Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez yuliasavicheva » 5 czerwca 2012, o 16:26

Koko, Lena nie zaczęła solowej kariery wraz z rozpoczęciem Euro tylko trzy lata temu. Posumujmy co zrobiła przez ten czas:
- zagrała 12 koncertów
- wciąż szuka wytwórni
- faworyzuje Meksyk
- żali się w prasie że nie zapraszają ją na koncerty
- dzieli się z prasą swoim ambitnym planem "chcę zdobyć cały świat"
- nie zagrała żadnego koncertu w Europie
- I powiem szczerze ma do d**py ekipę, skoro nie potrafią zorganizować koncertu.
Więc wybacz koko, ale gdyby trzy lata temu skompletowała porządną drużynę to dzisiejszy koncert doszedł by do skutku.
Jak mogła zaprzepaścić promocję w Europie skoro w zasadzie jej nie ma? Jest jej żal, Lenie zawsze jest żal ale nigdy się nic dzieje żeby to poprawić. Prawdę mówiąc mam wrażenie że w całym tym kółku różańcowym tylko dwóm osobom zależy na Lenie i jej karierze. Ktoś to spieprzył. Nie wiem jak to możliwe że Julce 99,9% nikt nie spieprzył i koncerty dochodzą do skutku? Tylko Lena ma z czymś problem, a to z organizacją, a to z chętnymi na koncert, a to coś innego. Słuchajcie chodźmy do wróżki i zdejmijmy zły urok z Leny.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez koko » 5 czerwca 2012, o 16:34

Wiem że nie zaczęła solowej kariery wczoraj, ale to czy inna ekipa byłaby w stanie doprowadzić do występu pozostanie niewiadomą. Nie wiemy w czym dokładnie tkwił problem. Może rzeczywiście za późno chcieli to zorganizować, może budżet nie pozwolił, bo i tak już dużo kasy wtopili w Strefę. Nie wiem, mogę tylko zgadywać. "Jak mogła zaprzepaścić promocję w Europie skoro w zasadzie jej nie ma?" Zaprzepaściła SZANSĘ na promocję. Lena moim zdaniem jest zmanipulowana przez management i żyje w Matrixie, w którym już w przyszłym roku odbierze Grammy. Dziękuję. :love:

Moim zdaniem osoba, która nie dopilnowała spraw koncertu powinna pożegnać się ze stanowiskiem jeżeli wina leży po stronie niekompetencji tejże osoby. Szanse na to są minimalne. To że Tristram się tym nie zajmował jest w moim przekonaniu karygodne, ale już nic na to nie poradzimy.

Wraz z Sebastianem z KC napisaliśmy do niego dłuuuugiego maila, w którym zawarliśmy nasze spostrzeżenia, uwagi i sugestie. Od 2 czerwca czekam na odpowiedź. Wątpię że takowa się pojawi, ale będziemy mu truć dupę do momentu, w którym nie wyprodukuje satysfakcjonującej odpowiedzi, która będzie dłuższa niż "We're still exploring options ;))". Tu się nie zesrał koncert w jakimś małym klubiku. Tu się zesrała większa sprawa.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez Alexander » 5 czerwca 2012, o 16:37

No przecież normalnie ich nie stać, bo Lena za wysoko się ceni. To samo było z Europride. Główny problem jest taki, że z jej popularnością, w tym przedziale finansowym w którym chciała by się mieścić wszyscy wolą zainwestować w kogoś bardziej rozpoznawalnego. Więc albo dotrze do niej, że solo jest warta mniej niż połowę tego co było warte t.A.T.u. i przestanie się wyceniać na więcej niż jest warta, albo cóż... Nie każdy musi robić karierę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez koko » 5 czerwca 2012, o 16:39

Ciekawi mnie dlaczego zrezygnowali też z Timatiego i czy w ogóle zrezygnowali z niego na 100%, bo może będzie "gwiazdą niespodzianką". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez yuliasavicheva » 5 czerwca 2012, o 17:12

Dziwne i niezrozumiałe jest dla mnie to wszystko. Nie łapię dlaczego inne rosyjskie gwiazdy sobie radzą, a Lena i Julia nie. Kurcze skoro na Festiwal Piosenki Rosyjskiej przyjeżdżają wschodni artyści to znaczy że można. Ale nie łapię dlaczego przed tylko Tatuszkami piętrzą się jakieś nieskończone problemy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez SnegoSmiles » 9 czerwca 2012, o 11:27

Znowu mnie pewien czas nie ma i tyle się dzieje -,- Ehh, niech ten management weźmie się do roboty. Byłem na bieżąco na fejsie i już się cieszyłem, że Lena ma grać w Polsce, nawet już powoli sobie wyjazd załatwiałem, a tu... SURPRISE! Ale macie rację, to w stylu t.A.T.u. Co chwila odwoływane koncerty. Hmm, ile to koncertów dziewczyny w Polsce odwołały? Doliczycie się?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

Postprzez koko » 1 lipca 2012, o 01:46

Arash we Wrocławiu

Podkusiło mnie, poszukałam, chciałam znać frekwencję. Teraz jednak wolałabym jej nie znać, bo człowiekowi aż się przykro robi. Pozdrawiam serdecznie osoby, które nie dopilnowały występu Leny - Nobel się należy. Darmowy koncert, tłum, rynek pełny. Lena w życiu nie zbierze tak licznej i wielonarodowej publiczności w jednym miejscu więc całuję gorąco, naprawdę.

Rów Mariański to niby najgłębszy rów oceaniczny na naszej planecie, ale czasami wydaje mi się że słyszę odgłosy pukania od spodu. Ciekawe kto to może być. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron