylko ta końcówka... Alex, na pewno Ci się spodoba - jeszcze dłuższa scena z kwiatami. :lol2:
Jak zwykle, zauważyłam pewien detal. :eye: I nawet nie chodzi o sam teledysk, a raczej o audio. 2:50 - gone, 2:56 - goes on. Sposób w jaki to zaśpiewała... Matko jedyna. :zako: Niby za każdym razem tak jest, ale akurat w tych momentach zajebiście słychać "to coś". :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ~kurka~ » 5 sierpnia 2011, o 15:13

Po pierwszym obejrzeniu odebrało mi mowę, zakręciła się łezka w oku. Naprawdę, tak, jak od tatu się odcięłam, tak Lena rozbudziła cały sentyment. Prawie każdy detal teledysku jest wręcz wyśmienity (prawie, bo kwiaty time mnie rozwaliło po troszku), dopracowany, ja takie lubię. xD Osobiście uważam, że symboliczny pogrzeb zespołu był potrzebny, zupełnie nowa droga Katiny, już jedynie jej własna.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 15:16

~kurka~ napisał(a):Naprawdę, tak, jak od tatu się odcięłam, tak Lena rozbudziła cały sentyment.
To aż sobie gdzieś zanotuję, bo cytat tygodnia jak nic. :oczka: Mam nadzieję, że to kurczakowy wielki come back. :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ~kurka~ » 5 sierpnia 2011, o 15:18

Za szybko zbyt dużo sobie nie obiecuj. XD Potrzebuję więcej materiałów zachęcających. Koko, przyspiesz karierę Leny i po problemie. XD
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 15:20

~kurka~ napisał(a):Za szybko zbyt dużo sobie nie obiecuj. XD Potrzebuję więcej materiałów zachęcających. Koko, przyspiesz karierę Leny i po problemie. XD

Teraz pewnie przyspieszy. Mam nadzieję. :ups: Poza tym - RAWsession. Materiał zachęcający. :eye:

Z YouTube:
Dla tego filmu wprowadzono ograniczenia wiekowe na podstawie naszych Wytycznych dla społeczności.

:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yasoshlasuma16 » 5 sierpnia 2011, o 22:02

Mnie to ciekawi co ich tak skłoniło, żeby ciągle nawiązywać do Tatu, i AŻ umieścić taki ogromny motyw w tekście, teledysku, no cały utwór jest poświęcony o tym. Nie wiem cyz to odbierać jako coś fajnego czy niefajnego... Niby fajne nawiązanie, ale trochę już ich było XD Swoją drogą, czy to już przesądza, że Tatu nie wróci? :(
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yuliasavicheva » 5 sierpnia 2011, o 22:18

Фото со съёмок клипа, создание надгробий Юли и Лены)
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 6 sierpnia 2011, o 12:27

yasoshlasuma16 napisał(a):Mnie to ciekawi co ich tak skłoniło, żeby ciągle nawiązywać do Tatu, i AŻ umieścić taki ogromny motyw w tekście, teledysku, no cały utwór jest poświęcony o tym. Nie wiem cyz to odbierać jako coś fajnego czy niefajnego... Niby fajne nawiązanie, ale trochę już ich było XD Swoją drogą, czy to już przesądza, że Tatu nie wróci? :(

Hmm, wydaje mi się że Lena postanowiła w jakimś sensie uczcić pamięć t.A.T.u. ze względu na to, że była częścią zespołu przez 11 lat, ale oczywiście mogę się mylić. :eye: Mnie osobiście takie zamknięcie tej historii się podoba. Jest estetyczne. Szkoda że na amen, ale to już inny temat. Poza tym nie wiem dlaczego ludzie robią o to takie wielkie halo. :ups: Lena to połowa t.A.T.u. i niech z tym robi co chce. Ma prawo i nikt jej tego nie odbierze. Ogromny motyw w tekście? Osobiście nie widzę tam motywu zespołu, a raczej "motyw" jej relacji z Julią. Takie odnoszę wrażenie. t.A.T.u. to tło historii. Co więcej, sądzę że po tym teledysku Lena skupi się bardziej na sobie i swojej przyszłości, a nie na tym co za nią.

We Are The Fallen - Bury Me Alive -> Lena zarzuciła linkiem na Fejsie dopisując "Ha-ha! Wygląda na to, że nie tylko nam spodobało się to miejsce do nakręcenia klipu. Nigdy wcześniej tego nie widziałam i bardzo mi się podoba! Sprawdźcie sami! :) Po prosto WOW!"

edit:
Ocenzurowana wersja teledysku - nie wierzę w to co widzę. :hahaha: Zamiast jakieś nowe ujęcia dodać, POMYŚLEĆ podczas kręcenia teledysku "hej, może przykryjemy te zwłoki od szyi w dół" oni walą coś takiego. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron