Pomysły na + info o teledysku Never Forget

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Pomysły na + info o teledysku Never Forget

Postprzez koko » 18 czerwca 2011, o 10:00

Jako że mamy już singla to uznałam, że możemy puścić wodzę naszym reżyserskim fantazjom. :eye: Macie jakieś ciekawe pomysły? A może przypuszczacie jaki zarys będzie miał klip "Never Forget You"?

Osobiście powiem że mój pomysł opiera się głównie na tym co powiedziała Katina - piosenka jest dla Julii. Pomyślałam sobie dlaczego nie?. I tak narodziła się moja wizja. Nad konkretnym zapełnieniem tych 3 minut musiałabym się głębiej zastanowić, ale zamysł opierałby się na motywie Katiny oraz bliżej nieokreślonej Osoby. Otóż ta Osoba (celowo napisane wielką literą) widziana byłaby tylko z tyłu, twarz sobie podarujmy. :eye: I nie ma to nic wspólnego z jej obecnym wyglądem, naprawdę. Taka wizja po prostu, mrok i tajemniczość. :eye: Osoba z tyłu oczywiście przypominałaby Volkovą. Tak... symbolicznie. :ups: Jeżeli ktoś widział klip Troy'a do "Never Walk Away" to pewnie skojarzy motyw, który zaraz przedstawię. Otóż widziałabym coś takiego, że Katina podchodzi do tej Osoby i tak jakby śpiewa jej do ucha czy coś, po czym ta Osoba się odwraca, a Katiny nie ma. Że niby taki schiz. :eye: W klipie Troy'a fajnie to wyszło. Ogólnie klip byłby przeplatanką scen koncertu jak w "Friend or Foe" oraz bliżej nieokreślonego czegoś nad czym jeszcze myślę. :eye: Ostatnia scena mogłaby być taka, że Katina właśnie daje jakiś koncert czy coś, widać że do sceny zbliża się Osoba, ich spojrzenia się spotykają (kuźwa, jakież to wzruszające :ryk:) po czym ta Osoba... znika. Koniec. :eye:

DRAMATURGIA! :haha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez robertkey » 18 czerwca 2011, o 13:50

Boze, Koko prosze! Wlasnie skonczyly mi sie chusteczki! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez yuliasavicheva » 18 czerwca 2011, o 14:30

koko napisał(a):Jako że mamy już singla to uznałam, że możemy puścić wodzę naszym reżyserskim fantazjom. :eye: Macie jakieś ciekawe pomysły? A może przypuszczacie jaki zarys będzie miał klip "Never Forget You"?

Osobiście powiem że mój pomysł opiera się głównie na tym co powiedziała Katina - piosenka jest dla Julii. Pomyślałam sobie dlaczego nie?. I tak narodziła się moja wizja. Nad konkretnym zapełnieniem tych 3 minut musiałabym się głębiej zastanowić, ale zamysł opierałby się na motywie Katiny oraz bliżej nieokreślonej Osoby. Otóż ta Osoba (celowo napisane wielką literą) widziana byłaby tylko z tyłu, twarz sobie podarujmy. :eye: I nie ma to nic wspólnego z jej obecnym wyglądem, naprawdę. Taka wizja po prostu, mrok i tajemniczość. :eye: Osoba z tyłu oczywiście przypominałaby Volkovą. Tak... symbolicznie. :ups: Jeżeli ktoś widział klip Troy'a do "Never Walk Away" to pewnie skojarzy motyw, który zaraz przedstawię. Otóż widziałabym coś takiego, że Katina podchodzi do tej Osoby i tak jakby śpiewa jej do ucha czy coś, po czym ta Osoba się odwraca, a Katiny nie ma. Że niby taki schiz. :eye: W klipie Troy'a fajnie to wyszło. Ogólnie klip byłby przeplatanką scen koncertu jak w "Friend or Foe" oraz bliżej nieokreślonego czegoś nad czym jeszcze myślę. :eye: Ostatnia scena mogłaby być taka, że Katina właśnie daje jakiś koncert czy coś, widać że do sceny zbliża się Osoba, ich spojrzenia się spotykają (kuźwa, jakież to wzruszające :ryk:) po czym ta Osoba... znika. Koniec. :eye:

DRAMATURGIA! :haha:


A po co się kosztować skoro w drużynie Leny bida aż piszczy ? Lepiej zrobić z fragmentów dotychczasowych koncertów Leny zrobić teledysk dać odpowiedni podkład. Wyjdzie taniej i efekt będzie "porażający", a tak poważnie to ja się boje teledysku Leny, albo będzie statyczny i bez wyrazu Jak Lena, albo niedopracowany z powodów finansowych, ideologicznych jak obrazek na głównej Lena-Katina com. Wszak w obozie Leny nie czarujmy się brak jest pomysłów na nią i jej karierę. Mam lepszy pomysł do każdej propozycji dorzućmy jakąś kwotę pieniędzy i wyślijmy Lenie, żeby na realizację nie brakło. Fajnie by było zobaczyć Lenę
może w takiej odsłonie
http://sogdianamusic.ru/Image.axd?q=aWRfbm9kZT0yNzY1OTQmaW5kZXg9MCZpbWFnZXR5cGU9RnVsbA==
http://sogdianamusic.ru/Image.axd?q=aWRfbm9kZT0yNzY1OTUmaW5kZXg9MCZpbWFnZXR5cGU9RnVsbA==
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez Ikim92 » 18 czerwca 2011, o 14:37

Wszystko fajne tylko ja dodałbym że Katina z wrażenia traci przytomność, ta Osoba wskakuje na scenę (dalej widzimy ją od tyłu) pochyla się nad Katiną i szepta jej do ucha "I' II never forget you, too". W tym momencie Katina traci przytomność całkowicie i widzimy (tak jakby wspomnienie Katiny) pocałunek z Julią. Następnie Katina budzi się w szpitalu...

Dodałem więcej dramaturgii :mrgreen:
Ikim92
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 17:53
Lokalizacja: Bytom

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez yuliasavicheva » 18 czerwca 2011, o 14:41

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez weroni93 » 19 czerwca 2011, o 14:41

Koko, ty byś mogła scenariusze do telenowel pisać :eye: Bardzo mi się podoba i pasuje do tekstu.
A w ogóle ta "Osoba" to by była jakiej płci?
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez koko » 19 czerwca 2011, o 14:45

Osoba płci żeńskiej rzecz jasna gdyż symbolicznie jest to Volkova. :coctail: Oj tam, telenowele od razu. Po prostu jestem trochę jak Ivan - chcę robić klipy, ale nie mam dla kogo. Chyba zrobię casting i stworzę własny zespół... :eye:


Ikim92 napisał(a):(...) Dodałem więcej dramaturgii :mrgreen:
Skojarzyło mi się z filmem Titanic, a konkretnie ze sceną na drzwiach i "I'll never let go". :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na teledysk?

Postprzez weroni93 » 19 czerwca 2011, o 15:29

Jak dla mnie to raczej ktoś bezpłciowy powinien być. :mrgreen:

koko: Dwa zdania?
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez koko » 30 czerwca 2011, o 19:14

lenakatina.com napisał(a):Kilka godzin temu zaczęły się zdjęcia do klipu Never Forget.
>>>*<<<

O matko boska. :lol2: Niech jeszcze pierdykną nagrobek t.A.T.u. 1999-2009. :lol2: Nie no, proszę państwa ależ nam się klimat szykuje. :eye: Oby reżyserem był James Cox to może coś z tego wyjdzie. :oczka:

Oczyma wyobraźnie widzę Borisa pomykającego z telefonem. Tak to teledysk mielibyśmy już jutro. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 19:32

Dla pewności zapytam na zdjęciu jest Lena czy Borys "pierdyknął se rudy?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez koko » 30 czerwca 2011, o 19:46

yuliasavicheva napisał(a):Dla pewności zapytam na zdjęciu jest Lena czy Borys "pierdyknął se rudy?
Ustaliliśmy z Pofem, że to Lena w peruce Julii i za chwilę będzie tańczyć na grobie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 19:48

Żarty żartami ale trzeba przyznać że po latach zastoju prace nabrały tępa...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez koko » 30 czerwca 2011, o 19:51

yuliasavicheva napisał(a):Żarty żartami ale trzeba przyznać że po latach zastoju prace nabrały tępa...

Co racja to racja, ale ja już z daleka widzę, że ją fryzjer skrzywdził. Bujne rude loki (takie jak podczas sesji tej Pani, która kocha fotoszopa) bardziej by pasowały do tych cudownych okoliczności przyrody. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 20:15

koko napisał(a):
Co racja to racja, ale ja już z daleka widzę, że ją fryzjer skrzywdził. Bujne rude loki (takie jak podczas sesji tej Pani, która kocha fotoszopa) bardziej by pasowały do tych cudownych okoliczności przyrody. :eye:


Dla mnie sceneria jak najbardziej pasuje do "Never
koko napisał(a): ja już z daleka widzę, że ją fryzjer skrzywdził
Tego jeszcze nie wiemy, ale się dowiemy wkrótce mam nadzieję.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pierwszy singiel "Never Forget You"

Postprzez Alexander » 30 czerwca 2011, o 20:38

LOL. Czyli jednak będzie teledysk. LOL. Może lepiej, żeby go nie było bo wieje kiczem na kilometr już po 1 zdjęciu. Tego kto to wymyślił powinno się... ekhm. Jak dobrze pójdzie to może zrobi karierę na kwejku jak się z tego głupie gify zrobi. A co do krzywdy fryzjera to to wygląda mi jak hełm Lorda Vadera. Czyżby Lena przeszła na ciemną stronę mocy? :eye: A tak na serio, pozrzędzę rzetelniej jak już nam to "cudo" zaprezentują. Jak na razie, to muszę sobie ponarzekać, jak na polaka przystało :coctail: Życzę powodzenia, przyda im się. xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron