Orientacja Leny [ankieta]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena jest...

w 100% heteroseksualna, wódko daj żyć.
2
10%
biseksualna i dlatego zgodziła się na image tatu.
5
24%
co najmniej bi.
8
38%
lesbijką, tęskni za Julią i płacze w poduszkę. :(
2
10%
kryptolesbijką.
3
14%
przybyszem z krainy Bunga-Bunga.
1
5%
w związku ze mną. <3
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez szarit » 24 czerwca 2011, o 02:30

Koko ten ostatni post to było genialne :mrgreen: A teraz nieco poważniej(odrobinę) o ile pamieć mnie nie myli Iwan jak ogłaszał nabór do tatu to pisało ponoć na tym ogłoszeniu że "muzykalne i odważne".Patrząc na wybór zastanawiam się czy Lena i Julia zostały wybrane jako najbardziej muzykalne z odważnych czy też najodważniejsze z muzykalnych ? :lol2:a chętnych podobno było aż 500sztuk zdesperowanych i gotowych na wszystko dziewczyn. :rolleyes:.A i ten kasting wygrała Lena Julia doszła w "dogrywce"jakieś 2-3mce później.Chyba że Lena była najodważniejsza z muzykalnych :love: ,a Julia najbardziej muzykalna z odważnych :pray: .
A co do tematu głównego Lena ceni spokój i ciszę w okół siebie,i swojego życia prywatnego,ale jakoś nie przeszkadzało jej to przez ładnych parę lat udawać publicznie lesbijkę.Ja zaznaczyłam że jest bi bo wątpię by normalna hetero przez kilka lat bawiła się w ten cyrk nawet dla kasy.A i niektóre wypowiedzi Leny są nieco dwuznaczne,ale to może być związane i imigem scenicznym.Jak dla mnie dziewczyny zamiast bawić się w śpiewanie powinny spróbować szczęścia w filmach.Aktorstwo mają we krwi na poziomie znacznie większym niż nie jedna znana aktorka,a śpiewanie traktować jako uboczną działalność.W końcu są aktorki i aktorzy co mają swoje zespoły i wydają płyty i dobrze na tym wychodzą. :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez Aoi. » 24 czerwca 2011, o 11:28

Ja zaznaczyłam co najmniej Bi.

Dlaczego ?
No , bo przecież przez te kilka lat, żyła z Julką.
Chodzi mi , o występy, przebywanie, ze sobą ....

Też, jestem zdania, że jako aktorki, mogą się sprawdzić.
Tak, udawać potrafią.
Te lesbijskie gesty itd.
I tak się nie dowiemy, czy były ze sobą na prawdę, a szkoda. ;(
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 24 czerwca 2011, o 11:52

Aoi. napisał(a):I tak się nie dowiemy, czy były ze sobą na prawdę, a szkoda. ;(
No to tego nie dowiemy się od Leny, od Julii kto jest Ojcem Wiktorii a też wiele spekulacji na ten temat. Ciekawa jestem dlaczego Julia nie ujawnia tej informacji, pewnie z tego samego powodu co Lena swojej orientacji i partnerów życiowych.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez szarit » 24 czerwca 2011, o 17:51

Wiesz Yuliasavicheva o ile w przypadku Leny można powiedzieć że kocha spokój i ciszę w swoim życiu prywatnym ,to Julia może nie wiedzieć kto jest właściwie tatusiem Viki i dla tego milczy :lol2: :lol2: .To że Pasza przyznał się do ojcostwa o niczym nie naprawdę nie świadczy,równie dobrze mógł nim być Wlad lub Sergiej.Ivana nie liczę on jednak za bardzo "uprzykrzał"życie Lenie Kiperze,albo jeszcze ktoś kogo nazwisko nigdy nie pojawiło się w prasie. :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez szym » 24 czerwca 2011, o 18:56

Jezu, ludzie, trochę wyluzujcie. Na forum czytam, że lepiej od Julii orientujecie się, kto jest ojcem jej dziecka, na stronie, że lepiej niż jej menedżment wiecie dlaczego sponsorzy się wycofali, no wow.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 24 czerwca 2011, o 19:14

szym napisał(a):Jezu, ludzie, trochę wyluzujcie. Na forum czytam, że lepiej od Julii orientujecie się, kto jest ojcem jej dziecka, na stronie, że lepiej niż jej menedżment wiecie dlaczego sponsorzy się wycofali, no wow.
Szym, poczekaj jeszcze trochę a dowiesz się, że ojcem Wiktorii jest Lena. Bo Lena to tak właściwie prawie facet. Dzisiaj oglądając drugi sezon House'a natknęłam się na taki przypadek. Młoda modelka, która tak naprawdę była kolesiem i sama o tym nie wiedziała. :eye: Męskie organy płciowe średnio się u niej wykształciły. I na dodatek przespała się z własnym ojcem. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 24 czerwca 2011, o 19:45

koko napisał(a): [size=85]Szym, poczekaj jeszcze trochę a dowiesz się, że ojcem Wiktorii jest Lena.

Koko ja przed chwilą "wpadłam" na tę teorię. Ale mam pomysł zadzwońmy do Ojca Mateusza albo do Scully i Muldera bo ta sprawa się kwalifikuje się do "Z Archiwum X"
koko napisał(a): Bo Lena to tak właściwie prawie facet. :ups:

Oto dowód:
Obrazek[/size]

koko: Off. :coctail:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 24 czerwca 2011, o 21:23

Dowód #2:

Obrazek

Krążą słuchy, że Katina zacznie nagrywać pod pseudonimem Pudzialena...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez robertkey » 24 czerwca 2011, o 23:38

Koko bez ciebie to forum byloby takie nudnawe! ;)

koko: Off + gdzie są dwa zdania? :coctail:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez Aoi. » 25 czerwca 2011, o 11:55

Wymyśliłam ! :mrgreen:
Przemówimy Lenie do rozsądku i będzie myśleć o sobie, a nie o mamusi.
Przegoni swojego Saszę ( Czy jak mu tam) i pójdzie do Julki.
Kałachem wymierzy w jej faceta, a on się spłoszy i ucieknie ;D . ( mam zamiłowanie do broni)
Julka będzie tak zaskoczona i podekscytowana , że rzuci się jej w objęcia.
Zostaną razem i będą przykładną homo rodzinką. :lol:
Stworzą dwie zaj... , tj. bardzo interesujące płyty : Sexy Rock i Ballady z nutką drapieżności.
:lol2:

Tak, mam wyobraźnię... xDD


koko: Off. :coctail:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez SnegoSmiles » 25 czerwca 2011, o 13:06

Wtedy właśnie zadzwoniłam do Krzysia. - żali się Katina.

Nie mogę, najlepsze :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


koko: Off. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 25 czerwca 2011, o 14:02

koko napisał(a):To ja może wyjaśnię wszelkie niejasności żebyście się nie pozabijali. Sekundy temu wyciekła pierwsza okładka magazynu z Leną w roli głównej. Cały wywiad nie jest jeszcze dostępny, ale pod foto zamieszczam ciekawe fragmenty.
>>> tu był obrazek <<<
VIVA! napisał(a):Po bolesnym rozstaniu z Julią bardzo długo leczyłam rany, które mi zadała. Ja tylko chciałam żeby mnie ktoś kochał. Jako że tęskniłam za dotykiem jej miękkich i napompowanych ust, poczęłam szukać kogoś kto mógłby ją chociaż w tym aspekcie zastąpić. Wtedy właśnie zadzwoniłam do Krzysia. - żali się Katina.
(...)
Nasz związek naprawdę jest cudowny. Pamiętam jak pierwszy raz ujrzałam Krzysia kiedy jeszcze był stary i prowadził Czar Par. Już wtedy rzucił na mnie swój czar. - śmieje się z własnego durnego żartu Katina.
(...)
Razem z Krzysiem planujemy na moim pierwszym solowym albumie zamieścić nasz wspólny cover piosenki "Forever Young" zespołu Alphaville. Jesteśmy bardzo tym faktem podekscytowani.
(...)
Jeżeli chodzi o jedzenie to osobiście uwielbiam dania kuchni japońskiej, ale teraz musimy uważać na to co jemy, bo Krzysio zaczął ząbkować.


Koko zapomniałaś o jednej ważnej rzeczy. Przecież Lena pierwszy raz ujrzała Krzysia w St Petersburgu, kiedy to nasz James Bond prowadził pościg za dziewczynami czołgiem nucąc pod nosem "nas ne dogonyat ,nas ne dogonyat " potem staranował kilka aut, wysiadł, pokazał klatę i przedstawił się Lenie: "jestem Ibisz, Krzysztof Ibisz" ta z wrażenia zemdlała, na szczęście Julka była obok no i pojawiły się plotki że Lena jest w ciąży. Bo nie wiem czy wiecie, ale Rosjanie oprócz Goldeneye, posiadają wiatropylną maszynkę do robienia dzieci, chciało im co prawda gwizdnąć ją KGB w tym celu wysłali swe najlepsze agentki Julię i Lenę bo u nich od czasu pierestrojki pojawił się zastój, ale nieustraszony agent 007 a raczej 001 [najmłodszy]JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI Kszysztof Ibisz ocalił świat przed falą komunizmu. A przy okazji znalazł kolejną dziewczynę Lenę.

Zapomiałaś też o jednej ważnej informacji: Lena i Krzysio napiszą razem książkę :"Eliksir młodości" można będzie ją kupić w telezakupach Mango w promocyjnej cenie "pół kopiejki + koszty wysyłki" jeśli zamówicie ją teraz dostaniecie inne książki napisane przez Krzysia Gratis, a Lena dorzuci Wam pończochy z "Beliy Plaschik i 220"


koko: Off. :coctail:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez weroni93 » 25 czerwca 2011, o 14:09

Moja opcja to co najmniej Bi. Cóż, zaznaczyłam tak bo bądź co bądź wytrzymała z Julią 10 lat, nie były jakąś tam gwiazdką 1 sezonu. Nie chce o tym mówić to nie mówi, fani z TatuHQ widzę wiedzą wszystko i tak :mrgreen:
Tak przy okazji, Koko błagam załóż kabaret :eye:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 25 czerwca 2011, o 14:12

Proszę państwa - żarty żartami, ale wypowiedzi pochodzące z kategorii "nie na temat (czyt. offtopic)" uprasza się zaznaczać małą czcionką. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez Ally26789 » 25 czerwca 2011, o 22:24

"Pudzian Lena" :lol2: . Lena wg mnie jest co najmniej bi. Ciągle ukrywa swoich "chłopaków", piosenka dla Julii - i wiele innych dowodów mi to potwierdzają.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron