Clark Owen feat. Lena Katina - Melody (+remixy tejże pieśni)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 5 czerwca 2012, o 19:27

ProsteRuchy napisał(a): ale oczywiście znowu jest źle bo administrator w przypływie euforii napisał lena's melody video.
Administrator, Tristram, pieprzy od rzeczy już od jakiegoś czasu dlatego będę się go czepiać. Każde potknięcie zostanie przeze mnie szczegółowo odnotowane. :oczka: Taka już jestem złośliwa kreatura. Gomenasai. :mrgreen:

I wiem, wiem - wszyscy mamy prawo do opinii. :coctail: Ja już wyraziłam swoją na ten temat, rozumiem i szanuję Twoją zatem jest git. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez szym » 6 czerwca 2012, o 09:36

koko napisał(a): :mrgreen:
Niech ona rzuci w cholerę featuringi i zajmie się w końcu własnym projektem, bo to już naprawdę nudne się robi. :palec:


Czytałem, że koleś, z którym pojawiła się na MuzTV to też jakiś muzyk i też z nim coś razem nagrała. Ten:

Obrazek
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez yuliasavicheva » 6 czerwca 2012, o 10:39

szym napisał(a):Czytałem, że koleś, z którym pojawiła się na MuzTV to też jakiś muzyk i też z nim coś razem nagrała.

Ten muzyk nazywa się Aleksander Tarasow szerzej znany jako T-KILLAH (Т-КИЛЛА) wykonawca rap /hip hop/R’n’B Nie będę się rozpisywać co do jego biografii bo nie ma chyba sensu poniżej zamieszczę jego dwa ostatnie teledyski
T-killah ft. Лоя - Вернись (Official Video)Вика Дайнеко & T-killah «Mirror Mirror»(To jest to czym ostatnio się zachwycam:)Fakt, że u Leny Vkontakte pojawiła się plotka że ma być wspólny duet. Ale pożyjemy zobaczymy
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 18:41

Ekipa Leny wraz z pomocą utalentowanych niemców z redlight media walczy do ostatniej kropli krwi o wyciśnięcie z singli jak najwięcej się da (chyba będą później próbować wmówić wytwórniom że przecież mają dwa wielkie przeboje :eye: )

Pragnę wam zaprezentować Clark Owen ft Lena Katina - Melody (Marq Aurel & Beatbreaker Video Edit) zapowiadający cały album pełen remixów - Melody (The Remix Edition)!!!

Znajdą się na nim remixy autorstwa takich światowej klasy DJ-ów jak:
DJ KLUBBINGMAN & RAINDROPZ!
D-TUNE VS EMD BOYS
WAVEPUNTCHER & SEXUAL ENERGY
CLUBSUKKERZ & DANSTYLE którego preview możecie usłyszeć TUTAJ
MARQ AUREL & BEATBREAKER
i wiele wiele innych.

Premiera już 24 sierpnia wraz z nowym remixem NF!

Czy czujecie się równie podekscytowani co Tristram T. Buckley?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 1 sierpnia 2012, o 22:30

Mam nieodparte wrażenie, że ten pożal się Allahu remix zrobił Jaś Fasola zaraz po otwarciu Igrzysk Olimpijskich. Jakby ktoś jednym przyciskiem nawalał przez 4 minuty. Mam na myśli to pierwsze z teledyskiem. To drugie też jest złe. Właściwie to wszystko jest złe. Złe, niedobre i bez gustu. Niektórzy są w stanie zrobić remix, który nie będzie opierał się na jednym bicie i randomowych dźwiękach. Robią coś zupełnie nowego co nie jest elektroniką. Ale za dobry remix się płaci. To jest ta różnica. Nie nazywajmy szamba perfumerią. Zaprezentowano nam fekalia przywdziane w cekiny. To smutne, ale zabawne. Paradoksalnie każdy kolejny remix czegokolwiek autorstwa bądź współautorstwa Leny wywołuje u mnie histeryczny śmiech. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez szym » 4 sierpnia 2012, o 16:18

Myślę, że trochę dzięki Julii i Lena zagościła na Esce:

NOWOŚĆ! :D Melody.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 4 sierpnia 2012, o 18:16

Jeszcze tylko brakuje, żeby oba kawałki puścili w radio :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 5 sierpnia 2012, o 15:12

Nie obrażę się jak zaczną puszczać obie albo chociaż jedną z piosenek dziewczyn. :eye:

Dzięki Julia. Bez Ciebie Polska już zupełnie zapomniałaby o Lenie. Dzięki. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 7 sierpnia 2012, o 22:26

A capella

Matko boska, co za tragedia. Co za auto-tune. Lena, idź na lekcje. Porównajcie sobie jak stuningowali Lenę i Clarka. Clarkowi tylko przesterowali This is my melody co miało raczej dać taki przekoloryzowany efekt i w sumie na tym się skończyło wyraźne wspomaganie jego partii. Lena została przepuszczona przez tyle filtrów, że to aż boli.

TO nie powinno nigdy wypłynąć. TO powinno być gdzieś zabezpieczone na jakimś dysku co by tego nikt w życiu nie usłyszał.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 7 sierpnia 2012, o 22:38

There's something that I CAN'T SING - This is Song "Melody"

Ja mam wrażenie, że ona to zaśpiewała raz, na odwal się. Na ostatnią chwilę. Przecież nawet w moście jest dokładnie ten sam wokal co wcześniej, tylko komputerowo podciągnęli końcówki wyżej, żeby dorobić "ozdobnik". Ja nie wiem, nie chciało jej się już tego zaśpiewać drugi raz? Takie rzeczy nie powinny być publicznie dostępne bo wstyd, wstyd. Smutek i żałoba.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ArX » 10 sierpnia 2012, o 13:56

Pierwsze demo remiksu "Melody". Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :) KLIK! :rose: ;)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 10 sierpnia 2012, o 14:02

ArX napisał(a):Pierwsze demo remiksu "Melody". Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :) KLIK! :rose: ;)

Myślę, że są szanse że Cię oficjalnie wydadzą jak dobrze pójdzie. Pisz do Tristrama na jego fejsie :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez ArX » 10 sierpnia 2012, o 14:16

Alexander napisał(a):
ArX napisał(a):Pierwsze demo remiksu "Melody". Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :) KLIK! :rose: ;)

Myślę, że są szanse że Cię oficjalnie wydadzą jak dobrze pójdzie. Pisz do Tristrama na jego fejsie :coctail:


Wiadomość wysłana, ale raczej nie ma co liczyć na cuda... A remix się podoba? :)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez koko » 10 sierpnia 2012, o 14:20

ArX napisał(a):A remix się podoba? :)
W porównaniu z remixami dla dzieci z guzem to nie jest źle. :eye: Mnie niestety nie zachwycił, ale to tylko demo więc poczekam na końcową wersję. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Clark Owen feat. Lena Katina - Melody

Postprzez Alexander » 12 sierpnia 2012, o 19:21

Ekipa Leny już spisała poprzedni oficjalny remix promowany za pomocą video - (Marq Aurel & Beatbreaker Video Edit) na straty. 4164 odtworzeń w 11 dni rzeczywiście jest żenującym wynikiem, ale czy wydawanie kolejnego remixu tak szybko jest na pewno dobrym pomysłem? W każdym razie, prezentuje wam jeszcze świeży - Clark Owen feat. Lena Katina - Melody (DJ Klubbingman meets RainDropz! Remix Edit) HD!! Widzę szczyptę desperacji w tym ruchu wykonanym w imię przekonania, że album z remixami sam się nie wypromuje a już za 12 dni premiera.

W każdym razie - czy znajdzie się ktoś na tyle odważny by przesłuchać nowy remix? Może ten okaże się lepszy od poprzednich? A może was nawet zachęci do kupna całego krążka (oczywiście wirtualnego, he he :eye: ) ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron