RAWsession

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

RAWsession

Postprzez ProsteRuchy » 15 lipca 2011, o 07:18

>>>*<<<
>>>*<<<

RAWsession
Hey do y'all remember that band tatu? Well they were in the studio recording drums for Lena Katina's new album and we asked if she wanted to do a RAWsession. Guess what? She said yes and is here with us now.


Z tego co zrozumiałem, Lena wraz z zespołem podczas nagrywania w studio została poproszona o surową sesje nagraniową(wykonanie kilku piosenek?). Ze zdjęc można wywnioskowac że zostało to zarejestrowane kamerą.

W skrócie RAWsession to grupa ludzi kochająca muzykę. Nakłaniają oni artystów do wykonywania swoich piosenek bądź coverów w nietypowej aranżacji a mianowicie przy użyciu jak najmniejszej ilości sprzętu. Nagranie jest surowe, bez żadnych udziwnień/ulepszeń. Do takiego projektu zostałą nakłoniona Lena podczas jej sesji nagraniowej.
http://www.facebook.com/pages/RAWsessio ... 96?sk=info
http://www.rawsession.com/
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: RAWsession

Postprzez koko » 15 lipca 2011, o 10:02

Uznałam, że w sumie można zrobić osobny temat. Przeniosłam tutaj i połączyłam posty odnośnie tego wydarzenia z innych tematów.

Cudownie, będą nowe filmiki. :mrgreen: Ciekawe jakie piosenki nagrali i ile z nich będzie nam dane posłuchać. Sądząc po występach, które udostępniają na YouTube, jakość będzie nawet dobra zatem pozostaje nam tylko poczekać. :coctail:
W ogóle... Ona ma włosy. Długie w sensie. Po co oni je podwijali do teledysku? Nie ogarniam. :palec:

Zespół
Lena
Niech mi ktoś powie, że oni nie zagrali LITD (lost in this dance)...

Poza tym Lena na fejsie napisała, że zagrali dwa covery oraz jeden własny utwór. Chciałabym usłyszeć jej wykonanie Woman All The Way Down. :eye: To byłoby genialne. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWSession

Postprzez ProsteRuchy » 16 lipca 2011, o 09:25

Lena wygląda fantastycznie :oczka: Wszystko mi się podoba- strój, makijaż, fryzura no i ten biustonosz xD Ciekawe jakie piosenki wybrali. Szczerze, najbardziej ciekawią mnie covery. Mam nadzieje że nie wykonała dwóch utworów t.A.T.u. w ramach tychże coverów ^^
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: RAWSession

Postprzez koko » 16 lipca 2011, o 09:30

ProsteRuchy napisał(a):Mam nadzieje że nie wykonała dwóch utworów t.A.T.u. w ramach tychże coverów ^^
:hahaha:

To by było przegięcie, ale chyba raczej takiego tupetu by nie mieli. Przeglądając kanał RAWsession widzę, że wykonawcy robią covery znanych piosenek więc... Pieron wie w sumie. Może Lena wybrała jakieś takie swoje ulubione. Chciałabym cover Adele, ale Lena raczej nie dałaby rady ogarnąć.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWsession

Postprzez ProsteRuchy » 16 lipca 2011, o 09:33

Ona uwielbia Roxette, więc może wykona coś z ich repertuaru. Ja bym chciał aby zaśpiewała Frozen Madonny bądź E.T. Kate Parry ^^. Zresztą, poczekamy, zobaczymy:P
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: RAWsession

Postprzez koko » 17 lipca 2011, o 10:54

ProsteRuchy napisał(a):Ja bym chciał aby zaśpiewała Frozen Madonny bądź E.T. Kate Parry ^^.
E.T.! Tak! To by było ciekawe, bo w końcu ludzie się upierają, że Katy zerżnęła ATTSS. :eye: Niech już to wrzucą... Ciekawość mnie zżera.

ProsteRuchy napisał(a):Wszystko mi się podoba- strój, makijaż, fryzura no i ten biustonosz xD
Ze specjalną dedykacją zdjęcie wrzucone przez Olgę na fejsie. Do grupy o jakże wymownej nazwie We Love Lena Katina's Boobies!!! ( · Y · ). :eye:

edit:

Katina w komentarzu na facebooku napisała jakie covery zagrali. Niżej daję linki do oryginałów.
Owl City - Deer In The Headlights
Alexandra Stan - Mr Saxobeat - to będzie ciekawe. :D

Z własnych piosenek - Never Forget. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWsession

Postprzez ProsteRuchy » 17 lipca 2011, o 14:26

Ciekawe jak Lena będzie brzmiała w wybranych przez siebie coverach. Mam nadzieje że wyrażając zgodę na występ live dziewczyna wiedziała co robi. Występ ten pozwoli nam stwierdzić w jakim stopniu Lena wokalnie podskoczyła bądź podupadła. Już nie mogę się doczekać wyników tego projektu :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: RAWsession

Postprzez koko » 19 lipca 2011, o 18:54

pytanie: Cześć, wiesz kiedy RAWsession z Leną Katiną będzie gotowe (do publikacji)?
Eric Zimmermann: Miejmy nadzieję, że pod koniec tego tygodnia.

:oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWsession

Postprzez yasoshlasuma16 » 19 lipca 2011, o 23:29

Nie wiem jakim cudem ale za 1szym razem przeczytałam "pod koniec grudnia"

:lol2: :lol2: :lol2:

that would be soooooooooooooo t.A.T.u. ^^
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: RAWsession

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 01:04

Eric Zimmermann na fejsie napisał(a):Cutting Lena Katina RAWsession Video. Amazing performance...

Czyli chyba już niedługo to dostaniemy. :D Poza tym chciałabym dodać, że Pan Eric Zimmermann polubił naszą stronę na fejsie. :coctail:

edit:
Odpowiedź na pytanie jak sytuacja z RAWsession Leny
Eric Zimmermann na fejsie napisał(a):Bardzo, bardzo blisko. Czekam na audio, ale sądzę że sesja pojawi się w tym tygodniu.


edit2:
Owl City "Deer In The Headlights" Cover by Lena Katina
Nareszcie. :oczka:
Po pierwszym przesłuchaniu w sumie mi się podoba, co trochę mnie zaskoczyło bo sama piosenka jest moim zdaniem średnia. Coś więcej napiszę jutro, może po kilku przesłuchaniach to wykonanie zmieni moje zdanie o utworze. MP3 dla chętnych. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWsession

Postprzez nielegalnaa » 5 sierpnia 2011, o 10:01

Zgadzam się, sama piosenka średnia. Wolę dlatego poczekać na kolejny cover, aczkolwiek uważam że Lena spisała się super, tak jak i zespół...jedynie chórek nie 8)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: RAWsession

Postprzez Leonardo » 5 sierpnia 2011, o 10:11

Lena się bardzo spisała. Pokazała tylko, że powinna się urodzić mężczyzną. Ma skale typowo męską, dzięki czemu brzmi dobrze w tych obszarach. Nie miauczy więc jest dobrze. Co do chórzystki... To ja was proszę, ale bez przesady. Kto ją tam wcisnął? Może z tego trzepaku wzięła koleżankę z blokowiska, tak to właśnie brzmi. Reszta na poziomie, ale pupy nie urywa.
Czekam na falsetowe "must surrender" w pomidorze :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: RAWsession

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 15:46

Powiem tak, podoba mi się bardziej niż oryginalne wykonanie. Pani z chórku przekombinowała, no ale cóż. :eye: Skupię się na dobrych stronach. :ups: Lena pozytywnie mnie zaskoczyła. Bałam się jak poradzi sobie z utworem, ale wybrnęła i efekt końcowy jest naprawdę dobry. 2:48-2:59 - mistrzostwo świata. :D Nie mogę się doczekać interpretacji Mr. Saxobeat. Ciekawe czy podoła, bo jest to piosenka z zupełnie innej beczki w porównaniu z Deer In The Headlights. No i oczywiście aranżacja Never Forget. Oby reszta filmików pojawiła się w miarę szybko. :coctail:

Leonardo napisał(a):Ma skale typowo męską, dzięki czemu brzmi dobrze w tych obszarach.
Leoś, coś Was łączy. Czyż to nie piękne? :oczka:

Leonardo napisał(a):Czekam na falsetowe "must surrender" w pomidorze :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Czekamy! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: RAWsession

Postprzez robertkey » 5 sierpnia 2011, o 22:23

Nie bede zgrywal znawcy spraw wokalnych. Jednak rzeczywiscie drugi glos w polaczeniu z Lena brzmi czasem dziwnie. Jesli ktos z nas jest autorytatywny w tym temacie to wytlumaczy co z ta panienka wspierajaca Lene. A moze tak mialo byc? Jesli chodzi o strone wizualna to dla mnie sam cymes! :mrgreen: Moze nawet bardziej mi sie podoba niz "never forget" ;) Szczegolnie te zblizenia Leny byly slodkie ze wyrwaly mnie z trzymajacej mnie melancholii. :faint: Czasem prostota jest lepsza od wydumanych pomyslow. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: RAWsession

Postprzez ProsteRuchy » 6 sierpnia 2011, o 18:18

Uważam że Lena spisała się bardzo dobrze. W jej wykonaniu Deer In The Headlights brzmi fantastycznie. Sama piosenka nie jest w moim typie ale w repertuarze Leny słucha mi się jej bardzo przyjemnie. Niecierpliwie czekam na reszte :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron