Clark Owen feat. Lena Katina - Melody (+remixy tejże pieśni)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Clark Owen feat. Lena Katina - Melody (+remixy tejże pieśni)

Postprzez koko » 8 listopada 2011, o 09:43

Już kilka dni temu pojawiła się informacja o kręceniu teledysku do drugiego singla, którym podobno ma być Wish on a Star. Kilka zdjęć:
>>1<<
>>2<<
Album ze zdjęciami

Nie wiem po co już nagrywają ten teledysk. Never Forget moim zdaniem nie miało wystarczającej promocji więc po co już skupiać się na drugim singlu? Mają już wytwórnię czy jak? Co do zdjęć - wydaje mi się, że teledysk będzie bardzo lekki. Taki... imprezowy. :eye: No nie wiem, zobaczymy. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez ProsteRuchy » 8 listopada 2011, o 10:55

Ja już nawet nie staram się zrozumieć strategii marketingowej teamu Leny ^^ Co do zdjęć, czy to nie ta sama "kiecka" w której Lena paradowała w Meksyku? Oj, chyba mały budżet przewidziany jest na teledysk xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez Przemko » 8 listopada 2011, o 17:13

Tak to ta sama "kiecka". Cóż może i z finansami nie stoją dobrze, ale i tak Lena reprezentuje się bardzo ładnie. Martwi mnie tylko to co zauważyliście - że oni wszystko robią na "łapu-capu". Moim zdaniem za dużo chcą na raz.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez yuliasavicheva » 8 listopada 2011, o 18:52

Przecież wiele gwiazd występuje w teledyskach we własnych ubraniach, przypominam że Tatu też występowały w strojach z "All about us" na koncertach i co wtedy też był niski budżet? Co do klipu Never Forget był chyba nawet na pierwszym miejscu "Rosyjskiej 10" jeśli dobrze pamiętam. Czyli jednak raz na sto lat można zobaczyć Lenę w Rosyjskiej TV.Co do nowego klipu to myślę że na zespół Leny podziałały wieści o koncertach Julii i ich rozmachu. Przecież Lena po latach zastoju nie może być gorsza.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez szym » 9 listopada 2011, o 19:13

Pierwszy singel i teledysk był dobry, więc może utrzymają poziom? Szkoda tylko, że to oznacza koniec "promocji" Never Forget w mediach... Po tych wszystkich sukcesach uznali, ze już "dosyć!"? :shock:

Stało się prawie niemożliwe - promocja solowych utworów Leny jest jeszcze gorsza niż "Waste Management"
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez yuliasavicheva » 25 listopada 2011, o 16:08

Kolejne zdjęcia z planu
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 13:17

No to ja już teraz w ogóle nie kumam scenariusza tego teledysku. :eye: Najpierw myślałam, że to będzie coś w stylu szalonej domówki, a teraz wyskakują z fortepianem. Okej. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez Alexander » 26 stycznia 2012, o 13:38

Lena na fb pochwaliła się że widziała już klip do Melody i wyraziła nadzieję iż wkrótce zobaczymy go i my. Czyli jeśli nie połączą imprezy w kiecce z fortepianem to znaczy tyle, że Wish on a Star poległo na rzecz super duetu i mimo nagrania klipu gdzieś wyparowało i przepadło w czeluściach komputera Borisa. Pewnie wygrzebią to wideo w kiecce za pół roku i będzie 3 singlem. Czyli po tatuszkowemu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Drugi singiel (+ o teledysku)

Postprzez koko » 26 stycznia 2012, o 14:31

Alexander napisał(a):Lena na fb pochwaliła się że widziała już klip do Melody i wyraziła nadzieję iż wkrótce zobaczymy go i my. Czyli jeśli nie połączą imprezy w kiecce z fortepianem to znaczy tyle, że Wish on a Star poległo na rzecz super duetu i mimo nagrania klipu gdzieś wyparowało i przepadło w czeluściach komputera Borisa. Pewnie wygrzebią to wideo w kiecce za pół roku i będzie 3 singlem. Czyli po tatuszkowemu.

Ale chyba nigdzie nie podano informacji, że sceny w kiecce miały być do Wish on a Star więc raczej nic nie poległo. To wszystko były raczej domysły. Z czego się orientuję oni w ogóle nie zaczęli nagrywać teledysku do drugiego kacinowego singla, a wszystkie materiały (zdjęcia) pochodziły z planu teledysku do Melody. Swoją drogą, muszę zmienić nazwę tematu żeby była adekwatna. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 26 stycznia 2012, o 16:34

Oby nie. Ja na prawdę nie chcę oglądać tej kiecki :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 3 kwietnia 2012, o 19:21

Zapowiedź teledysku

Ktoś mówił, że Clark ma coś wspólnego z jazzem. Ciekawe gdzie. :eye: Jeżeli ta piosenka w domyśle ma być jazzowa to to jest chyba taki jazz ninja - nikt go nie słyszy. :ups: Jazzu nie ma, ale nie można tego samego powiedzieć o auto-tune. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez yuliasavicheva » 3 kwietnia 2012, o 19:50

Teledysk wygląda tak jak 99,9% amerykańskich teledysków, piosenka - no sądząc po fragmencie nie będzie to marsz pogrzebowy Leny Katiny. Ale sukienka, włosy, makijaż czy Lena się w lustrze nie widziała. Koszmar to mało powiedziane.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 3 kwietnia 2012, o 20:51

To ja sobie pozwolę być wulgarny i skopiuję mój komentarz z prywatnej rozmowy na fb. Życzę wam wiele radości.
yyyy...
ale shit
mniejsza z kiecką
ale te kurewskie cekiny na oczach
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez nielegalnaa » 3 kwietnia 2012, o 20:56

A mnie się podoba :D Czasem wpadają mi w ucho tego typu piosenki i fajnie Lenę będzie usłyszeć w takiej kompozycji. Piosenka jest komercyjna, ale lepsza niż Sdvinu mir.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 3 kwietnia 2012, o 21:02

Alex, jesteś dzisiaj wyjątkowo nie w humorze. :* Piosenka... No cóż, spodziewałam się czegoś ciut innego, ale nie jest tragicznie. Idealna do radia, bo takich kompozycji w nim wiele. Coś więcej będę w stanie powiedzieć po usłyszeniu całości.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron