Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 30 lipca 2011, o 10:39

Może przyda się taki temat na wszelkie informacje odnośnie naszych prób (udanych lub też nie) promocji Leny w Polsce. Otóż mam do zakomunikowania, że odnieśliśmy z szymem pierwszy mały sukces odnośnie Leny w jakimkolwiek polskim radiu. Pewnie większość z Was (lub też nie :eye:) kojarzy stronę kwejk. Od jakiegoś czasu działa także radio internetowe - kwejk.fm. Uznałam że w sumie warto spróbować i wraz ze wspomnianym wyżej szymem napisaliśmy maila. Oto błyskawiczna odpowiedź jaką otrzymałam:

Witam,
Dziękuję za wiadomość. Singiel ciekawy, zaprezentuję go podczas najbliższej Zajaffki między 18:00 a 21:00 w poniedziałek. Tatu osobiście przypadł mi do gustu, toteż z chęcią sprawdziłem podlinkowanego singla. Czy będzie hit, nie wiem, ale na pewno warto sprawdzić .
Singiel trafi do Kwejk FM od najbliższego poniedziałku ;-)

Pozdrawiam,
Piotr Baranowski

Można? Można. Kroczek po kroczku i coś z tego będzie. :coctail:
Naprawdę uważam że management powinien nas wszystkich zatrudnić do działu promocji. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez yuliasavicheva » 30 lipca 2011, o 11:30

Koko jesteś za nich za droga, więc nie mogą Cię zatrudnić
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez robertkey » 30 lipca 2011, o 21:59

Koko, jesteś też zbyt bezpośrednia i krytyczna a wiesz że w tamtym team'ie za to raczej wyp. . . z roboty! ;)

koko: Off i polskie znaki. :coctail:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 13:58

Dla dobra projektu Leny jestem w stanie zmienić się w przykładnego dupoliza, który we wszystkim widzi przebłysk geniuszu bądź dotyk ręki Boga. W myśl zasady Everybody lies. :coctail: Poza tym mówiłam o nas wszystkich. Moglibyśmy być sprawnie działającą filią projektu Leny w Polsce. :eye:
Tfu, co tam w Polsce! Z rozmachem - w Europie Wschodniej! :lol2:


edit:
Chcesz pomóc Lenie dostać się do polskiego radia? Świetnie. Poniżej podaję adresy mailowe kilku głównych stacji radiowych oraz wzór wiadomości jaką należy wysłać. Czy zadziała? Nie wiadomo, ale pospamować zawsze można. :eye: Jutro napiszę w tej sprawie do Svena i oczywiście podzielę się odpowiedzią jeżeli takową dostanę. :coctail:

Antyradio - http://www.antyradio.pl/Radio/Kontakt- / biuro@antyradio.pl
Chilli ZET - chillizet@chillizet.pl
Eska Rock - radio@eskarock.pl
Radio Plus - radioplus@radioplus.pl
Radio ZET – radiozet@radiozet.pl
Radio Złote Przeboje - kontakt@zloteprzeboje.pl
RMF FM - redakcja@rmf.fm
Roxy FM - agrest@roxy.fm
Trójka - trojka@polskieradio.pl


Szanowna redakcjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dodanie do playlisty utworu "Never Forget" ex-wokalistki t.A.T.u. - Leny Katiny. Dziewczyny postanowiły rozpocząć prace nad solowymi projektami. Efektem działalności Leny jest wyżej wymieniony singiel.
Kontakt z managementem - question_please@lena-katina.com

Pozdrawiam,
Imię Nazwisko
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2011, o 19:38

Może to i jest żałosne ja raczył to ująć Patiomkin, ale przynajmniej będziemy mieć jakiś wkład w projekt Lena Katina. Najłatwiej jest siedzieć, nic nie robić, krytykować i oczekiwać Bóg wie jakich efektów. Dlatego Inicjatywę popieram, w 100% i zapytam czy powyższe oświadczenie mogę wrzucić na inne fora dotyczące muzyki rosyjskiej ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 19:52

Ależ oczywiście. Wal gdzie się da. :D Plan jest taki żeby jutro, tuż po zagraniu singla przez Kwejk FM, napisać maila do Svena. Zapytać o rotację w polskich stacjach, wspomnieć o naszej akcji. Na forum Leny informacja o Kwejku została bardzo dobrze przyjęta zatem podesłałam im też prośbę o pomoc w rozsyłaniu maili. Mam nadzieję, że spotka się z podobnym przyjęciem. Grunt to być dobrej myśli i liczyć na odzew. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez robertkey » 31 lipca 2011, o 22:53

Koko, slusznie bo jak juz dzialac to na calego. Zgodnie z propozycja porozsylalem emalie a nawet wyczailem kontakt do dwoch lokalnych stacji. U mnie tzn. w kuj-pom. Jednej sieciowki i niezaleznej. Moze to cos da, kto wie. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 15:39

Prezenter Kwejk FM, Michał Ćwiek, właśnie wspomniał o dzisiejszej ogólnopolskiej (ależ pojechał po bandzie :eye:) premierze singla Leny. Poniżej plik do ściągnięcia, bo akurat nagrywałam. :eye:

>>> download <<<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez szarit » 1 sierpnia 2011, o 16:12

Lena powinna cię zatrudnić na etacie i innych fanów też a zwolnić tą ekipę co ma no poza muzykami.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez koko » 1 sierpnia 2011, o 19:36

Jeżeli ktoś chce to proszę - uwieczniona wiekopomna chwila. :eye: Szkoda że koleś nic nie gadał, ale... Niech mi ktoś powie co to jest śpiewanie sylabiczne? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez robertkey » 2 sierpnia 2011, o 11:52

Sam jestem podekscytowany ta "promocja" Leny. Swietnie jesli gdzies ten kawalek "zazre"! Niestety zaraz dopadlo mnie zwatpienie. Przeciez jest tyle nowego materialu. Czy Lena nie utonie w tej powodzi?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 2 sierpnia 2011, o 11:57

Prawdopodobieństwo utonięcia jest ogromne. Ale słyszałam o dobrej szkółce pływackiej - Universal Music. :eye:

Tak poważnie - jeżeli management się postara o rotację w stacjach typu RMF bądź Radio ZET to może coś z tego będzie i jej nie wchłonie cały ten szajs, który jest wszechobecny. Minusem piosenki jest jej, bądź co bądź, stonowanie. Gdyby była bardziej skoczna (helloł, IRS) to byłoby łatwiej. :D Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce

Postprzez yasoshlasuma16 » 2 sierpnia 2011, o 17:22

koko napisał(a):bo akurat nagrywałam. :eye:


cóż za zbieg okoliczności :eye:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 3 sierpnia 2011, o 06:48

yasoshlasuma16 napisał(a):cóż za zbieg okoliczności :eye:
Serio. Sprawdzałam w jakiej jakości nagrywa mi z radia, akurat skończyła się piosenka i benc. :eye:

Poza tym pragnę dodać, że lista maili którą sporządziliśmy została wysłana Svenowi, a management chyba jednak nie zapomniał o Polakach. Zobaczymy jak to teraz będzie. :D

edit:
Ktoś nam narobił niezłego gnoju. Gratuluję wyobraźni - przedstawiciel managementu w Polsce. Tego jeszcze nie grali. :...:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez robertkey » 3 sierpnia 2011, o 19:41

koko napisał(a):
yasoshlasuma16 napisał(a):cóż za zbieg okoliczności :eye:
Serio. Sprawdzałam w jakiej jakości nagrywa mi z radia, akurat skończyła się piosenka i benc. :eye:

Poza tym pragnę dodać, że lista maili którą sporządziliśmy została wysłana Svenowi, a management chyba jednak nie zapomniał o Polakach. Zobaczymy jak to teraz będzie. :D

edit:
Ktoś nam narobił niezłego gnoju. Gratuluję wyobraźni - przedstawiciel managementu w Polsce. Tego jeszcze nie grali. :...:

Koko, coz ma znaczyc to ostatnie zdanie?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron