Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez yuliasavicheva » 1 kwietnia 2012, o 10:37

nielegalnaa napisał(a): Po tym całym Meksyku naprawdę trudno uwierzyć, że Lena może napisać o jakimś innym fanklubie

Myślę że Twoja radość jest przedwczesna. Gdyż Lena na Fb napisała:
What do you think about me recording Never Forget in Spanish? Do you think enough people want it? My Manager and I think it could be a good idea. So, if you want me to Never Forget in Spanish, let me know here! Show me!!!!
Normalnie gdy słyszę słowo "Spanish" to myślę o Enrique Iglesiasie, ale w przypadku Leny miałam tylko jedno skojarzenie - Meksyk
Szkoda że ten jej Manager nie podpowiedział jej słów "Russian language" bo coś mi się wydaje że Rosjanie by się nie obrazili.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez Alexander » 1 kwietnia 2012, o 10:45

yuliasavicheva napisał(a):Myślę że Twoja radość jest przedwczesna. Gdyż Lena na Fb napisała:
What do you think about me recording Never Forget in Spanish? Do you think enough people want it? My Manager and I think it could be a good idea. So, if you want me to Never Forget in Spanish, let me know here! Show me!!!!
Normalnie gdy słyszę słowo "Spanish" to myślę o Enrique Iglesiasie, ale w przypadku Leny miałam tylko jedno skojarzenie - Meksyk
Szkoda że ten jej Manager nie podpowiedział jej słów "Russian language" bo coś mi się wydaje że Rosjanie by się nie obrazili.

Swoją drogą, to ten post zniknął z profilu w tajemniczych okolicznościach :eye: Ciekawe dlaczego...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez yuliasavicheva » 1 kwietnia 2012, o 10:54

Pewnie Lena współpracuje z Davidem Copperfieldem i to jego zasługa ;) Poza tym dziś 1 kwietnia więc może to był żart z okazji Prima aprilis
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 1 kwietnia 2012, o 11:22

Śpiewanie w języku, którego się nie zna jest ciut bez sensu, ale co tam. :ups: Wolałabym po rosyjsku...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez yuliasavicheva » 1 kwietnia 2012, o 13:10

Julia też nie do końca znała angielski, a śpiewała po angielsku. JA CHCĘ ROSYJSKI!!!!
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 1 kwietnia 2012, o 16:30

Pozdrowienia na które było warto czekać X czasu. :love:

Dzień Dobre - idę gdzieś umrzeć ze szczęścia, zw. :oczka:

Nasze nowe dziecko - Lena.TatuHQ.pl. Opisy, życiorysy, teksty, tłumaczenia, wszystko czego dusza zapragnie - smacznego. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez Mirva » 1 kwietnia 2012, o 16:47

właśnie obejrzałam video i jestem z Was dumna ogromnie 8)
tak trzymać! a stronka cudna :)
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez robertkey » 1 kwietnia 2012, o 18:06

Muszę powiedzieć że miałem palpitacje gdy przeczytałem że będzie wideo od Leny. Jestem pod wrażeniem. Chociaż czuję lekki niedosyt. A strona śliczna. Mam rozumieć że to jest jakby osobna strona czy część tego co mamy?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez Alexander » 1 kwietnia 2012, o 18:28

Trochę jedno i trochę drugie. Działa jako subdomena, czyli nadal jest częścią serwisu, w dodatku integralną. Newsy o Lenie pojawiać się będą zarówno na nowo otwartej podstronie, jak nadal będą widoczne na stronie głównej tatuhq. A z drugiej strony teksty piosenek i inne materiały dotyczące solowej kariery nie będące newsami są wyłącznie na podstronie Leny. :]

Założenie jest przede wszystkim takie, aby panował porządek - chcesz sprawdzić newsy o którejś z dziewczyn - wchodzisz na jej podstronę, chcesz zobaczyć teksty solowych piosenek i inne informacje - wchodzisz na podstronę. Chcesz zobaczyć co nowego działo się w ostatnich dniach u obu dziewczyn - zaglądasz do newsów na głównej stronie tatuhq.

Strona o Julii jest oczywiście w budowie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 2 kwietnia 2012, o 23:43

Dokładnie tak jak powiedział Alex. Podstrona o Lenie posiada działy, których na stronie głównej nie uświadczysz, ale nie znaczy to że od teraz newsy o Katinie będą pojawiały się tylko na lena.tatuhq.pl. Nie. Strona główna broń Boże nie umiera. To byłby absurd. :eye: Newsy będą publikowane na obu stronach. Celem lena.tatuhq.pl jest zebranie w jednym miejscu ciekawostek o występach, muzykach i wszystkich innych rzeczach związanych stricte z jej projektem. Jeżeli na podstronie pojawią się aktualizacje - przeczytasz o tym na głównej. :D

Tak btw, jeżeli ktoś ma konto na Kozaczku czy innych takich śmiechowych portalach to niech im podeśle wideo. Róbmy Lenie dobry PR. :eye:

btw2, tak sobie kontemplowałam nad tym wideo... Nad tym jak powiedziała Dzień Dobry. Czyj to był pomysł? Jak mniemam Svena, bo w końcu dość długo mieszkał w Polsce więc pewnie trochę szprecha, tak ciut-ciut (swoją drogą zajebiście fajny gest :D). I teraz skumajcie akcję - Niemiec uczył Rosjankę jak mówić Good Morning/Afternoon (w domyśle jak mniemam witam) po polsku. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez robertkey » 3 kwietnia 2012, o 16:49

Droga Koko jakto mówią hiphopowcy ". . to jest wojna!" Każda szabla się liczy. Także niemiecka. Z resztą kto lizną historii to, wie że wielu niemców nie raz walczyło po naszej stronie. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Promocja Leny w Polsce (akcje, pomysły und so fort)

Postprzez koko » 29 kwietnia 2012, o 18:58

Być może pamiętacie listę ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi, którą pozwoliłam sobie stworzyć kilka miesięcy temu. Otóż wersja delux (zawierająca jeszcze więcej maili oraz numery telefonów) właśnie poszła do Tristrama. :eye: Mam nadzieję, że jego prośba o listę nie była od tak sobie żeby mi tylko znaleźć zajęcie na paręnaście minut, ale coś z tym rzeczywiście zrobi. :ups: Módlmy się. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron