Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez Alexander » 25 maja 2012, o 20:24

Jak wszyscy już wiedzą, albo i nie... :eye:

Lena, Poland and the 2012 UEFA European Football Championship, June 7th!!!!
Lena will be in Poland June 7th for a special performance to kick-off the Euro 2012!!!
If you are in Poland please contact Tristram, Lena's Manager, as he would like to book a show for the Fans!!!


Bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy, albowiem modlitwy wasze zostały wysłuchane :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez ProsteRuchy » 25 maja 2012, o 20:37

Pierwszy europejski koncert Katiny w Polsce? Szok. Zostaliśmy wybrani. Polacy zaraz po meksykańcach xD ahhh
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 25 maja 2012, o 20:55

O Boże, mam zawał. Koncert odbędzie się 7 czerwca we wrocławskiej strefie kibica, a przynajmniej takie są moje przypuszczenia. Tristram powiedział mi, że we Wrocławiu czyli.. no chyba chodzi o to. :eye: Będzie też jeszcze jeden występ, ale muszą wyczaić jakiś klub. Mniejsza o to - grunt że będzie. Jak jakieś nowe info dostanę to przekażę. <3
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 25 maja 2012, o 21:22

KU*WA

ktoś z UK jedzie? XD
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez Solve » 25 maja 2012, o 22:05

Wielkie WOW! Szkoda, że nie będę mógł być, bo będę wtedy w Poznaniu, ale liczą na relację i filmiki :)
Solve
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 lutego 2012, o 19:23

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 25 maja 2012, o 22:33

To co wiemy na teraz:

- koncert odbędzie się 7 czerwca we Wrocławiu (na 90% chodzi o otwarcie strefy kibica)
- Tristram chce zorganizować jeszcze jeden występ w jakimś klubie (najlepiej we Wrocławiu, ale niekoniecznie)
- w planach jest zorganizowanie spotkania z podpisywaniem singli (będzie je można kupić na miejscu)
- Tristram chciałby zorganizować jakieś pojawienie się Leny w radiu albo telewizji
Już działamy w kwestii ogarnięcia TV, radia i klubu. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 25 maja 2012, o 22:44

Koko, napewno ją wezmą do dzieńdobry tvn, tam biorą każdą ofiarę losu. Piszemy do nich?
Co jeszcze w Polsce teraz mają ciekawego? Doradź co tam u was leci, ja nie mieszkam w Polsce, więc ty doradź, a ja mogę powysyłać e-maile z kontaktem do managementu :)
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez nielegalnaa » 26 maja 2012, o 09:45

Brzmi jak żart na Prima Aprilis. Jeśli okaże się to prawdą to z chęcią pojadę, aczkolwiek...szkoda, że wiem o tym tak późno, bo mój grafik na czerwiec jest już oczywiście ułożony, a ja sama jeszcze nie mam do niego wglądu :devil: Na kometach też nie mogłam być, jeśli i tym razem nie będę mogła pojechać to się bardzo zdenerwuję.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 26 maja 2012, o 09:50

Nielegalnaa, to nie Prima Aprilis chociaż też miałam takie wrażenie. :eye: Trzeba się będzie jakoś zorganizować jak tylko podadzą jakieś konkretne informacje odnośnie lokalizacji i godziny występu/występów. Żebyśmy tak nie chodzi rozbici na podgrupki. W kupie siła. :eye: Śląska ekipa mogłaby nawet jednym pociągiem pojechać czy coś. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 26 maja 2012, o 11:39

Oby tylko to bylo tego wszystkiego warte, a nie spotkanie z fanami na odwal, 5 minut i wypad :/

Czy Wam tristam odpisuje? Ja potrzebuję to zorganizować jak najszybciej, teraz, już, a on od 24 godzin nie odpisał na żadną wiadomość. To jest skandal. Co on ma ważniejszego na głowie?

koko: Nie piszemy posta pod postem. Używamy opcji edytuj. :coctail:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 26 maja 2012, o 16:17

yasoshlasuma16 napisał(a):Czy Wam tristam odpisuje? Ja potrzebuję to zorganizować jak najszybciej, teraz, już, a on od 24 godzin nie odpisał na żadną wiadomość. To jest skandal. Co on ma ważniejszego na głowie?
Ale co Ty chcesz zorganizować? Radziłabym nie pisać do niego 10 maili tylko jeden i czekać na odpowiedź. On zawsze odpisuje. Czasami trwa to dzień, czasami dłużej. Uwierz że on teraz ma NAPRAWDĘ dużo na głowie, bo ogarnia wiele rzeczy. Trochę zrozumienia... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 26 maja 2012, o 16:44

Odpisał, że nie wie czy koncert we Wro jest otwarty czy zamknięty, i nie wie czy będą bilety... Da mi znać :) Oby był wolny wstęp.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 26 maja 2012, o 16:48

yasoshlasuma16 napisał(a):Odpisał, że nie wie czy koncert we Wro jest otwarty czy zamknięty, i nie wie czy będą bilety... Da mi znać :) Oby był wolny wstęp.
Najprawdopodobniej wstęp będzie wolny, ale to tylko moje domysły. Wszystkie wydarzenia, na które potrzeba biletów zostały ogłoszone wcześniej i te bilety można już chyba zakupić o ile się nie mylę. Wczoraj oficjalnie ogłosili występ Timatiego, ale nie było mowy o biletach więc... pozostaje nadzieja. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez Alexander » 26 maja 2012, o 16:56

yasoshlasuma16 napisał(a):Oby tylko to bylo tego wszystkiego warte, a nie spotkanie z fanami na odwal, 5 minut i wypad :/

Jakby nie było, to Ona przyjeżdża przede wszystkim wystąpić z okazji tego, że Wrocław chce ją na otwarciu Euro, a nie po to, żeby się meetingować z fanami. To jest wyjazd służbowy a nie wycieczka turystyczna. I właściwie jedynie ten występ jest czymś pewnym. Obecnie próbują samodzielnie zorganizować drugi koncert, już bardziej "od nich dla fanów" i zorganizować spotkanie z ludźmi. PRÓBUJĄ ZORGANIZOWAĆ. W dodatku, wcale się do tego nie zobowiązali. Jakby ktoś nie zauważył, to praktycznie wszystkie rzeczy w tym wątku pochodzą z prywatnych rozmów, a nie z komunikatów prasowych, więc nie można oczekiwać jak na razie właściwie NICZEGO ponad jeden koncert załatwiony przez ludzi od Euro. Jak dla kogoś to nie jest wystarczająco wartościowe i oczekuje nie wiadomo jakich bajerów, to niech sobie lepiej odpuści.

yasoshlasuma16 napisał(a):Czy Wam tristam odpisuje? Ja potrzebuję to zorganizować jak najszybciej, teraz, już, a on od 24 godzin nie odpisał na żadną wiadomość. To jest skandal. Co on ma ważniejszego na głowie?
Ekhem. Chociażby wspomnianą organizację drugiego koncertu, spotkania z fanami, kontaktowaniem się z mediami i przedstawicielami polskich fanklubów? Albo sen? Dajcie człowiekowi żyć... Na prawdę się wszystkiego dowiecie od razu albo z profilu Leny, albo od nas. Nie ma sensu go dręczyć masą prywatnych wiadomości.


Jak go zaspamujecie masą prywatnych wiadomości to przestanie to czytać, zacznie odpisywać wybiórczo, każdy będzie wiedział co innego, a w efekcie nikt nie będzie wiedział nic. Już nie mówiąc o tym, że nam pewnie też zacznie odpisywać wybiórczo albo trafimy do spamu i po naszym dobrym kontakcie który umożliwia nam maksymalnie szybkie informowanie was o wszystkim na bieżąco będzie d*pa zbita. Uwierzcie, że jesteśmy dobrze zorganizowani i wiemy co robimy. Pozwólcie w spokoju pracować i nam i zespołowi Leny. Jakby nie było, po to Tristram szukał fanklubów, żeby nie było sytuacji "każdy sobie rzepkę skrobie".


Ja rozumiem, że wszyscy przeżywają, ale...
WY LU ZUJ CIE.
Dziękuję za uwagę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 26 maja 2012, o 17:11

Krótko i na temat: nie. Ja jestem zdesperowaną desperatką i nie przemawiają do mnie jakieś uspokajające argumenty, na roraty z takimi. Takie kreowanie jakiejś oazy spokoju, ludzie wyluzujcie, stoik, bardzo piękne, ale nieskuteczne.

Tristam odpisał, że nie wie nic niestety, i jak coś sie dowie napisze na swojej tablicy na fejsie, także oczekiwać i czuwać :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron