Pomysły na + info o teledysku Never Forget

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Przemko » 6 sierpnia 2011, o 12:34

koko napisał(a):Ocenzurowana wersja teledysku - nie wierzę w to co widzę. :hahaha: Zamiast jakieś nowe ujęcia dodać, POMYŚLEĆ podczas kręcenia teledysku "hej, może przykryjemy te zwłoki od szyi w dół" oni walą coś takiego. :eye:


:hahaha: Co to jest? Już mogli zostawić to w pierwotnej wersji. Bo to jest żenujące. Sorry... :dead:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez robertkey » 6 sierpnia 2011, o 14:38

Cholera, to jest internet, mamy 21wiek, wolnosc slowa! Troche golej babki i juz cenzura? Ta bigoteria to sie uszami wylewa! :devil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yuliasavicheva » 6 sierpnia 2011, o 15:40

EEE tam, żywcem zerżnięte White Robe i już się wszycy podniecają. Nawiasem mówiąc na eg.ru pojawił się artykuł dotyczący teledysku, nie ma w nim nic ciekawego [moim zdaniem] ale ponieważ od czasu rozpoczęcia solowych "karier" o dziewczynach w internecie pisze się dość ubogo myślę że warto to odnotować. Gdyby ktoś chciał przeczytać <<Лена Катина показала грудь в новом клипе>>. Dziwi mnie tylko jedna rzecz, dlaczego Julia jeszcze tego nie skomentowała. Nie wiem jak Wy ale ja spodziewałam się jakieś ciętej riposty zaraz po publikacji a tu cisza przed burzą ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yasoshlasuma16 » 6 sierpnia 2011, o 16:42

Może wiedziała? A jeśli wiedziała, czemu nie walnęła nic na twicie albo fejsie "Good job Lena!" że niby pozory przyjaźni :eye:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez SnegoSmiles » 7 sierpnia 2011, o 07:30

Bardzo mi się podoba teledysk! Ale macie rację z tą cenzurą. Do kitu z tym. W White Robe obie były nago i nic :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez micha21 » 7 sierpnia 2011, o 23:46

Hmm, jaka cenzura? Widziałam dwa teledyski i z tego jeden był bez cenzury, i nic nie było zakryte.
Fartneło mi się czy jak? Ale teledysk całkiem spoko, tylko jakoś Lena tak sztucznie wyglądała, może żywego trupa:P
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 8 sierpnia 2011, o 13:53

Pragnę jedynie powiedzieć, że jeżeli chodzi o ilość wyświetleń teledysku na YouTube to Polska jest bardziej zielona od Meksyku (czyt. więcej Polaków obejrzało teledysk). Jesteśmy na równi z Ukrainą i zaraz za Rosją.

Obrazek

+ 2365 odtworzeń za pośrednictwem kotek.pl
:oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yasoshlasuma16 » 8 sierpnia 2011, o 15:23

micha21 napisał(a):Hmm, jaka cenzura? Widziałam dwa teledyski i z tego jeden był bez cenzury, i nic nie było zakryte.
Fartneło mi się czy jak? Ale teledysk całkiem spoko, tylko jakoś Lena tak sztucznie wyglądała, może żywego trupa:P


To fart - pierdzieć :eye:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez ilusion » 8 sierpnia 2011, o 20:48

Teledysk mi się podoba. Naprawdę podoba. To nie ważne, że Lena wygląda trochę sztucznie... nie ważne, że niepotrzebna moim zdaniem jest ta scena z rzucaniem kwiatów (mogła jak hollywodzkie gwiazdy zamiast kwiatów posyłać pocałunki, na to samo by wyszło...). Nie ważne. Ważne, że mi się podoba, że ten teledysk w ogóle jest. Bo mogło go nie być i wtedy moglibyśmy tylko narzekać na to, że nic nie ma. A tak... "coś" mamy :).
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez koko » 17 sierpnia 2011, o 08:22

Państwo ze szwajcarskiej telewizji Joiz, którzy przeprowadzali wywiad z Leną przy okazji wzięli też udział w teledysku do Never Forget. Taka ciekawostka. :coctail:

>> zing! <<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez yuliasavicheva » 18 sierpnia 2011, o 21:39

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Mirva » 22 sierpnia 2011, o 09:40

O kurcze jak ja tu dawno nie byłam...
Dziś obejrzałam klip po raz pierwszy, tak mi się spodobał, że już go ściągnęłam na lapa w wersji HD xD
Koncepcja fajna nawet, chociaż wyobrażałam sobie, że w teledysku nie będzie konwencji "żegnaj t.A.T.u." no ale cóż...
:)

koko: Mirva. :oczka:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pomysły na + info o teledysku

Postprzez Vedis » 23 sierpnia 2011, o 19:04

Teledysk bardzo mi się podoba. Lena jest ładnie ubrana , uczesana, chodzi po ślicznych pałacach i po cmentarzu. Na dodatek jest obrazek z Julią. To bardzo miło z jej strony, że nagrała taki teledysk. Właśnie takie najbardziej lubię.
Szkoda tylko, że piosenka taka przeciętna i amerykańska. Podobają mi się tylko piski w 3 zwrotce.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron