Orientacja Leny [ankieta]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena jest...

w 100% heteroseksualna, wódko daj żyć.
2
10%
biseksualna i dlatego zgodziła się na image tatu.
5
24%
co najmniej bi.
8
38%
lesbijką, tęskni za Julią i płacze w poduszkę. :(
2
10%
kryptolesbijką.
3
14%
przybyszem z krainy Bunga-Bunga.
1
5%
w związku ze mną. <3
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 23 czerwca 2011, o 16:05

It's gonna be so much fun. :eye:

Po komentarzach pod newsami i wypowiedziach na forum widzę, że aż niektórych rączki świerzbią żeby o tym pisać zatem... NIE KRĘPUJMY SIĘ! :lol2: Wysuwajmy i obalajmy teorie! Nie bójmy się mówić! Wolność słowa, alleluja i do przodu. :coctail:

Zatem moim zdaniem Lena na pewno nie jest w 100% hetero. Kobieta heteroseksualna nie zgodziłaby się na branie udziału w farsie pt. "pomacajmy się na scenie". I to przez tyle lat! :ups: Moim zdaniem, jak większość osób na naszej planecie, Katina jest bi. Ewentualnie co najmniej bi i taką odpowiedź chyba zaznaczę. Uważam że jest to w miarę logiczne. :eye: Nie trzeba od razu być w związku z kobietą żeby za bi się uważać. W sumie to nikt nie wie jak jest naprawdę, Katina nie lubi "szufladkowania" (co podkreślała wiele razy), ale pogdybać sobie można. :eye:

A tak poza protokołem to Lena jest ze mną. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez ProsteRuchy » 23 czerwca 2011, o 16:19

Ja wybrałem opcję "Przybyszem z krainy Bunga-Bunga". Dlaczego? Oto kilka argumentów:
- wiecznie mleczno-biała skóra
- pomarańczowy kombinezon
- marsiańskie oczy
- wytrzymała 10 lat z Volkovą
- czyta książki aby pozna Naszą kulturę
Mógłbym tak przytaczac bez konca :P
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yasoshlasuma16 » 23 czerwca 2011, o 16:45

Pamiętacie jak w Jorosławiu (czy coś, yaroslavl po angielsku) Julia pocałowała Lenę? Ta się mocno zdziwiła ale nie odrzuciła jej pocałunku :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 23 czerwca 2011, o 16:53

yasoshlasuma16 napisał(a):Pamiętacie jak w Jorosławiu (czy coś, yaroslavl po angielsku) Julia pocałowała Lenę? Ta się mocno zdziwiła ale nie odrzuciła jej pocałunku :D

>>> zing! <<<
Uwielbiam fanów tatuszek. Są tacy pełni miłości do bliźniego... Mam na myśli oczywiście komentarze pod wideo. Szczególnie ten najwyżej oceniany. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez szym » 23 czerwca 2011, o 17:06

[+18!] Moim zdaniem Lena jest lesbijką, a do tego DZIEWICĄ!, bo nigdy nie miała chłopaka "na serio". Coś tak, jak Kuba Wojewódzki u nas, ze swoimi "laskami". :eye: No, chyba że Julia za bardzo zaszalała i poszło... [/+18].
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 23 czerwca 2011, o 17:23

Proszę jeszcze raz oddać głosy, bo zaszedł pewien błąd. Mea culpa. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 23 czerwca 2011, o 18:54

KOKO ZLITUJ SIĘ !!! Ta ankieta zakrawa na kpinę. Poproszę też ankietę dla Julii bo na pewno to lesbijka, Troy , Sven , Steve , Domen to geje, w ogóle Ivan jak kompletował zespół napisał karteczkę "przyjmujemy tylko gejów i lesbijki"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 23 czerwca 2011, o 19:23

Oj tam, oj tam. Moim celem było zsumowanie wszystkich opinii, zrobienie oficjalnych statystyk. :eye: Nie pamiętasz tematu w hasioku o "Wielkiej miłości Julii i Leny"? :eye: W sumie to być może nie było Cię jeszcze na forum.
I tak, ankieta jest w pewnym sensie kpiną. Bawi mnie to jak ludzie wręcz żądają dowodu na istnienie partnera Leny i na siłę łączą ją z Julią, bo tak musi być i koniec, kropka. Otóż musi to na Rusi. :eye: Kuźwa jego mać, a niech i ona się umawia z Angeliną Jolie, mam to gdzieś. :eye: I właśnie dlatego przybrałam najbardziej moim zdaniem neutralną opcję czyli bi. Bo to w sumie nie szufladkuje jakby się tak nad tym dłużej zastanowić. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 23 czerwca 2011, o 19:50

koko napisał(a): Bawi mnie to jak ludzie wręcz żądają dowodu na istnienie partnera Leny
A dlaczego nie przyjmią do wiadomości że Lena po prostu nie lubi obnosić się ze swoim życiem prywatnym tak jak Julia, i nie pokazuje się z swoim facetem.
koko napisał(a): i na siłę łączą ją z Julią, bo tak musi być i koniec, kropka.
Na jakiej podstawie ? Bo się całowały na scenie. Zarabiały na tym. Ludzie niech się lepiej wezmą do roboty a nie dopatrują czegoś czego nie ma. Takie z nich lesbijki jak ze mnie królowa Bona.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez Tija » 23 czerwca 2011, o 21:36

Tutaj nikt nikogo nie szufladkuje i nie ocenia stereotypowo. Lena nie musi się obnosić ze swoim życiem prywatnym, ale pomijając fakt, że sposób ubioru, chodzenia, niechęć do makijażu mogą świadczyć o tym, że jest lesbijką, dla mnie osobiście najbardziej za tym przemawia fakt, że nikt nigdy jej nie przyłapał na mieście z facetem, czy to w restauracji, kinie, gdziekolwiek. Swego czasu Lena była gwiazdą światowego formatu i fizycznie niemożliwym jest, aż tak ''ukrywać'' partnera. Julie od razu przyłapano z Paszą, jeszcze przed zajściem w ciążę, a wcześniej pojawiły się artykuły o jej romansie z chłopakiem ze wsi na której mieszka jej babcia i babcia Julii potwierdziła to. Myślę, że Lena po 1 nie przyzna się do tego, że jest lesbijką ponieważ, media by ją zlinczowały, a osoby nieprzepadające za t.A.T.u. by w to nie uwierzyły. Po 2 wszyscy wiedzą jak religijna jest jej mama i Lena sama mówiła, że jej matka przez cały okres istnienia ''lesbijskiego'' t.A.T.u. bardzo przeżywała każdy pocałunek dziewczyn jaki widziała na ekranie telewizora i nie miało to pozytywnego wydźwięku. Dla Leny rodzina jest najważniejsza z tego co mówiła dlatego, też o przyznaniu się nie ma nawet mowy.
I nikt mi nie powie, że tekst "Never forget you" nie ma lesbijskiego wydźwięku, bo wyraźnie go widać, trzeba być ślepym, żeby tego nie dostrzec.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez robertkey » 23 czerwca 2011, o 21:47

Mnie tez troche smieszylo zawsze to z jaka powaga ludzie podchodza do tego tematu :mrgreen: Mi szczerze az tak by nie przeszkadzalo gdyby byla lesbijka czy chocby bi. Gdyby tylko chciala naprawde cos zrobic z ta swoja kariera to moglaby nawet oglosic sie wojujaca lesbijka feministka! Jesli jednak zgnusnieje w tych Stanach jezdzac po zadupiach to nic nie zmieni jej orietacja ;) Ja myslalem wlasnie ze my wszyscy piszemy o tym na luzie, w zartobliwy sposob :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez yuliasavicheva » 23 czerwca 2011, o 21:57

Tija napisał(a): tym, że jest lesbijką, dla mnie osobiście najbardziej za tym przemawia fakt, że nikt nigdy jej nie przyłapał na mieście z facetem, czy to w restauracji, kinie, gdziekolwiek. Swego czasu Lena była gwiazdą światowego formatu i fizycznie niemożliwym jest, aż tak ''ukrywać'' partnera.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najwidoczniej nie udało się jej nie zostać przyłapaną.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez Tija » 23 czerwca 2011, o 22:14

Doskonale znam te zdjęcia. Chodziło mi o miejsca publiczne typu restauracje itd. Takie pozowane fotki z buziakami i przytulaniem to nawet ma z Troyem, Svenem, facetami z ekipy, którzy pomagali na planie teledysków. i od razu trzeba uznać, że to jej faceci? - to wyszło by na to, że dziewczyna miała większy przerób niż Julia. Ja nadal zdania swojego nie zmienię i twardo je podtrzymuję.
Po za tym na jednym ze zdjęć jest z bratem przyrodnim z drugiego małżeństwa ojca - to tez jej chłopak?
Ja wyraziłam swoja opinie i będę ja podtrzymywać dopóki Katina nie wyjdzie za maż. xD A Ty chyba starasz się usilnie przekonać nas, że Lena jest hetero.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez robertkey » 23 czerwca 2011, o 22:20

YuliaSavicheva (pewnie pomylilem pisownie) dzieki wlasnie za wyczajenie tych fotek :mrgreen: Nawet jesli to nie jej chlopacy. Nie chce sie powaznie wypowiadac czy Lenka lubi chlopcow czy dziewczynki a moze po trochu. Tak jak juz raz napisalem Lenka jest dosc skromna i nie obnosi sie ze swoim zyciem prywatnym. W tym bym upatrywal tego braku sensacji z jej zycia. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Orientacja Leny [ankieta]

Postprzez koko » 23 czerwca 2011, o 23:30

To ja może wyjaśnię wszelkie niejasności żebyście się nie pozabijali. Sekundy temu wyciekła pierwsza okładka magazynu z Leną w roli głównej. Cały wywiad nie jest jeszcze dostępny, ale pod foto zamieszczam ciekawe fragmenty.

Obrazek

VIVA! napisał(a):Po bolesnym rozstaniu z Julią bardzo długo leczyłam rany, które mi zadała. Ja tylko chciałam żeby mnie ktoś kochał. Jako że tęskniłam za dotykiem jej miękkich i napompowanych ust, poczęłam szukać kogoś kto mógłby ją chociaż w tym aspekcie zastąpić. Wtedy właśnie zadzwoniłam do Krzysia. - żali się Katina.
(...)
Nasz związek naprawdę jest cudowny. Pamiętam jak pierwszy raz ujrzałam Krzysia kiedy jeszcze był stary i prowadził Czar Par. Już wtedy rzucił na mnie swój czar. - śmieje się z własnego durnego żartu Katina.
(...)
Razem z Krzysiem planujemy na moim pierwszym solowym albumie zamieścić nasz wspólny cover piosenki "Forever Young" zespołu Alphaville. Jesteśmy bardzo tym faktem podekscytowani.
(...)
Jeżeli chodzi o jedzenie to osobiście uwielbiam dania kuchni japońskiej, ale teraz musimy uważać na to co jemy, bo Krzysio zaczął ząbkować.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron