Pomysły na + info o teledysku Never Forget

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Leonardo » 3 sierpnia 2011, o 07:46

Teledysk jest straszny! Lena chyba nie wyczuła że to powinno być wydane jeszcze pod banderolą T.A.T.U a nie w solowym projekcie. Ujęcia do bólu normalne i przewidywalne. Naiwna i kiczowata fabuła tylko dopełnia całości. Julii zapomnieli dopompować war:) A, jeszcze jedno - teraz dopiero rzucił mi się w uszy straszny mix tej piosenki który w ogóle nie dostosowuje się do jej warunków "wokalnych"(szczególnie to po 2 refrenie w moście). W skali studialnej - 3= (ledwo ledwo co)
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Alexander » 3 sierpnia 2011, o 09:06

Dość tandetny, kiczowaty i sentymentalny. Technicznie rzeczywiście dobry, fajnie nakręcony, dobrze zmontowany, jednak parę głupich pomysłów zdecydowanie obniża jego jakość. Nie mówiąc już o tej ostatniej scenie z rzucaniem kwiatków, która jest kwintesencją durnoty. Ona na ślub jedzie czy co? -.-" Podsumowując: piosenka niezła acz nijaka, jako singiel nieciekawa, pomysł na teledysk głupi jak tapeta w misie choć wykonanie całkiem dobre. Mam mieszane uczucia. Podsumowując - nie jest źle, ale zachwycać to nie zachwyca. Życzę powodzenia i jak osiągnie jakieś tam sukcesy to będę się cieszył. Ale żeby oglądać ten teledysk po ileś-tam razy to nie, piosenki "żeby posłuchać" też raczej sobie nie puszczę. Gdybym poznał ją w tym momencie to raczej by mnie niestety nie zachęciła do zapoznania się z jej twórczością. Mam nadzieję że kolejny singiel będzie żwawszy (o ile jakiś jeszcze wydadzą :eye: ) i czekam na materiał z całego albumu. Cheers :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 09:32

Alexander napisał(a):Nie mówiąc już o tej ostatniej scenie z rzucaniem kwiatków, która jest kwintesencją durnoty. Ona na ślub jedzie czy co? -.-"
True, scena z kwiatami to była ah, zajebistość. :eye: Osobiście dałabym inne zakończenie no i zmieniła też kilka detali. Przykładowo scenę na cmentarzu - trochę na siłę to zrobili i bez konkretnego pomysłu. Dodałabym też troszeczkę dynamiki. No nie wiem, dla mnie to nie kicz czy durnota. Powiedziałabym raczej, że takie wrażenie można odnieść przez zbytni patos, którym teledysk aż kipi. Kwestia gustu. Niektórym podobają się japońskie schizy (Alex :zako:), a niektórym Julia w chłodni (ja :eye:). Takie przemyślenia po kilku wyświetleniach klipu. :coctail: Pewnie mnie jeszcze dzisiaj natchnie nie raz... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez szym » 3 sierpnia 2011, o 09:41

Oczywiście wszystko zależy od nastawienia. Pamiętam jak przy premierze "All About Us" też ludzie na polskich stronach narzekali na kiepski i bez przesłania klip i wyśmiewali moment, kiedy Julia uderza o szklany stół, bo to miała być gumowa lala. Making of pokazał, że to była prawdziwa osoba - dublerka.

Moje nastawienie zależy od tego, czy śmierć Julii i jej pogrzeb w teledysku jest dla niej takim samym zaskoczeniem jak dla nas, czy może wiedziała o tym wcześniej i powiedziała "Okej". Ogólnie jest dobrze moim zdaniem, ale w związku z powyższym mam dwie (nieco) alternatywne wersje komentarza o wideoklipie i poczekam na reakcję Julii.

// Lena na fejsie jest nieco zaskoczona premierą. Miała ona się odbyć dopiero 15 sierpnia. Być może za bardzo pochwaliłem to, że jednak mają jakiś plan marketingowy, no ale kto wie...? Najpierw Billboard.com, teraz Perez...
Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2011, o 09:43 przez szym, łącznie edytowano 2 razy
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez weroni93 » 3 sierpnia 2011, o 09:42

Klip ku mojemu zaskoczeniu spodobał mi się, mimo iż fabuła była do przewidzenia.Cóż ciekawe jak Julia zareaguje na to, iż wyjeżdża nago z chłodni. chłodni(jej symboliczne pojawienie się) :eye: . Zabiła mnie scena, w której Lena przyssała się do zdjęcia(w pozytywnym sensie). Bardzo podobały mi się te wszystkie pomieszczenia. Ta ostatnia scena, w której rzuca kwiatami jest trochę dziwna, coś symbolizuje?
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 09:47

weroni93 napisał(a):Ta ostatnia scena, w której rzuca kwiatami jest trochę dziwna, coś symbolizuje?
Hmm. Dobre pytanie, bo sama staram się to rozkminić :eye: Wzięła kwiaty z grobów, poszła do samochodu, karzeł za kierownicą i rzuca kwiaty. No i się cieszy co jest najdziwniejsze. Jak ktoś jest złośliwy to powie, że wzięła coś od t.A.T.u., a teraz sama rozdaje to na prawo i lewo czerpiąc z tego jakieś zyski. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez weroni93 » 3 sierpnia 2011, o 09:55

Tak mi teraz taka wpadła głupia koncepcja. Może te kwiaty,które ona po grobach rozrzuca to jakiś prezent dla sąsiadów z cmentarza :eye: . W końcu, nie żyje, jest truposzem i się cieszy bo teraz jest wolna od trosk tego ludzkiego świata i może se pójść do Nieba :mrgreen: . Tak to może można odebrać, bo już nie wiem.
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Leonardo » 3 sierpnia 2011, o 10:08

Rozkminiłem o co chodzi z Julią. Zauważcie że ma jeszcze nie napompowane wary. Sceny z Julią w Kacinowym teledysku to wycięty materiał z White Rape - pokazują co się stało z Julią po tym jak ją rozstrzelano.
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 10:13

Leonardo napisał(a):Rozkminiłem o co chodzi z Julią. Zauważcie że ma jeszcze nie napompowane wary. Sceny z Julią w Kacinowym teledysku to wycięty materiał z White Rape - pokazują co się stało z Julią po tym jak ją rozstrzelano.

Ja w ogóle nie rozkminiam jednej rzeczy. One miały wypadek na motorach, tak? Zwróćcie uwagę na charakterystyczne i nienaturalne ułożenie dłoni Julii - tak jakby trzymała kierownicę. :eye: Skoro wypadek to czemu są w jednym kawałku? Żądam komisji śledczej ds. wyjaśnienia tragicznego wypadku w Smoleńsku. Znaczy się w Snegopadach. :eye: USA na pewno ma materiały z satelity szpiegowskiego. Ale motyw z BP też dobry. Tylko gdzie dziury po kulach?!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Leonardo » 3 sierpnia 2011, o 10:21

Bo Julia tylko udaje! Ona nie umarła jeszcze :( :skarcony: :rozp: Ona jest super Sajanem i zaraz wstanie z trumny i zacznie reklamować Vegete! Czekajcie ino na teledysk od Juli!
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Alexander » 3 sierpnia 2011, o 10:24

Leonardo napisał(a):Bo Julia tylko udaje! Ona nie umarła jeszcze :( :skarcony: :rozp: Ona jest super Sajanem i zaraz wstanie z trumny i zacznie reklamować Vegete! Czekajcie ino na teledysk od Juli!

Żarty żartami, ale nie zdziwię się jak Julia w odwecie zacznie teledysk od wstania z trumny albo czegoś podobnego :eye: I w ramach zemsty wysadzi jakieś kabrio kierowane przez karła z postacią zaskakująco podobną do Leny :oczka: Będzie wija :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 10:41

Mówiłam że tak będzie! Ja już dawno temu zwiastowałam dissy i się nie zdziwię jak moje przepowiednie się sprawdzą! Wróżbitka koko. Myślę że wiecie o czym mówię. Dziękuję za uznanie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Madziara220 » 3 sierpnia 2011, o 11:02

Teledysk mi się podoba. Oczywiście jest troszkę dziwny, mało skomplikowany, no ale czego można było się spodziewać po Lenie? Jedno mnie tylko martwi - jaka będzie odpowiedź Julii na to wszystko? Bo wątpię żeby to przeszło bez echa. :/
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yasoshlasuma16 » 3 sierpnia 2011, o 11:25

Hahhahahaha, Julia wstająca z grobu, to dobre... I zabijająca tego karła, lenę i tych co noszą jej grób :eye: W końcu sexy rock :rose:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 11:30

yasoshlasuma16 napisał(a): I zabijająca tego karła, lenę i tych co noszą jej grób :eye:
Z noszeniem grobu mógłby być problem. :lol: No chyba że mówisz o mrówkach. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron