Facebook, Twitter Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 20 marca 2012, o 21:05

Lena Katina napisał(a):Właśnie przeżyłam swoje pierwsze zajęcia aerobiku i bardzo mi się podobało! )))
Daję wszystko co mam na koncie, że ona na ten aerobik poszła w legendarnym pomarańczowym dresie! :oczka:

Tak w ogóle to po co pisać o albumie skoro można o aerobiku... Rozumiem że Lena chce się dzielić informacjami o tym co robi, ale po 3 latach czekania fani zapewne chcieliby czegoś więcej niż wiadomości o tym że się porozciągała. No ale może się mylę, może oczekuję zbyt wiele.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez Alexander » 20 marca 2012, o 23:09

koko napisał(a):
Lena Katina napisał(a):Właśnie przeżyłam swoje pierwsze zajęcia aerobiku i bardzo mi się podobało! )))
Daję wszystko co mam na koncie, że ona na ten aerobik poszła w legendarnym pomarańczowym dresie! :oczka:

Tak w ogóle to po co pisać o albumie skoro można o aerobiku... Rozumiem że Lena chce się dzielić informacjami o tym co robi, ale po 3 latach czekania fani zapewne chcieliby czegoś więcej niż wiadomości o tym że się porozciągała. No ale może się mylę, może oczekuję zbyt wiele.

Może jej to na przeponę pomoże :eye: albo na ruch sceniczny :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 20 marca 2012, o 23:16

Alexander napisał(a):Może jej to na przeponę pomoże :eye: albo na ruch sceniczny :ups:
To bym widziała do Never Forget. :eye: Najlepiej niech gościa zatrudni. Ma już chórzystkę, a przydałby się ktoś kto odwalałby za nią jakieś kocie ruchy. :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 21 marca 2012, o 11:47

Odnoszę nieodparte wrażenie że dziewczyny nie mają materiału na album, więc piszą o czymkolwiek żeby podtrzymać słabnące zainteresowanie ich osobami. Ten pomarańczowy dres to element "uczłowieczający", nie rozumiecie tego?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 21 marca 2012, o 11:52

yuliasavicheva napisał(a):Ten pomarańczowy dres to element "uczłowieczający", nie rozumiecie tego?
W sensie że jak? Rozwiń, proszę. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 23 marca 2012, o 11:02

Lena Katina napisał(a):Do Oksany Makar, jej rodziny oraz Ukraińców, moje modlitwy są z Wami i życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego.
Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to o całej sprawie może poczytać tutaj. Co za zezwierzęcenie. Chociaż nie - przecież zwierzęta się tak nie zachowują. Degradacja jakichkolwiek ludzkich zachowań i nic więcej. Zero empatii czy czegokolwiek. W głowie się to nie mieści. Tak swoją drogą to Lena polubiła kilka komentarzy pod tym statusem w tej sprawie, m.in. nasz oraz Kasi - fanki z Polski.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez Alexander » 24 marca 2012, o 19:54

Hello everyone! I wanted to share a beautiful photograph of clouds and sunlight forming an Angel in Thailand

<facepalm> ona na prawdę nie ma nic lepszego do roboty?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 24 marca 2012, o 20:13

Alexander napisał(a):
Hello everyone! I wanted to share a beautiful photograph of clouds and sunlight forming an Angel in Thailand

<facepalm> ona na prawdę nie ma nic lepszego do roboty?

Oczywiście że ma. Może słuchać pierwszego albumu Tatu i rozwodzić się nad ich dziecięcymi głosami.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 24 marca 2012, o 20:14

HAHAHAHAHAHAHAHAHA, sczezłam. Kpisz czy o drogę pytasz?! Człowiek czeka na JAKIEKOLWIEK info o albumie, a ta ze zdjęciem chmur wyjeżdża?! KOMEDIA! Po prostu komedia. Fajnie że Lena rozmawia z fanami na fejsie oraz rozwija się technologicznie (czyt. potrafi już wklejać linki), ale równie dobrze może rozmawiać o albumie i wklejać linki do czegoś bardziej związanego z nią. Czasami wydaje mi się, że za dużo wymagam... :ups:

Poważnie, mam wrażenie że oni sobie z nas wszystkich jaja robią. Centralnie. Wrzucanie zdjęć chmur? Kuźwa, poważnie?! Boże czy Ty to widzisz?! Dziwi mnie tylko, że ta chmura nie jest z Meksyku tylko z Tajlandii. :eye:

btw, zauważyłam że rodacy są z dnia na dzień bardziej aktywni na Facebooku Leny. I bardzo dobrze! Trzeba spamować to potem nie będzie "Fani z Meksyku mnie kochają, piszą na mojej stronie!" :eye: Stawiam kolejkę wybranego trunku każdemu kto napisze:
:oczka: "Uwaga, tu Polacy! Przejmujemy tę stronę!" :oczka:


:lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez Alexander » 25 marca 2012, o 08:43

Hi guys. Beny Recabarren, one of my wonderful friends from Chile, wrote me about Daniel Zamudio, a 24 year old man who was attacked and terribly beaten. He is in a coma and near death. Please join with me, Ricky Martin and the people of Chile and pray for Daniel's recovery. Also join with me and let's demand that Chile pass a law dealing with such terrible hate crimes. We are all people! There is no place for hate in this world.

Czyli nasza kochana Lena emanuje ciepłem, dobrocią i empatią tak mocno aby nikt tego nie przegapił. (Może jednak czegoś się nauczyła na tej psychologii). No tak, remix idzie w górę na listach to trzeba przysiąść fałdów i kreować się na skromną piosenkarkę przed nowymi "fanami" oraz odwracać uwagę od braku postępów nad albumem. Wychodzi jej to całkiem nieźle.

A pomijając typowe polskie zrzędzenie na ordynarną autopromocję, która jest o tyle sztuczna bo jest nienaturalnie nagła i najpewniej równie chwilowa, to sprawa jest rzeczywiście nieciekawa. Niektórzy ludzie mają nieźle zrytą banię. Nie wiem co się z tym światem dzieje. Ciekawe jakie rewelacje usłyszymy następne...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 25 marca 2012, o 11:43

Kuźwa! Żeśmy przegapili okazję! Trzeba było do niej napisać o sprawie z Sosnowca... Teraz już ptokach. Wiem, czarny humor jest straszy. Gomenasai. :eye: Ale teraz mogłaby się modlić za to żeby tę sukę skazali albo dorwali gdzieś na ulicy w Łodzi.

No cóż, dla mnie to jakieś dziwne jest. Ja się już nie dziwię, że albumu jeszcze nie ma skoro ona non stop się modli w czyjejś intencji... Idea fajna i w ogóle, ale to jest profil muzyka, tak? A nie Matki Teresy z Kalkuty...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez robertkey » 25 marca 2012, o 11:48

Drogi Alex'ie w wazeliniarstwie nie przebijemy latynosów. Nawet gdybyśmy chcieli być bezkrytyczni wobec Leny. Nas parę dusz naprzeciw całej latynoameryce. Jesli chodzi o empatię Leny to szczęśliwie zauważa także takie sprawy jak na Ukrainie. A nie tylko to co się wydarza w Ameryce poludniowej.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez robertkey » 25 marca 2012, o 11:53

koko napisał(a):Kuźwa! Żeśmy przegapili okazję! Trzeba było do niej napisać o sprawie z Sosnowca... Teraz już ptokach. Wiem, czarny humor jest straszy. Gomenasai. :eye: Ale teraz mogłaby się modlić za to żeby tę sukę skazali albo dorwali gdzieś na ulicy w Łodzi.

No cóż, dla mnie to jakieś dziwne jest. Ja się już nie dziwię, że albumu jeszcze nie ma skoro ona non stop się modli w czyjejś intencji... Idea fajna i w ogóle, ale to jest profil muzyka, tak? A nie Matki Teresy z Kalkuty...

Koko nie bardzo jarzę ten motyw z Łodzią itd. Pewnie to off ale nie ja zacząłem. ;)

koko: Rodzice Madzi z Sosnowca teraz mieszkają w Łodzi. :coctail:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez yuliasavicheva » 25 marca 2012, o 18:30

koko napisał(a):
yuliasavicheva napisał(a):Ten pomarańczowy dres to element "uczłowieczający", nie rozumiecie tego?
W sensie że jak? Rozwiń, proszę. :oczka:

Chętnie, ale jak kupisz mi... pomarańczowy dres.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 27 marca 2012, o 12:07

Lena była się ukulturalnić na przedstawieniu IRIS grupy Cirque du Soleil - słit focia.
No i po cóż jej była ta czapka. Bez byłoby lepiej, no ale jak tak woli to niech dziecko ma i się cieszy. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron