Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 4 stycznia 2012, o 20:59

Można by powiedzieć "jaki koń jest każdy widzi". A raczej konia nie ma, ale to całkowicie inny problem. Może tak - "to że konia nie ma każdy widzi, a nawet jak niedowidzi to mówię, że nie ma". Jak wiadomo ekipa Leny ma alergię na duże wytwórnie, które zapewniają wyjazdy promocyjne nieograniczające się do jednego państwa i promocję ogólnie. Promocja. Cudowne słowo. :eye: Takie wytwórnie nie zapewniają pewnie drogi usłanej różami, ale ciiii. :ups: Osobiście myślałam, że management osiągnął już dno totalne jeżeli chodzi o nieprofesjonalne podejście do spraw związanych z wytwórnią, tymczasem właśnie zapukano od spodu. :ups: Pete Wentz, znany głównie jako były wokalista zespołu Fall Out Boy, na swoim facebookowym profilu zrobił ankietę, która w tłumaczeniu na polski brzmi mniej więcej tak:
Podajcie propozycje zespołów oraz dj-ów, którzy nie mają podpisanej umowy (z wytwórnią). Szukam kogoś z kim mógłbym rozpocząć współpracę na dobry początek 2012. Podajcie linki - brzmienie nie musi być podobne do tego, którym charakteryzuje się wytwórnia Decaydance Records. Chodzi głównie o kogoś kto jeszcze nie ma umowy.

Pete jest właścicielem wytwórni Decaydance Records, stajni takich zespołów jak Panic! at the Disco, October Fall czy Gym Class Heroes. Pomysł może sam w sobie nie jest zły, ale... No po prostu ręce mi opadły. :eye: To jest takie trochę proszenie się na siłę żeby ktokolwiek podpisał umowę z Leną. Smutna sprawa. Dla mnie to jest po prostu dziwny sposób na szukanie wytwórni, ale może się nie znam. :eye: Tak czy siak, fani jak tylko się dowiedzieli że ktoś umieścił Katinę w propozycjach, szturmem rzucili się na ankietę i zasypali ją milionem komentarzy odnośnie tego, że Lena jest jedynym słusznym wyborem. No nic - trzymam kciuki. Może to im wypali. :coctail:

Jeżeli ktoś chce wesprzeć Lenę to tu macie link do ankiety - >>klik!<< :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez Leonardo » 4 stycznia 2012, o 21:09

Ta akcja jakże wielce poruszyła me serce. Ludzie, poruszcie się również i zagłosujcie na Lene. To taki dobry pomysł na promocje żeby nie powiedzieć jedyny. Czy chcecie już całkiem o niej słyszeć? Przyłączcie się do akcji! Naprawdę, z tego chłamu to jedynie Lena prezentuje jakikolwiek poziom. Może za niedługo usłyszymy coś o dacie nowego albumu?
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez yuliasavicheva » 5 stycznia 2012, o 11:17

A niby dlaczego mam zagłosować?! Przecież Lena ma swój cudowny Management i co oni nie potrafią głupiego kontraktu z wytwórnią podpisać? Fani mają ich w tym wyręczać ( może jeszcze niech fani Leny zrobią zrzutkę na tacę, aby Lenka album wreszcie wydała ). Przepraszam ale w tym momencie Lena nie reprezentuje żadnego poziomu. Co by nie powiedzieć o Volkovej ale wytwórnia jest, promocja klipu jest, koncerty są, bez marudzenia że "nie zapraszają to nie gram". Skoro Lena ma problemy z takimi podstawami, to niech przestanie udawać wielką amerykańską divę i zajmie się czymś innym. Ja chcę usłyszeć Lenę, ale nie zamierzam wszystkiego załatwiać za nią. Niechże się sama ogranie i zacznie działać. Na przykładzie Volkovej widać że jak się chce, to można.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez nielegalnaa » 7 stycznia 2012, o 12:37

Genialne!!! A najbardziej szczęka mi opadła jak zobaczyłam, że nawet Sven zagłosował na Lenę. Może coś się w końcu ruszy :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 8 stycznia 2012, o 17:42

nielegalnaa napisał(a):A najbardziej szczęka mi opadła jak zobaczyłam, że nawet Sven zagłosował na Lenę.
Sven, Olga, chłopak Leny - wszyscy głosowali. Na pewno kogoś pominęłam. :ups: Z jednej strony fajnie, ale z drugiej - kwintesencja desperacji. Mamy 2012 rok, a oni nadal szukają wytwórni. Dziwna sprawa...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez szarit » 9 stycznia 2012, o 05:05

Widać są bardzo wybredni..Ale poważnie Julia co nic nie ma znalazła wytwórnię,a Lena nie może?oni chyba naprawdę mają straszne wymagania i dla tego na dziś,są z niczym..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 13 marca 2012, o 10:47

Pamiętacie Pana z Kwejka? Otóż po tej całej aferze ze śp. KwejkFM (radio niestety zakończyło działalność) on i Sven zostali znajomymi na Facebooku. Nauczona doświadczeniem, zwracam uwagę na to co lubi Sven. Dlaczego? Ano dlatego że jak Sven coś lubi to wiedz, że w 75% przypadków coś za tym pójdzie. :eye: Na początku nie zwracałam na to uwagi, ale potem zauważyłam pewną prawidłowość. Sven polubił Belanovę - nagle okazuje się, że Lena nagra z nimi piosenkę. FanKix - będzie występ. RAWsession - jest RAWsession. Oczywiście tym razem być może nie będzie tak samo, bo Sven polubił także RMF FM i Radio Zet, ale myślę że warto się tym podzielić i trzymać rękę na pulsie. :ups: Wracając do wątku głównego mego wywodu, Sven tym razem nie polubił konkretnego fanpejdża, ale komentarz Pana Baranowskiego (Pan z Kwejka innymi słowy :D) odnośnie premiery singla Jessici Jean (wokalistka z Niemiec) na Esce. Być może tylko dlatego, że Sven lubi ją na Facebooku i są znajomymi, pieron wie. Po przeczytaniu komentarza z ciekawości weszłam na profil Pana Baranowskiego i co się okazuje? Otóż jest on marketing managerem HQT Music Group. Jest to firma działająca jako wytwórnia, agencja bookingowa oraz publishingowa. Nie ma żadnych przesłanek odnośnie rozpoczęcia współpracy z Leną, ale kto wie. Mając takie dojścia na 100% zrobiłabym coś w kierunku współpracy będąc na miejscu Svena. W końcu Pan Baranowski pozdrowił go nawet podczas jednej z audycji tuż przed puszczeniem Never Forget. :eye:

Módlmy się do Słońca. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez robertkey » 13 marca 2012, o 12:19

Ciekawy wywód Koko. Obyś miała racje. Może to jest to co "czuję przez skóre". I stanie sie światłość i . . . Ach :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez yuliasavicheva » 13 marca 2012, o 12:23

I ktoś się zlituje nad skrzywdzoną ale za bardzo utalentowaną Leną? Cud nad Meksykiem ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 13 marca 2012, o 13:40

yuliasavicheva napisał(a):Cud nad Meksykiem ?
Skoro Lena jest tak strasznie przywiązana do tegoż kraju to może zaprośmy ją do Rybnika. Zapytacie dlaczego? Jedną z dzielnic Rybnika jest właśnie Meksyk. :eye: Geneza tej nazwy jest bardzo ciekawa:

Dzielnica ta powstała jako osiedle dla pracowników kolei, po których pozostały piękne i luksusowe jak na owe czasy domy. Nazwa dzielnicy pochodzi podobno od popularnego w owych czasach powiedzenia Daleko jak w Meksyku, które odnosiło się do kraju o tej nazwie. Ponadto daleki Meksyk był wtedy postrzegany również jako kraj dobrobytu. Tak też kojarzyła się ówczesnym kolejowa dzielnica.
źródło: Wikipedia

:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez yuliasavicheva » 13 marca 2012, o 14:19

koko napisał(a):
yuliasavicheva napisał(a):Cud nad Meksykiem ?
Skoro Lena jest tak strasznie przywiązana do tegoż kraju to może zaprośmy ją do Rybnika. Zapytacie dlaczego? Jedną z dzielnic Rybnika jest właśnie Meksyk. :eye:

Dobra, dobra najpierw postaw Świątynie Opatrzności Bożej Leny Katiny, to może może... się uda. Aczkolwiek wątpię.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez lloho » 13 marca 2012, o 14:54

Hm, Koko, ta twoja teoria wydaje się być dość...poplątana :mrgreen: albo nie do końca to wszystko zrozumiałam, albo to trochę takie szukanie na siłę "światełka w tunelu"... no cóż, pożyjemy, zobaczymy :wink:

I tak ten tego - co z tym konkursem, który jest głównym tematem tematu? Bo tak jakby Lena tę ankietę wygrała i nic?...

mała złośliwość na dziś: no bo skąd wziąć wytwórnię, skoro się nie ma pomysłu na siebie ani repertuaru... :eye:
ani większego talentu^^
lloho
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 20:57

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 13 marca 2012, o 19:01

lloho napisał(a):Hm, Koko, ta twoja teoria wydaje się być dość...poplątana :mrgreen: albo nie do końca to wszystko zrozumiałam, albo to trochę takie szukanie na siłę "światełka w tunelu"... no cóż, pożyjemy, zobaczymy :wink:

No wczas. :eye: Ale jestem na kacinowym głodzie i po prostu wiesz... Szukam znaków. Czegokolwiek zwiastującego Katinę w jakimkolwiek polskim środku masowego przekazu. :eye: Skoro gość, który pracował w Kwejku teraz pracuje w tej wytwórni i promuje w polskich mediach znajomą Svena to czemu z Katiną nie mogłoby być podobnie? W sensie gdyby Sven do niego podbił i zaproponował współpracę to wydaje mi się iż ta wytwórnia by się zgodziła, ale kto to wie. :eye: Zapytam o to Svena przy okazji, bo aż mnie ciekawość zżera. :eye: W ogóle to też się tak kiedyś zastanawiałam odnośnie tej pracy Svena z Górniak i Lesz. Dlaczego mając takie wtyki ktoś nie zaproponuje duetu? Matko boska, czujecie Katinę z Górniak? :eye: Przecież to by było EPIC! Co z tego że wokalnie by ją zgniotła. To by była promocja! Każdy portal by to łyknął! "Górniak nagrywa z Leną z t.A.T.u." Przecież Polacy uwielbiają takie akcje. :eye:


lloho napisał(a):mała złośliwość na dziś: no bo skąd wziąć wytwórnię, skoro się nie ma pomysłu na siebie ani repertuaru... :eye:
ani większego talentu^^

Matko boska. :lol2: Leonardo (największy fan Leny) Cię za to pokocha. :lol2: Jak mniemam Alex w sumie też. :lol2: Sczezłam. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez C... » 13 marca 2012, o 22:28

koko napisał(a): Każdy portal by to łyknął! "Górniak nagrywa z Leną z t.A.T.u." Przecież Polacy uwielbiają takie akcje. :eye:

Chyba raczej 'Górniak nagrywa z lesbijką', biorąc pod uwagę, że moda na homo wciąż dobrze się sprzedaje i tytuł uzyskałby sporo kliknięć. A to czy informacja o orientacji aktualna, czy nie - można przecież pominąć ^^

Naprawdę zaczynam się irytować sprawą z wytwórnią której niema. Jest 2012 rok, jak bardzo trzeba być wybitnym, żeby z bądź co bądź, fundamentalnym nazwiskiem nie znaleźć przez 2 lata wytwórni? ^^
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wytwórnia Leny

Postprzez koko » 13 marca 2012, o 23:28

C... napisał(a):Chyba raczej 'Górniak nagrywa z lesbijką'
W sumie racja. Znając polskie media tak by właśnie było. Skoro przy okazji premiery NF na Onecie odkopali przegraną z Eurowizji to nawet bym się nie zdziwiła. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron