Logo Leny [konkurs]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Logo Leny [konkurs]

Postprzez koko » 8 sierpnia 2011, o 11:38

Lena Katina na fejsie napisał(a):Konkurs na logo:
Na wypadek gdybyście nie zrozumieli czego konkretnie od Was chcę - potrzebuję logo dla swojego imienia, czegoś fajnego i śmielszego, bo muzyka stała się trochę bardziej ostra, a napisanie po prostu "Lena Katina" już nie wygląda fajnie. Zróbcie coś krótkiego i interesującego. Możecie wysyłać swoje pomysły tutaj zhenya@lena-katina.com
Dziękuję!!! :)


A ja nadal nie kumam o co jej chodzi. :eye: To jak to ma być? Samo Lena? Coś zupełnie innego? Logo-logo czy co? :ups: Ktoś ogarnął i jest w stanie wytłumaczyć?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Logo Leny [konkurs]

Postprzez robertkey » 8 sierpnia 2011, o 12:34

Koko a ja ci mowie ze Lena za dlugo siedzi w Stanach. Naogladala sie konkurencji. Po prostu Lena przerzuca sie na gangsta-rap i potrzebuje logo do tego ze zlota i brylantow co raperzy nosza w zebach! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Logo Leny [konkurs]

Postprzez koko » 9 sierpnia 2011, o 15:02

Szczegóły konkursu:

Poszukiwane: nowe logo (symbol + typografia) Leny Katiny
Wymagania: symetria i wertykalność (innymi słowy, pionowość) w symbolu oraz typografii
Termin: propozycje przyjmowane będą do 31 sierpnia (zhenya@lena-katina.com)
Plik: .jpeg + .eps
Dodatkowe info: Jeśli nie jesteś dobry w rysowaniu, ale masz pomysł, spróbuj stworzyć projekt.
Nagroda: VIP-członkostwo na ten i przyszły rok oraz portret z teledysku Never Forget osobiście podpisany przez Lenę

Ja uhum, już wygrane. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Logo Leny [konkurs]

Postprzez yasoshlasuma16 » 9 sierpnia 2011, o 17:44

Ku*wa, tym tempem to za 2 lata oni nas poproszą o kompozycje na plytę, okładkę, promocję, remixy, pracę menadżera, producenta, i jedyne co oni zrobią to wokale XD
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron