Lena i Belanova (Tic-Toc)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez koko » 9 sierpnia 2011, o 06:05

Video z Leną i Belanovą

+ piosenka, którą Lena zaśpiewała z zespołem pojawi się jutro :oczka:
+ Katina za tydzień jedzie do Meksyku się promować

Sposób w jaki mówi "some nudity"... :zako: Katina powinna zrobić taki stream o ludzkiej godzinie i tylko o sobie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez ProsteRuchy » 12 sierpnia 2011, o 18:10

Już można posłuchać oraz za darmo ściągnąć Tic-Toc w wykonaniu Belanovy oraz Leny :)
http://belanova.bandcamp.com/track/tic- ... ena-katina

Ps.
Obecność Leny w tym utworze sprawia że słucha się go zdecydowanie przyjemniej. Nie jest to może fantastyczna kompozycja ale nie jest również tragiczna. Ot taka sobie zwykła elektroniczna pioseneczka :)

Zmieniam zdanie, Tic Toc mega mi się wkręciło xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez February » 12 sierpnia 2011, o 21:17

Lekka i przyjemna piosenka :love: Uwielbiam :oczka: Kocham Lenę w takich klimatach :D
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez nielegalnaa » 13 sierpnia 2011, o 09:44

Bardzo mi się podoba, chyba bardziej niż "Never Forget". Myślę, że Lena bardzo dobrze zrobiła występując w utworze Belanov'y, teraz czekam tylko na klip :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez koko » 13 sierpnia 2011, o 14:32

Ja się wyłamię, bo coś jednak mi piosenka nie przypadła do gustu. W tym wszystkim najbardziej podoba mi się Lena i na tym w sumie się kończy. :eye: Takie typowe pseudo-electro, które ostatnimi czasy zalewa nas ze wszystkich stron. Nie wyłamali się szczególnie. Powiedziałabym nawet, że jest to nieudolna podróbka Daft Punk w połączeniu z Röyksopp. Nie zrozumcie mnie źle, może i jest to dobre, ale już znudziło mi się umcyk-umcyk. Może z czasem się przekonam. Być może teledysk sprawi, że się zachwycę. Na chwilę obecną stwierdzam, że bardziej żywiołowe byłoby ruskie Boso nagrane z Zakopower. :ups:

я пойду босиком
я пойду босиком
я пойду бооооооооосиком... :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez weroni93 » 13 sierpnia 2011, o 16:09

Tak szczerze powiedziawszy... piosenka raczej średnio mi się podoba. Piosenka w sumie jest dobra jak parę razy jej przesłuchać, ale pełno takich piosenek jest na rynku. Muszę piosenkę przemęczyć co najmniej 5 razy na słuchawkach, żeby się wkręcić :mlynek: . Na początku nawet Leny nie poznałam, co mi się pierwszy raz zdarzyło :eye:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez yuliasavicheva » 17 sierpnia 2011, o 15:18

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez koko » 27 września 2011, o 18:50

Teledysk

Zagadką całego teledysku jest chyba to gdzie tam można usłyszeć gitarę basową, bo niby koleś coś brzdęka, ale ni w ząb tego nie słychać. Skojarzyło mi się to z klipem Blue Café do utworu Buena gdzie Pan Paweł Rurak-Sokal uparcie chodził po korytarzu z gitarą i na niej grał, ale tej jego genialnej gry też nie było nam dane usłyszeć. No cóż, całość taka zwykłe, nic się nie dzieje. Ogólnie trochę to nudne. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez ProsteRuchy » 27 września 2011, o 19:15

koko napisał(a):Teledysk

Zagadką całego teledysku jest chyba to gdzie tam można usłyszeć gitarę basową, bo niby koleś coś brzdęka, ale ni w ząb tego nie słychać.

Oglądając teledysk zadawałem sobie to samo pytanie^^ Facet gra na gitarze basowej której w rzeczywistości podkład nie zawiera xD To taka abstrakcja ^^ Generalnie teledysk jest nudny, Lena ładnie wygląda i tyle. Oczywiście jest to zawsze dodatkowa promocja dla Katiny.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Lena i Belanova (Tic-Toc)

Postprzez Aoi. » 27 września 2011, o 20:53

Piosenka w ogóle mi się nie podoba.
Takie coś, słyszę ciągle w radiu, jak gdzieś jadę.
Przyznam szczerze, że oglądając teledysk uważnie patrzyłam tylko na Lenę, reszta zwyczajnie mi 'uciekła'.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron