Lena w Meksyku

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez robertkey » 27 października 2011, o 09:53

No coz, wstep wyszedl srednio ale skoro Lena idzie na calosc to takie sa skutki. Ja ja szanuje za np. RawSession. Jednak chyba zbyt uwierzyla w siebie. Dobrze miec pewnosc siebie ale, trzeba to podeprzec warsztatem! Dlatego smutno mi stwierdzic ze
Lena byla "nieprzygotowana do zajec". Jej spiew , glos to jedno. Jednak to ze do wykonania pewnych dzwiekow musi az tak sie gimnastykowac i to doslownie, pokazuje ze przecenia swoje mozliwosci. Wyszla przy tym dziwna choreografia. Choc fajnie trzymala nozki do srodka. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez ArX » 28 października 2011, o 11:09

ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez koko » 29 października 2011, o 07:45

Krótki wywiad z Leną

- Nowy album - kiedy w końcu wyjdzie?
- Wciąż szukamy wytwórni, odpowiedniej wytwórni by go wydać. Mamy nadzieję, że na początku przyszłego roku.

W takich chwilach przypomina mi się to co Insider napisał 21 marca 2009 - "Album wyjdzie na początku 2010". :eye: Machnął się o, bagatela, 2 lata. Phi, co to są dwa lata. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez yuliasavicheva » 29 października 2011, o 10:09

Prace nad albumem rozpoczęły się wiosną 2009. Czyli jakby nie było prawie trzy lata temu, co oni robili przez cały ten czas? I jak można przez tak długi okres nie znaleźć wytwórni.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez robertkey » 29 października 2011, o 13:10

Jak widzisz jednak mozna. Jak juz napisalem w "archiwum newsow" Cos mi sie wydaje ze wytwornie to by sie znalazlo ale, moze zbyt duze wymagania ma dwor Jasniepanujacej carycy Leny. Chyba ze nawet wspomnien czar o Tatu juz nie dziala. I nikt nie chce topic kasy w ex-tatuszce. ;>
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez koko » 31 października 2011, o 08:32

Belanova feat. Lena Katina - Tic Toc z Lunas del Auditorio. Matko boska, jak ta wokalistka skrzeczy. Strasznie drażniące. Na jej tle, Katina wypadła rewelacyjnie. :eye:

+ teraz to nie ma co się dziwić, że Lena woli Meksyk. Przecież oni tam piszczą nawet zanim ona coś powie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez ProsteRuchy » 31 października 2011, o 10:02

Matko, jak ta wokalistka zespołu Belanova fałszuje. Już dawno moje uszy takich katuszy nie przeżywały. Jak koko już zauważyła, Lena na tle tego skrzeku wypadła rewelacyjnie. I fakt, Meksykanie nie zawiedli i rzeczywiście bardzo wspierają Lenę.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez koko » 31 października 2011, o 10:11

ProsteRuchy napisał(a):I fakt, Meksykanie nie zawiedli i rzeczywiście bardzo wspierają Lenę.
Fakt, meksykańscy fani nie zawodzą. W przeciwieństwie do wokalistki Belanovy. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Październikowa wizyta w Meksyku

Postprzez nielegalnaa » 31 października 2011, o 12:31

Przy Denisse Lena jest boginią. Ostatnie występy live mnie załamują...aż się zaczynam bać co będzie jak Julia postanowi zaśpiewać na żywo 8)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Lena w Meksyku

Postprzez koko » 8 listopada 2011, o 21:41

Zmieniłam nazwę tematu, bo po co do każdej wizyty dorabiać temat. :eye:

>>zing!<<
Już dzisiaj Lena wystąpi wraz z Belanovą na stadionie Azteca z okazji imprezy organizowanej Los 40 Principales. Organizatorzy zapobiegawczo wszystkim zapewnili krzesełka żeby mogli sobie usiąść po tym jak Denisse wyda z siebie pierwszy dźwięk. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Re: Lena w Meksyku

Postprzez koko » 9 listopada 2011, o 09:53

Czym to było nagrywane? Tosterem? Matko boska, nie kumam po co w ogóle wrzucać wideo w takiej jakości. Tylko po to żeby oglądalność nabić. Żałosne.
No cóż, ocenię jak pojawi się coś w lepszej jakości. W ogóle to czyżby half-instrumental z taśmy szedł? Bo niby są kolesie z instrumentami, ale coś słychać oryginalny instrumental. :eye: Trochę zdziwiło mnie, że zaśpiewała ATTSS, ale w sumie fajnie. Na chwilę obecną trudno ocenić czy NF wyszło lepiej niż ostatnio, ale... coś jednak zawodzi momentami. :eye: Może to wina jakości. Mam nadzieję, że tak. Chociaż już teraz słyszę, że z surrender to znowu poszła po bandzie. :ups:

+ Foteczki :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Meksyku

Postprzez ProsteRuchy » 9 listopada 2011, o 21:31

Krótki fragment ATTSS w lepszej jakości
http://www.youtube.com/watch?v=4NsX3ulndtY
Użyty tego dnia podkład to ten sam co z roku 2005 kiedy to na gali MuzTv premierowo dziewczyny wykonały piosenkę Obezyanka Nol.
Uwielbiam go :love:
http://www.youtube.com/watch?v=jPjNspCBhlo
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Lena w Meksyku

Postprzez koko » 9 listopada 2011, o 22:41

Przy poprzednim filmiku ze względu na jakość nawet tego nie zauważyłam. Bardzo fajnie to nawet wyszło, Katina dobrze zaśpiewała, aczkolwiek czekam na NF bo aż się boję. :eye: + Ciekawe co było powodem, dla którego użyli akurat tej wersji.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Meksyku

Postprzez yuliasavicheva » 10 listopada 2011, o 07:30

Refren mi się podobał bo śpiewało więcej osób, ale zwrotki w wykonaniu Leny są jakieś takie nijakie i brakuje im pazura.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron