Clark Owen feat. Lena Katina - Melody (+remixy tejże pieśni)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 8 maja 2012, o 11:09

Oj, widzę że zaczyna się w moim ulubionym momencie. :eye: Co to było? Chodzi mi o surrender. Czy to ktoś z publiczności czy to ona? Fałsz niesamowity. Chciała wybrnąć żeby tak wysoko tego nie wykrztusić, ale nie wyszło jej to na dobre. Lena... No i na co Ci było to surrender?

O jakości jej hiszpańskiego wypowiedzieć się nie mogę, bo jakiś napaleniec się drze. :eye: Tak poza tym to co to za surprise skoro wszyscy wiedzieli, że wcześniej czy później zaśpiewa to po hiszpańsku? Surprise to by było jakby nagle pojechała Twe usta są wielkie jak pomidor. :lol2:

edit:
Craving
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez yuliasavicheva » 10 maja 2012, o 10:08

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 11 maja 2012, o 18:15

Zaczynam się przekonywać do tej piosenki. Matko boska, CO SIĘ DZIEJE?! :eye: Brzmi tak radiowo i w ogóle, że po paru przesłuchaniach nic tylko łażę i "And I won't let you gooooooooo, I won't let you faaaaaaaaaaaall" czym uraczyłam dzisiaj Alexa podczas naszej podróży do Sosnowca. :ups: W wersji reggae, która brzmiała całkiem interesująco. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ProsteRuchy » 11 maja 2012, o 20:14

Koko, gdybym mógł dałbym pod Twoim postem "lubie to" xD Ja uwielbiam Melody i jestem pewny że w stacjach radiowych typu Rmf maxxx, eska, planeta piosenka ta świetnie by wpasowałaby się w ich ramówkę.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez February » 12 maja 2012, o 17:18

Ja bardzo lubię Melody, w piosence jest niepotrzebna jest ta techno wstawka przed szybkim ostatnim refrenem, ale uwielbiam ;) CO do teledysku nie jest jakiś bardzo pomysłowy, ale też nie oczekiwałem czegoś wielkiego. Podoba mi się bardziej niż taki klip Tiesto Who wants to be alone czy jesen z podobnych znowu klipów Nelly Furtado tego typu ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez yuliasavicheva » 12 maja 2012, o 19:23

Jutro odbędzie się premiera piosenki "Melody", w ramach programu BIG LOVE 20 w Love Radio.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 14 maja 2012, o 01:15

Jakież Melody jest inspirujące... :eye:

Obrazek Obrazek

A wszystko zaczęło się od gadania o designach na koszulkach. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 22 maja 2012, o 17:18

Obrazek

Od wczoraj Melody jest dostępne w tatuszopie. Można zakupić osobno (5.99$/~20PLN) lub w zestawie z Never Forget Remixes (9.99$/~35PLN). Przesyłka pocztą rosyjską wynosi 34.88$ co w przeliczeniu na złotówki daje, bagatela, około 120PLN. Kilkadziesiąt minut po pojawieniu się płyt w tatuszopie przeprowadzono bardzo zgrabny zabieg marketingowy - jeżeli skontaktujecie się z Tristramem za pomocą maila, za obie płyty+przesyłkę zapłacicie 19.69$ czyli około 66.80PLN (zależy od kursu). Płaci się za pomocą Google Checkout bądź serwisu PayPal. Nie wiem czy ta oferta promocyjna jest na stałe (jak mniemam nie) więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to proponuję szybko się kontaktować. Psioczyłam na piosenkę strasznie, ale ostatecznie nawet mi się spodobała zatem kupiłam. :eye: A jak! Wspierać trzeba to może w końcu album wyda. :eye: Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z zamówieniem to chętnie pomogę gdyż jestem szczęśliwą posiadaczką konta w serwisie PayPal. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez yuliasavicheva » 28 maja 2012, o 11:12

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 5 czerwca 2012, o 18:52

Hi, me the Administrator again ;)

Here's your chance to vote for Lena's MELODY video :)


No... to jest ogólnie żałosne. Nie dość, że wciśli Lenę do duetu tak że śpiewa 3/4 piosenki, nie dość, że zrobili jazzowemu muzykowi na siłę koszmarny techno aranż i potraktowali go vocoderem, nie dość, że wywalili jego solową akustyczną wersję, która jest na prawdę dobra z fizycznego wydania singla, to teraz jeszcze piszą, że to jest JEJ video.

Z Leny/Managementu/Leny i Managementu wychodzi jawna s*ka. Toż to jest pasożytnictwo na innych najgorszego sortu. I o ile te duety z Belanovą, Abandon All Ships i Vassy nikomu nie szkodziły, to w tym przypadku to jest podłe. Bo nie dość że wykorzystali go i zrujnowali mu piosenkę wciskając go do czegoś do czego nie pasuje (niszcząc mu przy okazji możliwość dobrego startu w branży), to teraz jeszcze kompletnie pomijają i traktują jakby to wszystko było Katiny. Przyzwoici ludzie tak nie postępują.

Dno, dno, dno. I sto metrów mułu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ProsteRuchy » 5 czerwca 2012, o 19:04

Wydaje mi się że trochę przesadzasz. Wiadomośc ta została napisana na jej profilu facebookowym, czyli ewidentnie skierowana jest do fanów Leny, nie Clarka dlatego napisano "Lena's Melody video". Co do akustycznej wersji Clarka jakoby była dobra - kwestia gustu - osobiście nie będzie mi jej brakowało.

Ps.
Rozumiem że Clark żalił się Tobie, bądź publicznie iż został zmanipulowany i zmuszony do wykonania piosenki która jawnie gwałci jego jazzowe korzenie i zniszczy jego karierę?
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 5 czerwca 2012, o 19:14

Uważam, że to nie przesada. Słowa się liczą. Zmiana z "Lena's Melody" na "Clark and Lena's Melody" byłaby wskazane moim zdaniem. Pierdoła, ale jednak zmienia sposób postrzegania. W takiej postaci w jakiej oni non stop prezentują Melody, wydaje się, że jest to raczej drugi singiel Leny, a ona jest przecież tylko featuringiem. Jak pisali o Tic Toc to chyba zawsze wspominali o Belanovie. :eye:

Żal mi Clarka. Serio. Pewnie myślał, że taki układ mu się opłaci.

+ ta złośliwość o żalach była chyba niepotrzebna, Tomek. Alex ma takie wrażenie i ma do niego prawo. :coctail: Sama jak usłyszałam, że to muzyk jazzowy spodziewałam się czegoś ciut innego.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ProsteRuchy » 5 czerwca 2012, o 19:16

Przecież na stronie konkursu jest zdjęcie singla na ktorym ewidentnie napisane jest Clark Owen feat Lena Katina. Gdyby tam podana była by informacja"Lena's melody video",wtedy przyznał bym wam rację.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 5 czerwca 2012, o 19:19

Zdjęcie jest, owszem, ale oni non stop piszą o tej piosence jakby to był singiel Leny i usprawiedliwianie tego "bo to jest profil Leny" mnie nie przekonuje. Do kolaboracji z Belanovą podchodzili trochę inaczej. Gdyby to był featuring z Tiną Turner czy innym Eltonem Johnem to na pewno za każdym razem by o tym wspominali. Dlaczego? Bo to sławni muzycy. Clark to debiutant więc mogą go jechać jak chcą. Jaki management Leny jest wszyscy wiemy więc taką opcję też można przyjąć.

Niech ona rzuci w cholerę featuringi i zajmie się w końcu własnym projektem, bo to już naprawdę nudne się robi. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ProsteRuchy » 5 czerwca 2012, o 19:20

koko napisał(a):+ ta złośliwość o żalach była chyba niepotrzebna, Tomek. Alex ma takie wrażenie i ma do niego prawo. :coctail: Sama jak usłyszałam, że to muzyk jazzowy spodziewałam się czegoś ciut innego.

Myślę że wyrażając publicznie na forum swoje zdanie Alex liczył się z tym że ktoś może miec inny punkt widzenia i nie była to żadna złośliwośc.

Alex: A dwa zdania to gdzie? Grabisz sobie, grabisz... I wcale nie jest to żadna złośliwość teraz :eye:

koko napisał(a):Zdjęcie jest, owszem, ale oni non stop piszą o tej piosence jakby to był singiel Leny i usprawiedliwianie tego pisaniem na profilu Leny mnie nie przekonuje.

Na wszystkich oficjalnych i prestiżowych stronach jest napisane biało na czarnym kogo to piosenka. To że Lena ją promuje nie uważam za coś złego. W końcu coś aktywnie robi ale oczywiście znowu jest źle bo administrator w przypływie euforii napisał lena's melody video. "Why so serious?"
(świetny awatar Alex)

Alex: I nie piszemy posta pod postem :eye: Dobra, znaj moją dobroć, połączę Ci i będzie ok :coctail:
i dziękuję za komplement avatarowy ^^
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron