Pomysły na + info o teledysku Never Forget

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 14 lipca 2011, o 16:20

ACHTUNG, MEINE DAMEN UND HERREN!

W związku z artykułem o Katinie w magazynie OK! poszła plota, że w klipie pojawi się Volkova. Chyba jako retrospekcja, ewentualnie Julia gra karła. :eye: Co więcej, teledysk ma być niby kontynuacją Snegopadów. Wódko, daj żyć. :lol2: Czyli że Katina cudownie przeżyła zderzenie dwóch rozpędzonych motocykli, trochę zjarało jej włosy i teraz idzie złożyć kwiaty na grób. Okej. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez szym » 14 lipca 2011, o 18:18

Volkova? Ona sama niedawno wiedziała jedynie, że teledysk jest nagrywany na cmentarzu.

Co do kontynuacji "Snegopadów"... myślę, że pora na wykpienie tego będzie, jeżeli to okaże się prawdą. :szczerbaty:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 14 lipca 2011, o 18:57

Tyyyyy, teraz mi tak przyszło do głowy. Może Katina nie składa kwiatów na grobie Volkovej (pomijam już fakt, że to byłoby przegięcie), ale na swoim własnym! Że niby taki symboliczny koniec Katiny z t.A.T.u. i taki duch czy pieron wie co. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ProsteRuchy » 14 lipca 2011, o 20:38

koko napisał(a):Tyyyyy, teraz mi tak przyszło do głowy. Może Katina nie składa kwiatów na grobie Volkovej (pomijam już fakt, że to byłoby przegięcie), ale na swoim własnym! Że niby taki symboliczny koniec Katiny z t.A.T.u. i taki duch czy pieron wie co. :eye:

To bardzo możliwe. Lena w swoim pierwszym solowym teledysku opłakuje śmierć Leny z t.A.T.u. W końcowej scenie klipu Snegopady obie rozbijają się. Z każdym dniem klip intryguje mnie coraz bardziej.

Chyba nawet już o tym rozwiązaniu rozmawialiśmy koko ? ^^
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 11:46

ProsteRuchy napisał(a):Chyba nawet już o tym rozwiązaniu rozmawialiśmy koko ? ^^
Tak, wydaje mi się że poruszyliśmy ten temat. Na dobrą sprawę tyle może być tych pogrzebów, że trudno wyczuć nad czyim grobem ona stoi. Julii? t.A.T.u.? Swoim własnym? Dowiemy się już niebawem. :coctail: Poza tym to ktoś sprostował info odnośnie kontynuacji Snegopadów - w artykule jest powiedziane, ze teledysk jest hołdem dla historii t.A.T.u. bla bla bla. Tak czy siak, interesuje mnie w jaki sposób Volkova pojawi się w klipie. :eye:
Miło by było gdyby ktoś kompetentny przetłumaczył cały artykuł... :palec:

edit:
Never Forget (zwiastun)
:zako:

Teraz jestem prawie pewna, że Katina jest duchem i na grobie będzie pisać Lena Katina of t.A.T.u.. :eye: Ogólnie... Baaaardzo podoba mi się jak kamera idzie. Zdjęcia widać, że będą na poziomie. Co do poziomu merytorycznego to zobaczymy. Te sekwencje ze Snegopadów są trochę zniechęcające, aczkolwiek przeżyję. Zapowiada się świetnie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez szym » 1 sierpnia 2011, o 11:58

Dobra jakość, postarali się.

Ale nie lubię tego, że sugerują nam "hej, kochaliście t.A.T.u. i tęsknicie za dziewczynami? tak?! koniecznie obejrzyjcie nowy teledysk leny z tatu, bo to ona opowie wam ciąg dalszy tej historii!".

Takie namaszczenie, że ona jest tym, kogo powinniśmy słuchać jako sieroty po t.A.T.u., a użycie Snowfallsów w klipie (tzn. trailerze, wątpię, żeby byli aż tak niemoralni :eye: i użyli go w pełnym teledysku) też dość tanie, nawet wzięli te same efekty dźwiękowe...

Trochę jestem zmieszany.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yuliasavicheva » 1 sierpnia 2011, o 12:15

A ja jestem pod wrażeniem. A nawet mi się podoba, nie spodziwałam się tak dobrych ujęć. Mam tylko jedno zastrzeżenie NIENAWIDZĘ teledysku do Snegopadów .
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 13:55

Tak oglądam ten zwiastun, oglądam i mimowolnie po głowie zaczął mi chodzić tekst "I dopiero gdy zawoła Bóg to pożegnam wszystkie te rzeczy i znów. Pójdę boso. Pójdę boso. Pójdę boso. Pójdę booooosooooo!". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ProsteRuchy » 1 sierpnia 2011, o 15:57

Mam mieszane odczucia co do zwiastunu. Zdecydowanie nie podobają mi się te wklejone sceny ze snegopadów. Natomiast jeżeli chodzi o prawidłową część klipu uważam że wygląda to bajecznie. Motyw kamery podążającej w ślad za Leną jest genialny. Czekam na całość :)

Ps.
Czy Lena w tym fragmencie ma na nosku okulary? xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez weroni93 » 1 sierpnia 2011, o 19:40

Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona z zwiastunu. Bajecznie jest to wszystko skamerowane :zako: . Jedynie te sceny ze Snegopadów jakieś takie nie teges, ale może będzie to trwało pół sekundy to jakoś to przeżyję. Zastanawia mnie tylko, co powie Julia na takie wykorzystywanie fragmentów z klipu t.A.T.u :eye:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 19:58

weroni93 napisał(a):Zastanawia mnie tylko, co powie Julia na takie wykorzystywanie fragmentów z klipu t.A.T.u :eye:
Jako forumowa wróżka zaraz wyczytam to z fusów.... To głupie! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez nielegalnaa » 1 sierpnia 2011, o 21:20

Na razie mi się podoba, Lena prezentuje się bardzo dobrze. Jak u większości drażnią mnie te kadry ze Śniegopadów...ale skoro muszą być to jakoś to przeżyję. Skoro jest już trailer to podejrzewam, że całkiem za niedługo będzie premiera klipu.

Teraz czekam tylko na trailer teledysku Volkovej 8)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yuliasavicheva » 1 sierpnia 2011, o 21:44

Podobno klip pojawi się w tym miesiącu. W sumie cóż znaczą 4 tygodnie w obliczu 2 lat czekania na cokolwiek...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez weroni93 » 1 sierpnia 2011, o 21:47

a tak w ogóle to ten moment jak Lena się kręci po tym korytarzu kojarzy mi się z początkiem serialu Zbuntowany Anioł :eye:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 2 sierpnia 2011, o 23:19

Proszę państwa, oto klip czyli Lena, Julia Cię zabije. Chociaż nie - przecież już nie żyjesz. :eye:

Dzięki Bogu nie umieścili fragmentów Snegopadów, bo tylko zniszczyłoby to cały teledysk, który jest... zaskakująco dobry. Na początku byłam w lekkim szoku, gdyż nie spodziewałam się Julii wyjeżdżającej z chłodni. :eye: Być może i jest to lekkie przegięcie, ale ogólnie całość bardzo ładnie współgra. Uwielbiam Coxa, zrobił z ekipą kawał dobrego klipu. Tak co do pojawienia się Julii... Jeżeli wiedziała o całej akcji - spoko. Jeżeli nie - szykuje się wija dekady. Taki teledysk mógłby być ostatnim w historii t.A.T.u. i na końcu dziewczyny symbolicznie by się rozeszły, aczkolwiek nie mam nic przeciwko takiemu rozpoczęciu kariery przez Lenę. Bądź co bądź jest to jakiś hołd dla zespołu, w którym spędziła sporą część swojego życia. Fragment od 1:50 do 2:03 jest przeuroczy.
Przestrzenie w jakich został stworzony teledysk? Rewelacyjne. Naprawdę, jeżeli chodzi o lokacje to jestem pod wrażeniem. Cała koncepcja jest świetna.
Być może niektórzy stwierdzą, że za dużo w tym wszystkim patosu i niepotrzebnej dramaturgii, ale osobiście powiem że jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam że nie będę w stanie strawić teledysku z taką historią (pogrzeb t.A.T.u. bla bla bla), ale jest wręcz przeciwnie.
No i jeszcze premiera na Perezie - dobry ruch (jeżeli planowany). :coctail:

Teraz nie pozostaje nam nic jak czekać na zmartwychwstanie i zombie band. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron