Lena w prasie

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Lena w prasie

Postprzez robertkey » 24 lutego 2012, o 10:47

Rebiata, nie przesadzajcie. A dla mnie to ciekawa odmiana. Lena zawsze taka uładzona i słodka. A tu "powiało chłodem". A gdyby może trochę tak ostrzejszego i żywszego brzmienia? Zamiast tego dość "padaczkowego" i smętnego. Ja nie miałbym nic przeciw takiej metamorfozie Ryżawej! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Lena w prasie

Postprzez szarit » 24 lutego 2012, o 22:19

Rety Julia zrobiła się na "młodego Breżniewa" a Lena?Co one się zmówiły czy jak? :eye: Widać że solo faktycznie brakuje im równowagi ...Lena mam nadzieję że jakąś równowagę uzyska z czasem,bo Julia to jest jeden wielki eksperyment.. :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 04:06

Proszę Państwa oto miś, czyli Katina w zeszłotygodniowym numerze tygodnika FORUM. Zapamiętajcie ten dzień! :coctail:

okładka
>>1<<
>>2<<

Z tym Ivanem to pojechali po bandzie, że o tekście odnośnie Julii nie wspomnę. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez nielegalnaa » 7 marca 2012, o 12:00

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego. Tym bardziej, że nie jest to jakaś tam wzmianka, ale artykuł na dwie strony. Aczkolwiek gdybym była przeciętnym Kowalskim to sądzę, że wywiad nie zrobił by na mnie większego wrażenia. Lena w tym wywiadzie jest strasznie chłodna, o czym już była mowa gdy tylko się ukazał. I w tej skróconej wersji nie wnosi tak naprawdę nic interesującego. Jedyne co z niego zapamiętałam to fakt, że Lena nie lubi Moskwy, bo wszyscy tam plują jadem (pewnie w szczególności fani) oraz to, że Julia wydała dwa single o których nikt nie słyszał. Ludzie zamkną gazetę i zapomną.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 16:02

nielegalnaa napisał(a):Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego. Tym bardziej, że nie jest to jakaś tam wzmianka, ale artykuł na dwie strony.
Dokładnie. W życiu bym nie przypuszczała, że taki tygodnik, bądź co bądź dość poważny, wspomni o którejś z dziewczyn chociaż słowem. Co do temperatury wywiadu napisałam już cały elaborat więc pozostaje mi tylko się z Tobą zgodzić. :D W ogóle to cała ta akcja jest pełna symboliki - Bravo o niej nie pisze, a Forum już tak. Cóż za skok w hierarchii. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez szarit » 8 marca 2012, o 00:07

Wywiad normalnie szok nie wiedziałam że Szapowałow jest jeszcze producentem i menadżerem tatu kiedyś owszem ale od paru lat już dawno na emeryturze z tej funkcji chyba ze coś mnie ominęło...no i zastrzeliła mnie wiadomość że Julia nagrała i wydała 2 single jak to możliwe ze tego nie zauważyłam?A podsumowując fajnie że piszą o Lenie ale mogli by chociaż coś bliższego prawdy pisać a nie wymyślać wstęp i dodatki...sam wywiad naprawdę wystarczyłby,jak nie mieliby co napisać...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 9 marca 2012, o 13:55

Jest coś co rzuciło mi się w oczy. :eye: Otóż na facebookowym profilu Leny jednym z albumów ze zdjęciami jest Worldwide media coverage 2012 co na polski można przetłumaczyć Doniesienia światowych mediów 2012. Tutaj kolejny raz potwierdza się moja teoria, że dla niektórych świat zaczyna się i kończy na granicy meksykańskiej. :ups: W tymże albumie znajdują się tylko i wyłącznie skany z meksykańskich magazynów. :eye: To jest takie żałosne, że właściwie śmieszne. :eye: Ciekawa jestem czy nasze rodzime Forum kiedyś doświadczy zaszczytu znalezienia się w jednej linii z meksykańskimi magazynami. :eye: Rozumiem że oprócz Meksykanów o Katinie nikt raczej nie pisze, ale gdyby chociaż wsadzili tam te skany z Forum to już nazwa albumu byłaby adekwatna. W takiej postaci w jakiej jest obecnie mogliby go przemianować na meksykańskie media o Lenie. :eye: Nawet wywalenie tego worldwide by zadziałało. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 12 marca 2012, o 21:27

koko napisał(a):Proszę Państwa oto miś, czyli Katina w zeszłotygodniowym numerze tygodnika FORUM. Zapamiętajcie ten dzień! :coctail:

okładka
>>1<<
>>2<<

Z tym Ivanem to pojechali po bandzie, że o tekście odnośnie Julii nie wspomnę. :lol2:

Taak, ale z tego co pamiętam bywały wywiady Tatuszek specjalnie dla polskich mediów, a teraz co ? Lipa. Dlaczego ona udziela wywiadów tylko Meksykowi, a własną publiczną prywatną Rosję ma głęboko w czterech literach i jeszcze się dziwi że cała reszta też.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 12 marca 2012, o 21:39

yuliasavicheva napisał(a):Taak, ale z tego co pamiętam bywały wywiady Tatuszek specjalnie dla polskich mediów, a teraz co ? Lipa. Dlaczego ona udziela wywiadów tylko Meksykowi, a własną publiczną prywatną Rosję ma głęboko w czterech literach i jeszcze się dziwi że cała reszta też.
Właśnie odbieram przekaz myślowy od Kaciny... "Nie zapraszają mnie to nie udzielam". :eye:

Żeby takiego wywiadu udzielić to trzeba chcieć. Założę się, że gdyby management wykazał GRAM inicjatywy to takowy wywiad, specjalnie dla polskich mediów, pojawiłby się chociażby na Onecie. Pamiętam jak pisząc do Pana z Onetu pytał on o jakieś materiały promocyjne, zdjęcia, cokolwiek. Dam sobie obie łapy uciąć i nogi w sumie też, że w wywiad również poszliby jak w dym gdyby tylko ktoś im z takim pomysłem wyskoczył. W sensie, jak już wysyłano klip do Onetu to mógł ktoś z taką inicjatywą wyjść. Ja nie wiem, im jest głupio zapytać o takie coś? "No to jak już Wam teledysk wysyłamy to może kilka słów ktoś od Was by zamienił z Leną?" Uważają to za degradację? Przecież to nawet nie jest prośba czy jakieś błaganie na kolanach tylko zwykła inicjatywa. Jak już naprawdę nie chcą na klęczkach to nie od tego Katina jest psychologiem żeby błagalne maile pisać tylko od tego żeby zaszpanować trickami i podsunąć treść, która sprawia wrażenie "na odwal", ale jednak adresat nie czuje, że ktoś patrzy na niego z góry. :eye: Sorry, ale na miejscu Katiny i managementu gdybym zaczynała karierę solową to nie czekałabym na to aż ktoś do mnie przyjdzie tylko sama bym zabiegała. :ups: No ale ja to ja - nie jestem gwiazdą w Meksyku. :eye: Tusk to Słońce Peru, a Lena to Gwiazda Meksyku - koło się zamyka. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 12 marca 2012, o 21:44

Jak dla mnie Obie tatuszki w swoich karierach solowych zachowują się dziwnie. AAAAAA zapomniałam że Lena jest tak zajęta uczestnictwem w życiu w Meksyku i LA że nie miałaby czasu aby go udzielić.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 12 marca 2012, o 21:48

yuliasavicheva napisał(a):Jak dla mnie Obie tatuszki w swoich karierach solowych zachowują się dziwnie.
O Julii się nie wypowiem, bo jednak coś robi, ale Lena sprawia wrażenie... Takiej niezdecydowanej. Z jednej strony chce, z drugiej jednak nie. Niby się coś dzieje, ale jednak bez rozmachu. Tak jak na początku autentycznie było widać entuzjazm to teraz tego nie ma. Teraz jest wylewanie żali na łamach rosyjskiej prasy. :eye: Lena wylewa żale tam, my tu. :ups: Może to ja inaczej na to wszystko patrzę, ale takie mam wrażenie. Gdyby pojawił się jakiś vlog z studia gdzie widzielibyśmy, że oni rzeczywiście nagrywają i album jest na finiszu to chyba morale by się podniosły. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 12 marca 2012, o 21:55

Chyba już wszystkim się znudziło czekanie Bóg raczy wiedzieć na co. Obie są siebie warte, gdyby były choć w połowie tak zorganizowane jak w czasach szkółki aktorskiej, to dawno wydałyby albumy i gościły w międzynarodowej prasie, ale widocznie obie tego w pojedynkę nie potrafią dokonać. Nie ma się co czarować.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w prasie

Postprzez yuliasavicheva » 7 maja 2012, o 09:58

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 7 maja 2012, o 10:09

yuliasavicheva napisał(a):[*]
Bym się wystraszyła jakbym coś takiego w kiosku zobaczyła. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w prasie

Postprzez koko » 1 czerwca 2012, o 00:38

Tłumaczenie wywiadu dla magazynu OK!. :coctail:

tatuhq.pl napisał(a):Mój wygląd to moja zaleta!

Podczas trwania t.A.T.u., Lena Katina podbiła Wielką Brytanię. Kto nie pamięta kusych spódniczek w szkocką kratę, które praktycznie stały się kultowe wśród dorastających dziewcząt. Dzisiaj Lena pracuje w Los Angeles nad solowym projektem i nagrywa nowe piosenki – tylko po angielsku (dane nieaktualne - przyp. tłum.).

O sukience z kwiatowym nadrukiem

Artysta może dyktować swój styl publiczności. Jeżeli odnosisz sukces, ludzie zaczynają Cię kopiować. Co się nosi, najlepiej się sprzedaje, a nie na odwrót. Pamiętasz jak wiele dziewczyn zaczęło nosić mundurki szkolne w czasach świetności t.A.T.u.? Przedtem to był tylko zwykły mundurek. Można powiedzieć, że byłyśmy wyznacznikami stylu. Mimo to najważniejszym jest żeby nosić nie to co modne, a to co Ci pasuje. Ja, na ten przykład, uwielbiam sukienki z kwiatowym nadrukiem, ale nie na mnie. Zakładam taką sukienkę i wyglądam jak mleczarka z Riazania. Dziewczyny, musicie spojrzeć na siebie w lustrze! Nawet jeśli coś jest stylowe, nie oznacza że jest dobre. Tak samo jeżeli coś jest seksowne, nie oznacza że jest bezpośrednie. Mężczyzna zaczyna się nudzić kiedy strój nie pozostawia mu nic do wyobrażenia.

O Vivian Westwood

Kiedy słyszę słowa "angielski styl" wyobrażam sobie tylko jedno – klasyczną elegancję, mężczyzna we fraku, kobieta w eleganckiej sukni. Wyobrażam sobie typowych Anglików, wystawnych i surowych w dobrym tych słów znaczeniu. Ubieranie się w sposób, który wyróżnia z tłumu jest uważany w Anglii za głupi. Mimo to moja droga Vivian Westwood, która uwielbia styl, w którym zrobiona została sesja, złamała konserwatywne założenia i stała się bardzo popularna! Wie jak przyciągnąć uwagę. Jednakże kiedy widzisz jej ubrania wiesz, że są drogie nawet jeśli są pocięte. Nie w "bogatym" sensie, bo wszystko co robi Vivian Westwood jest w jej własnym stylu. Co tu dużo mówić, jest jedyna w swoim rodzaju. Biały kruk.

Bycie sobą jest ważne

W dzieciństwie też byłam białym krukiem. Rudzielec w piegami. Oczywiście zaczepiano mnie, ale te żarty smuciły mnie do takiego stopnia, że uznałam iż mój inny wygląd jest moją zaletą. Tym którzy zawracali mi głowę mówiłam "Wszyscy po prostu jesteście zazdrośni". Przezwyciężenie tego nie było łatwe. Wymagało to ode mnie wiele pracy. Kiedy fani moi i Julii mówili, że chcą wyglądać jak my, odradzałam im. Nie powinieneś starać się wyglądać jak ktoś inny, musisz kochać siebie takim jakim jesteś… Zbliża się lato, teraz mam mało piegów – to mnie martwi.

O Grammy

Kiedy mówię "Lena Katina" nie każdy wie kim jestem. Kiedy mówię "Lena Katina z t.A.T.u." ludzie momentalnie mnie rozpoznają. Teraz jestem zajęta solowym projektem i chcę zmniejszyć wpływ przywiązania (do t.A.T.u. - przyp. tłum.). Nie dlatego że odrzucam powiązania ze swoją przeszłością, ale dlatego że chcę aby ludzie wiedzieli więcej o mojej własnej muzyce. Moim celem nie jest powtórzenie sukcesu t.A.T.u., to niedorzeczne. Chciałabym raczej osiągnąć nowy sukces jako Lena Katina oraz oczywiście otrzymać Grammy! Czasami wyobrażam sobie co ubiorę na ceremonię, co powiem na scenie...
Lena. Na Grammy. Pocieszna jest. :eye: Mierz siły na zamiary kochana, a najlepiej wydaj wcześniej album. Jedyna nagroda, którą na chwilę obecną może dostać to marmurowa płyta za 0 sprzedanych płyt. :eye: W co się ubierze? Ba, ja już wiem. Grammy to strasznie podniosła uroczystość. Trzeba się ubrać stosownie do sytuacji - na stypowo. :ups: A tak ogólnie to nic odkrywczego. Kilka nic nie wnoszących refleksji, no ale w końcu to nie jest porządny wywiad. Najważniejszym fragmentem moim zdaniem jest "Kiedy mówię "Lena Katina" nie każdy wie kim jestem. Kiedy mówię "Lena Katina z t.A.T.u." ludzie momentalnie mnie rozpoznają." Wniosek? Buzi na zgodę i wracać do zespołu. :eye: Marzenia. BaY. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron