Facebook, Twitter Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Facebook, Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 26 czerwca 2011, o 11:48

Nowy wpis na Facebooku:
Mexico-USA!!! What an amazing game(I am talking about a soccer game :-))!!!! Congratulations to Mexico!!! :-))))))))))))
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez koko » 26 czerwca 2011, o 11:56

Jak ja nienawidzę kiedy ktoś mówi soccer. TO JEST KUŹWA FOOTBALL!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 26 czerwca 2011, o 12:15

koko napisał(a):Jak ja nienawidzę kiedy ktoś mówi soccer. TO JEST KUŹWA FOOTBALL!

Koko spokojnie:) Jakby tego nie nazwać to gdzie jest tu cytat "KUŹWA" koniec cytatu wzmianka o klipie, albumie, czymkolwiek związanym z pracą zawodową Leny?!Co mnie obchodzi jakaś tam gra w Meksyku ? Może być nawet na Filipinach. Chcę konkrety o postępach prac nad krążkiem!
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez Alexander » 26 czerwca 2011, o 12:30

Na piłkę patrzajet a wideoklipa nie budjet. Jak dobrze być niezależnym artystą z własną wytwórnią. Hie, hie, hie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez Ally26789 » 26 czerwca 2011, o 12:41

Może zamiast o grze piłki nożnej dałaby jakieś info albumie czy datę premiery teledysku.... itp. Bo na razie to tylko fani się niecierpliwią. A takie newsy właściwie mało kogo już obchodzą. :tia:
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez koko » 26 czerwca 2011, o 13:18

Ally26789 napisał(a): Bo na razie to tylko fani się niecierpliwią. A takie newsy właściwie mało kogo już obchodzą. :tia:
To jest taktyka, strategia promocyjna. Zauważcie, że mecz był rozegrany między USA (państwo, w którym Lena chciała się promować na początku, ale nie pykło) i Meksykiem - jej nowym targetem. W tym jest pełno symboliki. :eye: Wchodzenie w dupę Meksykanom powinno zostać dyscypliną olimpijską, naprawdę. Widzieliśmy to już za czasów t.A.T.u., ale teraz to jest totalne przegięcie. Boże, jakie to żałosne.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 26 czerwca 2011, o 13:49

koko napisał(a):
Ally26789 napisał(a): Wchodzenie w dupę Meksykanom powinno zostać dyscypliną olimpijską, naprawdę.
[/size]

Wchodzenie w dupę Amerykanom i Rosjanom przez Polaków także .Wchodzenie w dupę na Euro 2012
Jak na razie dobrze jej idzie, więc nie zdziwiłabym się gdyby album został wydany tylko w Meksyku drogą internetową.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez robertkey » 26 czerwca 2011, o 16:01

Koko chcialbym zwrocic ci uwage ze oprocz "wlazenia z dupe meksykanom" musi nadal wlazic amerykanom. A oni nie zrozumieja co to jest jesli nie powiesz im soccer! Footballem jak zapewne wiesz yankies nazywaja ich zdegenerowana wersje rugby. Dlaczego Lena zamiast przekazywania wynikow sportowych nie odsloni nam rabka tajemnicy? Bo jest przesadna i zabobonna! ;)
Ostatnio edytowano 3 lipca 2011, o 21:06 przez robertkey, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 3 lipca 2011, o 16:34

Nowa wiadomość od Leny:
I just watched the movie "Coming to America". Wow!!! I was laughing like crazy!!! So I guess I got one more "bad mood movie" in my list!!! And since now I am in love with Eddie Murphy!!!! ;-))) Sorry, Sash!!! :-)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez robertkey » 3 lipca 2011, o 21:02

Lena zaczyna obnosic sie ze swoim boyfriendem? Koniec swiata! ;) A ten Sash napewno sie zmartwi ta wiescia. :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 17 lipca 2011, o 18:36

Lena na Facebooku:
I have my very good friend at the house now!!!! Super beautifull model Katya Zharkova!!! :-) Super happy to see her again after half a year!!!!
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez yasoshlasuma16 » 18 lipca 2011, o 09:12

koko napisał(a):
Ally26789 napisał(a): Bo na razie to tylko fani się niecierpliwią. A takie newsy właściwie mało kogo już obchodzą. :tia:
To jest taktyka, strategia promocyjna. Zauważcie, że mecz był rozegrany między USA (państwo, w którym Lena chciała się promować na początku, ale nie pykło) i Meksykiem - jej nowym targetem. W tym jest pełno symboliki. :eye: Wchodzenie w dupę Meksykanom powinno zostać dyscypliną olimpijską, naprawdę. Widzieliśmy to już za czasów t.A.T.u., ale teraz to jest totalne przegięcie. Boże, jakie to żałosne.


Dziwne jakby nie zabiegali o ich względy XD widać, że mają tam dużo fanów etc. więc brną w ten sznyt, ciągną to żeby zyskać coraz więcej sympatii, to normalne.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Facebook,Twitter Leny

Postprzez koko » 27 lipca 2011, o 11:57

Lena na fejsie napisała, że nie może spać. Fani coś jej tam odpisali na co ona, że idzie sobie zrobić herbatę i spróbuje zasnąć. Potem odpisała jeszcze parę razy. Czyż to nie urocze? :eye:

edit:
Lena Katina napisał(a):Właśnie wróciłam z siedmiogodzinnej próby! Jestem baaardzo zmęczona! Chyba obejrzę "Dirty Dancing" - to jeden z moich ulubionych filmów! Oh, czy kiedykolwiek mówiłam Wam że ten film jest przyczyną, dla której wszyscy mnie znacie? :)

Po czym kiedy fani stwierdzili NIE!, Lena odpisała:
Lena Katina napisał(a):Ok, opowiem Wam o tym. Pomyślę nad sposobem w jaki to zrobię. ;)

Chyba w najbliższym vlogu to zrobi. Chociaż... Ciekawe jak się ma Dirty Dancing do Katiny będącej piosenkarką. :ups: Po tym filmie to prędzej bym się spodziewała jakichś tanecznych zapędów. Jakby tak nad tym pomyśleć to Katina niby tańczyła więc pieron wie. Od tańca do śpiewu. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 27 lipca 2011, o 19:28

Niech Lena i Julia się zjednoczą i założą fundację "A Kogo?" [To obchodzi] ale jak się nie ma czym pochwalić to lepszy rydz niż nic.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 27 lipca 2011, o 19:36

Yuliasavicheva, to Ci się spodoba. :eye:

Lena Katina napisał(a):Ok! Oto początek: miałam około 7 lat, spędzałam wakacje w daczy (mały domek letniskowy) z babcią. Mama wysyłała mnie tam w każde lato na 3 miesiące. Miałam tam koleżankę - Olgę. Wciąż mieliśmy czarno-biały telewizor, a ona miała video. W tamtych czasach to było naprawdę coś! Przyniosła kilka kaset, które miałyśmy razem obejrzeć. Zgadnijcie jaka była jedną z nich...
Ciąg dalszy nastąpi. :)
Ah, ta dramaturgia. Cóż za cliffhanger. :eye: W ogóle najbardziej rozwaliła mnie jedna z odpowiedzi, pozwolicie że przytoczę z pamięci - Avatar? :hahaha: Komunistyczny Avatar, ot co! :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron