''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez Tija » 14 grudnia 2011, o 22:28

Storzyłam osoby temat, bo myślę, że zasługuje na uwagę. Never forget ma szanse zostać teledyskiem roku według MTV. Głosujemy pod linkiem <>
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez yuliasavicheva » 15 grudnia 2011, o 14:40

Wybaczcie ale ja tam widzę co najmniej 5 lepszych propozycji niż Leny.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez February » 1 stycznia 2012, o 12:52

The last day of the year 2011, Never Forget music video reaches #1 in MTV’s «Russian Top 10 - Year in review» chart!
Thank you for your votes and your support!
Happy New Year, everyone!


- Lena and her team.


:)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14


Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez koko » 1 stycznia 2012, o 13:47

No i Alleluja, ale i tak pozostaje pewien niesmak, bo każdy głupi wie, że to jest "sztuczny" wybór. W sensie, chodzi mi o to, że ludzie głosowali przykładowo codziennie albo co kilka dni, Katina namawiała itd. Wiecie o co mi chodzi. :eye: Ale i tak cieszę się, że wygrała. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez C... » 1 stycznia 2012, o 15:24

Ja tam się cieszę, że wygrała ^^ A co do głosowania, to sądzę, że każdy nominowany artysta namawiał fanów, tudzież inne osoby do głosowania. XD Wobec tego każdy oddany głos zyskuje miano sztucznego, tworząc efekt autentyczności wszystkich głosów. ^^
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez nielegalnaa » 1 stycznia 2012, o 16:20

Bardzo fajnie, że zajęła 1 miejsce. Choć nie wydaje mi się, żeby było to adekwatne do zainteresowania ludzi tą piosenką (nie mówię o fanach, ale normalnych słuchaczach i oglądających MTV). Miło jest jednak widzieć, że w pierwszej 10 jest również "All because of You" Julii. Pozycja 8 na liście jest niezła biorąc pod uwagę, że Julia jakoś nie namawiała do głosowania.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez koko » 1 stycznia 2012, o 17:48

nielegalnaa napisał(a):Bardzo fajnie, że zajęła 1 miejsce. Choć nie wydaje mi się, żeby było to adekwatne do zainteresowania ludzi tą piosenką (nie mówię o fanach, ale normalnych słuchaczach i oglądających MTV).
I dokładnie to miałam na myśli mówiąc, że jest to swojego rodzaju "sztuczny" wybór. Nielegalnaa powiedziała to bardziej po polsku i podpisuję się pod tym obiema rękami. :D Bądźmy szczerzy, pierwsze miejsce na pewno nie przełożyłoby się na tłumy na koncertach.

nielegalnaa napisał(a):Miło jest jednak widzieć, że w pierwszej 10 jest również "All because of You" Julii. Pozycja 8 na liście jest niezła biorąc pod uwagę, że Julia jakoś nie namawiała do głosowania.
Julia owszem zajęła 8. miejsce, ale nie w zestawieniu "Teledysk Roku" o ile się nie mylę. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez nielegalnaa » 1 stycznia 2012, o 18:11

koko napisał(a):Julia owszem zajęła 8. miejsce, ale nie w zestawieniu "Teledysk Roku" o ile się nie mylę. :coctail:

Hmm, to w takim razie nie wiem co to za zestawienie klik, ale i tak wskazuje że siła fanów Leny jest większa :mrgreen:
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez koko » 1 stycznia 2012, o 18:16

nielegalnaa napisał(a):Hmm, to w takim razie nie wiem co to za zestawienie klik, ale i tak wskazuje że siła fanów Leny jest większa :mrgreen:
Hmmm, to widziałam, ale w grupie wykonawców na których można było oddać swój głos nie było Julii o ile mnie pamięć nie myli. Dziwne, dziwne. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez szarit » 1 stycznia 2012, o 18:31

Ciekawe Lenie gratulujemy sukcesu :mrgreen: choć obiektywnie było tam kilka piosenek co bardziej mi się podobały,ale Juli na liście do głosowanie też nie widziałam z drugiej strony na liście pisze jak był,że to 10 najlepszych video za 2011r. a wyniki podane zostaną w Sylwestra,o co chodzi?może to jakiś błąd?i chodziło o innego artystę?No chyba że potem doszło do jakiś zmian...Ale jakby nie było obie tatuchy w 10 oby następny rok był dla nich lepszy :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: ''Never forget'' - głosowanie MTV teledysk roku!

Postprzez yuliasavicheva » 3 stycznia 2012, o 19:50

Zgadzam się że w zestawieniu znajdowały się lepsze propozycje, ale pewnie Borys i Żenia całą noc klikali i stąd ten wynik. A tak poważnie Czy ktoś w ogóle widział NF w Rosyjskiej telewizji?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron