Facebook, Twitter Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Facebook, Twitter Leny

Postprzez koko » 13 lipca 2012, o 11:48

Po kilku miesiącach W KOŃCU zmieniono zdjęcie profilowe Leny. Zmieniono dwa(!) razy. Pierwsze to było jakieś nieporozumienie. Jakość tragiczna, zwykły screencap z występu z Soho, no i te paski po bokach... Drugie jest ciut lepsze, ale też nie nadaje się na profil wokalistki. Może za dużo wymagam, ale takie zdjęcie profilowe może mieć zwykły Kowalski na swoim prywatnym profilu, a nie wokalistka która w domyśle chce podbić świat. Nie da się jakiejś sesji zrobić? Czegoś porządnego? Gdzie są zdjęcia z sesji Kate Turning? Kogoś przerósł fotoszop i nie umie tego fajnie obrobić?

Druga sprawa - cover photo. Też zostało wrzucone dwa razy. Na pierwszy rzut oka to dwa te same zdjęcia, ale jak się je przegląda to widać drobny tuning. :eye: Pierwsza wersja i druga wersja. Wygładzone zmarszczki, wory pod oczami u Svena i Domena. Nawet Lenie przedziałek rozjaśniono tylko nie wiem w jakim celu. :ups:

Osobiście to na cover photo widziałam zdjęcie z jakiejś minimalistycznej sesji. Białe tło, chłopaki w czarnych garniturach, Lena w czerwonej kiecce, efekt głębi, a nie że stoją offem przed obiektywem, kolory z dupy, zero kontrastu. Mówiąc o efekcie głębi mam na myśli mniej więcej coś takiego tylko z ciut innej perspektywy. No i żeby ta sesja nie była wykonana przez Borisa, bo "ma luszczanke firmy Sony", a przez jakiegoś młodego i kreatywnego fotografa z wizją. Chociaż zdjęcie by mogło wyglądać profesjonalnie skoro profesjonalizm na innych poziomach leży i kwiczy. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron