FanKix (13.12.2011)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 22 listopada 2011, o 12:46

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 22 listopada 2011, o 20:08

No to sie nam Lena rozkrecila. Koncert on-line i chat po tem? Wow! Ona az tak pewnie sie czuje? Chociaz tego akurat jej zycze. Niech tylko nie spocznie juz na laurach.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 22 listopada 2011, o 21:26

Bardzo ciekawi mnie to przedsięwzięcie. Najpierw RawSession, a teraz koncert online. Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie Leny mają zostac zaprezentowane nowe utwory. Może Katina wystąpi wyłącznie ze swoim solowym materiałem? Może zbliża się data wydania albumu?

Z facebooka Leny:
13 December Lena Katina will be performing exclusive songs from her upcoming solo album!

Are you coming to her first web show?!
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 1 grudnia 2011, o 17:21

Według tej strony http://www.newsmusic.ru/news_3_24289.htm nowymi utworami które wykona Lena podczas konertu online będą Waiting oraz do tej pory nieznana z tytułu piosenka Keep on Breathing. Jeżeli źródło to jest autentyczne szykuje nam się godzinne show.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez koko » 5 grudnia 2011, o 09:26

Wow, po prostu wow. Bardzo fajnie, naprawdę zajebiście. Na pewno będę oglądać. Mam nadzieję, że jakość będzie znośna. Bawi mnie tylko fakt, że niektórzy uwierzyli, iż koncert będzie na żywo. :lol2: Nagrania już jutro więc się nie napalać na zapas. Poczekamy, zobaczymy. Jestem bardzo ciekawa. :D

edit:
Behind the Scenes 1 (zawiera studyjny fragment IRS)
Behind the Scenes 2

Zdjęcie


Studyjne IRS... Nie mogę się doczekać usłyszenia całości, bo gramofonowy początek robi mega klimat. :coctail: Ogólnie te ćwiczenia trochę mnie rozbawiły. Ciekawi mnie tylko czy są to pozostałości po lekcjach, które Katina brała czy raczej wzięła to z neta jak zasugerowała mi pewna osoba. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez yuliasavicheva » 5 grudnia 2011, o 14:22

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez koko » 5 grudnia 2011, o 18:52

No na miłość boską, ona tam prosto z pogrzebu jechała? Co to? Stypa? Po co na siłę się postarza? Stylista (o ile takowego tam mają) trafił kulą w płot. Średnio podoba mi się strój. Może śpiewaniem nadrobi.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez ProsteRuchy » 5 grudnia 2011, o 19:19

A według mnie Lena prezentuje się bardzo dobrze. Podoba mi się ten "pogrzebowy" image. Całe szczęście że nie ubrała tej turkusowej kiecki z Meksyku.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez robertkey » 5 grudnia 2011, o 20:41

Rzeczywiscie, strasznie tak na czarno. Czy to ma byc oznaka stylu muzycznego? Chyba nie. Elegancko ale nie moze to tak przytlaczac. I co ona robila na tej podlodze? Spazmowala i tarzala sie? To rowniez nie pasuje do tego co spiewa. I znow sami meksykanie na ost zdjeciu. "Jak zyc, jak zyc, panie Premierze?" :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez nielegalnaa » 5 grudnia 2011, o 22:30

Dla mnie super, jakoś Lena zawsze mi się podobała w takiej mrocznej stylistyce. Zapowiada się coraz ciekawiej :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez koko » 5 grudnia 2011, o 23:37

nielegalnaa napisał(a):Dla mnie super, jakoś Lena zawsze mi się podobała w takiej mrocznej stylistyce.
Mroczna stylistyka, mroczną stylistyką - jestem za, ale ta kiecka ją ewidentnie poszerza i to do granic możliwości. Wisienką na torcie jest pasek, który optycznie jest strasznie krzywdzący. Psuje proporcje, nie widać bioder ani talii, nic, zero. Zauważcie jaka jest różnica między częścią górną, a dolną - od paska w dół wygląda to jak w powiększeniu. Chociaż może bez niego kiecka wyglądałaby jeszcze gorzej - jak choinka. :eye: Moim zdaniem, Lenie bardziej pasują kiecki w stylu tej z Pridefest. Była wręcz genialna. Prostota bez udziwnień. Zwykła mała czarna przylegająca u dołu, a nie jakieś kombinacje z plisowaniem. :eye: I niechże ona te włosy rozpuści... Fryzura a'la Adele nie sprawi, że nagle zacznie śpiewać jak ona. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez yuliasavicheva » 6 grudnia 2011, o 10:31

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez robertkey » 6 grudnia 2011, o 11:50

Czy ja wiem , czy ja to poszerza? Mi to u niej akurat nie przeszkadza. Zastanawiam sie czy Lena ubiera sie na dana chwile, koncert czy ma to byc czesc ogolnego image? Rzeczywiscie ta sukienka z PrideFest byla prosta a jednoczesnie ustawiala atmosfere retro. W kazdym razie ja tak to odczuwalem. Coz, nie moge powiedziec ze ona zle wyglada bo tak nie jest. A moze gdy sie dorobi to na mega koncertach bedzie zmieniac wdzianka do kazdej piosenki? Loj :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez C... » 6 grudnia 2011, o 19:14

Nic ją nie poszerza koko ^^
Ubrała się odpowiednio ukrywając to i owo, a skupiając się na proporcjach. Patrząc obiektywnie chciała stworzyć figurę klepsydry, (której nie ma)i całkiem jej się to udało. Odsłoniła ramiona, zaakcentowała najwęższy punkt swojego ciała, a rozkloszowana sukienka ukryła pewnie nie całkiem płaski brzuszek, przy czym ładnie opadała nie opinając (szerokich) bioder, a maskując je.
Niektóre ze zdjęć, są zrobione pod nie odpowiednim kątem i może dlatego 'nogi jak butelki mleka' wyszły jak wyszły.
No, ale to tylko moja opinia ^^
Swoją drogą nie znoszę czarnych rajstop do czarnych sukienek, ale to już rzecz gustu...
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: FanKix (13.12.2011)

Postprzez koko » 6 grudnia 2011, o 19:18

C... napisał(a):Niektóre ze zdjęć, są zrobione pod nie odpowiednim kątem i może dlatego 'nogi jak butelki mleka' wyszły jak wyszły.
No, ale to tylko moja opinia ^^
Z którą zgadzam się w 100%, a przy okazji witamy na forum. :coctail: Racja, kąt robienia zdjęcia robi bardzo wiele i może to mnie zmyliło, bo na jednym czy dwóch wygląda całkiem dobrze. Właściwie to poczekam do 13-ego i wtedy zobaczymy jak Lena się prezentowała. Może to też moje uprzedzenie do większości kiecek się ujawnia, kto wie. :eye: Tak czy siak, tymczasowo jestem na nie niestety. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron